Opinie

  1. Olek Wanjas ★☆☆☆☆

    Wczoraj kupiłem hot doga na kasie stał młody praktykant dostałem hot doga z ugryzioną parówką nie polecam

  2. Eryk ★☆☆☆☆

    Praktykant Hubert odgryzł kawałek mojej wielkiej parówki niedawno, nie polecam bo wyglądał jakby miał autyzm

  3. Iwona Sonia ★☆☆☆☆

    Codziennie nie świeże mleko w kawie! Obrzydliwe! Próbuje co jakiś czas i znów to samo! Można się zatruć, ostatnia szansa i zgłoszę do sanepidu!

  1. Damian Mateusz ★☆☆☆☆

    Ogólnie to jeśli chodzi o sam wygląd sklepu to jest okej ale jeden pracownik pozostawia wiele że życzenia. Pracownik miał na plakietce napisane „Daniel” bardzo go nie polecam jest strasznie arogancki, bezczelny i nie miły, nie była to pierwsza sytuacja której byłem świadkiem lub dotyczyła bezpośrednio mnie np. Bezpodstawne oskarżanie o kradzież, rzuca nie miłe komentarze w stronę klienta ja rozumiem że może mieć ktoś gorszy dzień ale jak jest się w pracy to powinno się zachować chociaż to minimum czegokolwiek. Mam nadzieję że ktoś zwróci uwagę na niego bo aż nie przyjemnie się robi zakupy jak cały czas ktoś na ciebie wygląda i traktuje odrazu jak złodzieja.

  2. Anna Czyzewska ★☆☆☆☆

    Robiąc zakupy użyłam torebek papierowy, jedna z nich była zbędna więc odłożyłam ją do koszyka z innymi torebkami. Na to Pani układająca towar z pretensjami, że odłożyłam torebkę, tak na prawdę nie wiem o co jej chodziło. Jej chyba też bo uciekła na zaplecze..... Może miała zły dzień, może święta były słabe.... kto to wie. Jedno jest pewne; sklep to czasu trwa jeśli ma obroty, a obroty zapewniają klienci. Może warto zainwestować w szkolenia personelu z obsługi klienta, ponieważ przychodzący ludzie chcą zrobić zakupy a nie wysłuchiwać beznadziejnych zaczepek i tekstów jak się nie podoba do innego sklepu. Czy właściciel tego sklepu wie jak się zachowują pracownicy.

  3. gromitowa ★☆☆☆☆

    Złośliwa ekspedientka. Nic jej nie zrobiłam, nawet nie zdążyłam powiedzieć słowa. Na szczęście niedalekie delikatesy Bartek, też otwarte w niedzielę.

  1. Janina Maciaszek ★☆☆☆☆

    Porażka. Ekspedienci niedoszkoleni lub niedoinformowani przez co nie da się załatwić wszystkiego co można w innych żabkach (np. Zapłacić rachunku). Warto też wspomnieć,że brakuje im kultury osobistej. Można zapomnieć o tym,że usłyszymy tam " Dzień dobry" lub " Do widzenia". Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Żabka?

Sklep Żabka znajduje się przy Konwaliowa 16, Witomino-Radiostacja, 81-651 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Żabka?

Można skontaktować się z Sklep Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Sklep Żabka?

Do Sklep Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements