Opinie

  1. Dino CaRs ★☆☆☆☆

    Obsługa porażka kasjerka z tatuażem skolima odstrasza klientów swoimi odzywkami i jest strasznie chamska dla klienta

  2. Szymis szymis ★★☆☆☆

    Produkty srednio swierze zwłaszcza warzywa i owoce. Pan pracujacy w swięta mogł by zadbać o higene bo najpierw czuć a pozniej widac. I wisenka na torcie papierowe torby ktore srednio nadają sie do czego kolwiek

  3. Monika Pawlitka ★☆☆☆☆

    Dziś święto więc pracuje szef.I pięknie. Wchodząc do sklepu syf jakby tornado. Wszędzie paragony.Na pytanie czemu tak brudno-przyjdą do pracy we wtorek to posprzątają.Taki szacunek dla pań które tam pracują. ,,za to im płacę,,Ciężko podnieść papierki.Jutro też będzie pracował w takim ...?

  1. Tomasz Kaminski ★★☆☆☆

    Sklep bardzo dobrze zaopatrzony. W kilku dużych chlodziarkach jest wszystko, piwo kilkanaście gatunków, pepsi, cola, mirinda, fanta, sprite, pełen asortyment napojów energetycznych. Niestety w żadnej z tych chłodziarek nie znajdziesz ani jednej butelki schłodzonej wody mineralnej o pojemności 0,5 lub 0,7 L.

  2. Dariusz Łukasik ★★★★★

    Sklep bardzo dobrze zaopatrzony na warunki osiedla a obsługa bardzo miła w szczególności pani Brygida zawsze uśmiechnięta i służy pomocą bardzo polecam....

  3. Marzena ★☆☆☆☆

    Dziś zostałam obsługiwana przez Panią Weronike/Wiktorię, starszą, siwą. Tragedia. Podała mi najbrzydsza natkę pietruszki. Wystarczyło zrobić z dwóch natek jedna a naprawdę przyzwoita. "NOWI" mieszkańcy nie muszą być traktowani inaczej.

  1. Agnieszka Boike ★☆☆☆☆

    Niestety ale starsze panie potrafiły być nie miłe dla klientów. Synka jak wysłałam po warzywa miedzy innymi ogórki świeże a ta starsza pani siwa ( za przeproszeniem) wzieła te co on wybrał ładniejsze i dała mu starsze zwiendnięte i miękkie a w dodatku były juz miejscami pognitę. Syn ma 7 lat i wrócił z płaczem bo bał juz sie wymienić i coś tej pani powiedzieć. Mało tego nie raz zostałam oszukana na ilość produktów jakich brałam i musiałam sie urzerać o zwrot pieniedzy które sobie doliczały panie. Pani w tatuażach jedynie miła i z nią nigdy nie było żadnych problemów. Pozdrawiam.

  2. Paweł GARGULEC ★★★☆☆

    Tragedia, wieczne niezadowolenie obu starszych pań, jakby dostały sądowy nakaz pracy. Ceny jak to w sklepie osiedlowym czy wiejskim zazwyczaj odrobinę powyżej średniej. Ekspedientki nie noszą masek. Co z tego że jest przesłona skoro krojąc wędliny czy podając pieczywo kichają i kaszlą bez zasłoniętych ust. Sanitarno - epidemiologiczne dno starszych pań.

  3. Tomasz K ★☆☆☆☆

    Poza tym, że ceny jak z pewexu i wiecznie nie zadowolone miny tej starej i sredniomłodej niewiasty, to wszystko jest legancko tego.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tervit?

Tervit znajduje się przy 84-240 Reda, Pomorskie, Polska

Jak można dotrzeć do Tervit?

Do Tervit można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements