Opinie

  1. Ronaldo Lorenzo ★☆☆☆☆

    Na razie czekałem pół godziny. Kasjer zrobi swoje, nie było dostaw. Nie rozumiem, co można tam zrobić przez pół godziny.

  2. Klaudia Baranowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Pani w czarnych włosach z miną jakby pracowała za karę. Nie miła. Przy robieniu jedzenia bez rękawic. Na pewno będę każdemu odradzać.

  3. Sebastian B ★☆☆☆☆

    Obsługa dramat. Wieczne nie mają czasu, ale na papierosa czas zawsze jest. W ofercie mają ciepłe i chrupiące ale nie robią nic bo dostawę mają.nie polecam

  1. Nowy Lipos ★☆☆☆☆

    Do bani obsługa powinni wymienić każdego pracownika pokolei, jedna babka zamiast obsługiwać klienta to pisze sobie na telefonie, a gorsze jest to że sklep był chwilowo nieczynny bo babka zamknęła sklep i dała kartkę że ma dostawe

  2. Natalia Kotlarz ★★★★★

    Uwielbiam ten sklep. Obsługa miła i pomocna. Jestem tam prawie codziennie i zawsze Jestem witana uśmiechem!

  3. Samantha Marson ★★★★★

    Dziekuje Pracowniczkom tej Zabki ze jestescie!!! Najlepsza Zabka na swiecie przemila i bardzo wyrozumiala obsluga ❤❤❤❤szczegolnie dziekuje Pani Weronice za to ze zawsze jak tam przyjde to wychodze w super nastroju

  1. Dominika ★★☆☆☆

    Kasjerka w czarnych krótkich włosach nie nadaje się do obsługi klienta,nie potrafi odpowiedzieć na,, dzień dobry,, i ,,do widzenia,, natomiast za kasą stoi jak za kare. Daje dwie gwiazdki ponieważ nowo zatrudniona kasjerka w blond włosach ratuje waszą reputację,widać, że praca sprawia jej przyjemność i się jej nie boi. Są znaczne braki w asortymencie.

  2. Kasia Buu ★☆☆☆☆

    Byłam dziś w żabce po hod -doga nie dostałam danego sosu który chciałam a był , sklep jest zrobiony niestarannie są rzeczy po miesięcznym terminie . Obsługa jest straszna. Osobiście nie polecam. Pracownicy stoją za kasą jak za kare .

  3. Alicja Mieszkalska ★★★★★

    Żabka jak żabka, ale w tym miejscu przydatna dla osób z osiedla jak i dla mnie . Można kupić coś na szybko do zjedzenia jak i składniki do potraw, które wymagają więcej czasu. Jest też kącik dla zdrowo odżywiających się jak i sportowców, którzy mogą coś wybrać dla siebie. Ceny jak na żabkę dobrze dostosowane i zróżnicowane, podoba mi się, że można kupić coś po obniżce z krótką datą ważności. Obsługa ok, Pani, która mnie obslugiwała zna zasady panujące w sklepie i wyprasza osoby z psami. Super, że ten punkt żabki włącza się w akcję WOŚP i można wrzucić pieniążki i dostać serduszka :-) Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Nauczycielska 6, Witomino-Radiostacja, 81-614 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements