Opinie

  1. Daniel Mrocny ★★☆☆☆

    Jestem zmuszony robic zakupy w tym sklepie bo innego nie ma w okolicy. Panie na kasie na duzy plus. Brak otwartej drugiej kasy I biedna jedna kasjerka rozdwaja sie pomiedzy kasowaniem na kasie a pomoca przy samoobslugowych. To jest porazka! Pani na miesnym bardzo nie mila! Az nie chce sie podchodzic I robic tam zakupow. Ten sklep zatrzymal sie na etapie PRL,u niestety. Bardzo zle zarzadzanie. Ogolnie gdyby nie brak konkurencji nigdy bym nie wszedl ponownie do tego sklepu

  2. Daria Patrycja ★☆☆☆☆

    Dla Pań z personelu zdecydowanie 5 gwiazdek natomiast dla właściciela sklepu zdecydowanie 1! Od wejścia - drzwi ciężko otworzyć, walą i hałasują okropnie, Pani na kasie siedzi w przeciągu cały dzień. Często towaru brakuje. Popołudniami w kolejce stoi się nawet po 15 minut. Czasami ktoś poprosi o otwarcie drugiej kasy co spotyka się z wielkim fochem przychodzącej Pani i pretensjami do koleżanki z jedynej otwartej kasy. Postawienie kas samoobsługowych w miejscu gdzie stoi kolejka do zwykłej kasy to zwykłe nieporozumienie nie mówiąc już o tym, że ewentualne błędy na niej musi korygować ta sama Pani, która jako jedyna ma do ogarnięcia wiecznie wielką kolejkę do zwykłej kasy. Przystosowanie sklepu, alejek, wejścia i półek do osób z niepełnosprawnością - ZEROWE.

  3. Anna Janicka ★☆☆☆☆

    Pani w krótkich włosach na mięsnym - tragedia. Dawno nie spotkałam się z tak niemiła obsługa klienta. Wiecznie zdenerwowana, przeklina, podnosi głos na ludzi, a słowa dzień dobry, dziękuję i proszę ciężko tej pani przechodzą przez gardło. Jak widzę tą panią od razu wywołuje we mnie negatywne emocje oraz spięcie. Widać, że każdy w kolejce liczy na to, żeby nie być przez nią obsługiwany. Ale to co najbardziej nie mogę wybaczyć to brak empatii do starszych ludzi. Podnoszenie głosu na starszego człowieka jest niewybaczalne. Ktoś powinien ta panią nauczyć chociaż minimalnej kultury, bo aktualnie jest na poziomie zerowym.

  1. Axel Drows ★☆☆☆☆

    Tak jak cały sklep ok - jest przestrzeń, nie pozastawiany, nawet spory wobór jak na taką wielkość sklepu, pracownicy w wiekszosci spoko (poza moze 2-ma które to: pani 1sza - ewidentnie jest tam za karę i pani 2ga - próbuje oszukiwać na wielkosciach) to świeżośc na mięsnym to totalna patologia. Każdy rozumie że miesa i wędliny nie powinny móc leżeć tydzień. Ale żeby pierś z kurczaka następnego dnia śmierdziała jakby miała dwa tygodnie to jest absurd. Wielokrotnie mieliśmy już takie sytuacje z mięsem i póki Stokrotka będzie monopolistą zakupowym na dzielni to niestety nie zmieni się to...

  2. Remasinski ★★★☆☆

    Nic od lat się tam nie zmieniło. Panie na kasie za karę, kasy samoobsługowe puste bo więkość mieszkańców płaci gotówką co za tym idzie ogromne kolejki.

  3. Adam Golański ★★★★☆

    Przyjemny osiedlowy sklep z niezłymi promocjami, no i Stokrotka ma najlepszą aplikację mobilną. Plusem jest też to, że mnie nie wyganiają jak przychodzę z psem przy nodze. Edit: też zaczęli wyganiać. Jacyś niepoważni xD.

  1. Piotr Franciszek Mroczny ★★★☆☆

    Obsługa jest ok, jednak klimat sklepu nadal rodem z PRLu oraz ceny w porównaniu z innymi sieciowkami jak Biedronka czy Lidl wysokie

  2. Joanna Grala ★★☆☆☆

    Naciągacze. Namawiaja ludzi do zbierania znaczków a od dawna nie mają asortymentu. Obsługa robi wielka łaskę jak ma odpowiedzieć klientowi na pytaniaNiektor osoby pracują tam chyba za karę

  3. Jolanta Kos ★☆☆☆☆

    Jesteśmy jako mieszkańcy Pustek Cisowskich ukarani takim sklepem, Stokrotka drogo ,bardzo często brakuje bananów dla starszych osób, stare mięso, czekamy na inny sklep typu biedronka, Lidl ,może skończy się umowa ,narazie jeździmy do Chyloni po zakupy ,wstrętny sklep bez wyboru,kasy samoobsługowe często awaryjne, znikaj Stokrotka z naszej dzielnicy ,skandal przez rządzących na udostępnienie lokalu tej sieci ,czekamy na zmianę sklepu, jesteśmy oburzeni,!!! mieszkańcy !!!

  1. Anna Maria ★☆☆☆☆

    Niepełnosprawna pani nie powinna pracować na kasie w godzinach szczytu, gdyż jest niesamowicie powolnym pracownikiem. Jest sympatyczna, ale co z tego? W ogóle nie powinna pracować w miejscu, gdzie wymagana jest szybkość, gdyż kasuje kilka razy wolniej niż początkujący kasjer. Rozumiem, że niepełnosprawni ludzie też chcą się poczuć potrzebni albo że są dofinansowania, ale czemu ta pani nie siedzi na mięsnym, gdzie często nie ma co robić? Panie pracujące na dziale mięsnym są przewaznie nieobecne, często też widząc klienta wychodzą na zaplecze (obie) i wracają po kwadransie. Wychodzą też w trakcie obsługiwania. Na przykład, aby odebrać telefon. Edycja. Przyznam też, że nie rozumiem opinii o „sporym asortymencie”, gdyż na półkach za każdym razem są braki, nie uzupełniane tygodniami. W życiu w żadnym sklepie nie widziałam tylu pustych miejsc na półkach. Kasa samoobsługowa non stop u**bana.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stokrotka?

Stokrotka znajduje się przy Czeremchowa 10, 81-085 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stokrotka?

Można skontaktować się z Stokrotka pod numerem +48 818 889 200

Jak można dotrzeć do Stokrotka?

Do Stokrotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements