Opinie

  1. kzxjs ★☆☆☆☆

    Bardzo niesympatyczna obsługa. Przyszliśmy pół godziny przed zamknięciem i praktycznie od początku byliśmy w niezbyt sympatyczny sposób kilkukrotnie wypraszani ze sklepu. W dodatku przy oglądaniu asortymentu, panie z personelu zaczęły pakować ubrania do worków, zabierając je dosłownie sprzed nosa.

  2. Małgorzata Cetra ★★★★★

    Polecam, byłam dzisiaj z synkiem w wózku, który mocno marudził. Panie pomogły mi z rzeczami, oraz bez problemu zgodziły się na nakarmienie dziecka w przymierzalni. Dziękuję za miłą atmosferę i obsługę

  3. Cześć Cześć ★☆☆☆☆

    Ceny wyższe niż w galerii za nowe ubrania Nie polecam Za zwykłą bluzkę 70 zł no tragedia

  1. Ola Sieradzka (tytuska) ★☆☆☆☆

    System niebieskich i szarych metek to jakiś absurd - przy 80% bardzo trudno znaleźć jest cokolwiek z szarą metką, a 25% przy tym, jak wysokie są początkowe ceny, to kpina.

  2. Marysia Mac ★★★★★

    Osobiście uwielbiam ten sklep. Najlepszy szmateks w Białymstoku.... Obsługa miła, pomocna i cierpliwa. Nie zgadzam się z innymi gorszymi opiniami. Oświetlenie jest dobre i zdecydowanie wystarczające. Nie jest ciasno, jedynie w godzinach szczytu jest trochę więcej ludzi, ale też bez przesady. Szatnie są w porządku. Rzeczy są posegregowane kolorami i spodnie do spodni, koszulki do koszulek itd. Esemesy można wyłączyć i nie są tak upierdliwe jak niektórzy piszą. Polecam sklep:)

  3. Martyna a ★★★★★

    Wczoraj byłam pierwszy raz w tym lumpeksie i była to udana wizyta!! Duży wybór ubrań w wielu rozmiarach, dobre ceny (trafiłam na przecenę -70%). Obsługa miła, przymierzalnie w miarę zadbane, chociaż trochę małe. Oceniam na 5 gwiazdek napewno będę tam chodzić!

  1. Olczus ★★★☆☆

    Mało większych rozmiarow, dosyć drogo, niby rzeczy ciekawe, ale w praktyce średnio jest za czym sie rozejrzeć bo wszystko powybierane + jakaś straszna ruda baba zaczepia młodzież.

  2. Paweł Klejzerowicz ★★☆☆☆

    Wielki minus za płatną toaletę dal klientów sklepu. Towar fajny, tylko ceny wysokie.

  3. Lalalu98 ★★★☆☆

    Duży asortyment, można znaleźć perełki w dobrej cenie, jak jest obniżka to są tłuuumy ludzi ale tak jest w każdej Jamie. Jedynie co mi przeszkadza to bardzo słabe oświetlenie, jak zachodze wieczorem, to nie widze co oglądam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres JAMA-m wszystko?

JAMA-m wszystko znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 3, Centrum, 15-432 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do JAMA-m wszystko?

Można skontaktować się z JAMA-m wszystko pod numerem +48 797 127 220

Jak można dotrzeć do JAMA-m wszystko?

Do JAMA-m wszystko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements