Bardzo niesympatyczna obsługa. Przyszliśmy pół godziny przed zamknięciem i praktycznie od początku byliśmy w niezbyt sympatyczny sposób kilkukrotnie wypraszani ze sklepu. W dodatku przy oglądaniu asortymentu, panie z personelu zaczęły pakować ubrania do worków, zabierając je dosłownie sprzed nosa.
Zdjęcia
Opinie
-
kzxjs ★☆☆☆☆
-
Małgorzata Cetra ★★★★★
Polecam, byłam dzisiaj z synkiem w wózku, który mocno marudził. Panie pomogły mi z rzeczami, oraz bez problemu zgodziły się na nakarmienie dziecka w przymierzalni. Dziękuję za miłą atmosferę i obsługę
-
Cześć Cześć ★☆☆☆☆
Ceny wyższe niż w galerii za nowe ubrania Nie polecam Za zwykłą bluzkę 70 zł no tragedia
-
Ola Sieradzka (tytuska) ★☆☆☆☆
System niebieskich i szarych metek to jakiś absurd - przy 80% bardzo trudno znaleźć jest cokolwiek z szarą metką, a 25% przy tym, jak wysokie są początkowe ceny, to kpina.
-
Marysia Mac ★★★★★
Osobiście uwielbiam ten sklep. Najlepszy szmateks w Białymstoku.... Obsługa miła, pomocna i cierpliwa. Nie zgadzam się z innymi gorszymi opiniami. Oświetlenie jest dobre i zdecydowanie wystarczające. Nie jest ciasno, jedynie w godzinach szczytu jest trochę więcej ludzi, ale też bez przesady. Szatnie są w porządku. Rzeczy są posegregowane kolorami i spodnie do spodni, koszulki do koszulek itd. Esemesy można wyłączyć i nie są tak upierdliwe jak niektórzy piszą. Polecam sklep:)
-
Martyna a ★★★★★
Wczoraj byłam pierwszy raz w tym lumpeksie i była to udana wizyta!! Duży wybór ubrań w wielu rozmiarach, dobre ceny (trafiłam na przecenę -70%). Obsługa miła, przymierzalnie w miarę zadbane, chociaż trochę małe. Oceniam na 5 gwiazdek napewno będę tam chodzić!
-
Olczus ★★★☆☆
Mało większych rozmiarow, dosyć drogo, niby rzeczy ciekawe, ale w praktyce średnio jest za czym sie rozejrzeć bo wszystko powybierane + jakaś straszna ruda baba zaczepia młodzież.
-
Paweł Klejzerowicz ★★☆☆☆
Wielki minus za płatną toaletę dal klientów sklepu. Towar fajny, tylko ceny wysokie.
-
Lalalu98 ★★★☆☆
Duży asortyment, można znaleźć perełki w dobrej cenie, jak jest obniżka to są tłuuumy ludzi ale tak jest w każdej Jamie. Jedynie co mi przeszkadza to bardzo słabe oświetlenie, jak zachodze wieczorem, to nie widze co oglądam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres JAMA-m wszystko?
JAMA-m wszystko znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 3, Centrum, 15-432 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do JAMA-m wszystko?
Można skontaktować się z JAMA-m wszystko pod numerem +48 797 127 220
Jak można dotrzeć do JAMA-m wszystko?
Do JAMA-m wszystko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku