Ta firma to istna tragedia. Totalna pomyłka. Unikajcie jej. Zostawiłem kosiarkę do naprawy i prosiłem o w miarę szybką naprawę. Dostałem informację, że mam zapłacić na wstępie 350 zł i to zrobiłem to postarają się ją naprawić szybko. Uważajcie, bo nie dostaniecie żadnego potwierdzenia. Za dwa dni dostałem info, że kosiarka jest gotowa. Byłem przekonany, że będzie już OK. Podczas koszenia okazało się, że silnik nie pracuje równo, ciężko odpala i co jakiś czas nóż ocierał o obudowę (na nierównościach). Zgłosiłem reklamację do Pana na co otrzymałem odpowiedź, że nie uznaje reklamacji, bo On wymienił w niej gaźnik i jego zdaniem jest OK bo było OK jak ją przekazał. Mogę ją przywieść i On ją sprawdzi ale mam zapłacić kolejne 100 zł minimum za weryfikację. Znalazłem w Rumii inny serwis i ja zawiozłem. Okazało się, że nic nie było w niej zrobione, nóż był założony odwrotnie (dlatego haczył o obudowę) i gaźnik też nie był wymieniony. Omijajcie ten serwis i jego właściciela z daleka, jest arogancki, na nic nie da potwierdzenia wpłaty i naprawy i jeszcze za nic nie odpowiada. Jest w Rumii inny serwis, który ma zupełnie inne podejście do klienta i na pewno będę korzystał z ich usług, a nie tej nieprofesjonalnej firmy. Najlepiej dałbym "zero" gwiazdek, ale nie można.
Opinie
-
Marcin Formella ★☆☆☆☆
-
Marcin Mateja ★☆☆☆☆
Żona odebrała kosę spalinowa. Objawy: dławiła się na wysokich obrotach. Najwyraźniej za słaba iskra. Sposób naprawy na załączonym zdjęciu. Bez komentarza.
-
Nienawidzę Alvina ★☆☆☆☆
Podczas wizyty w serwisie zostałem potraktowany niedopuszczalnie. Nie potrafiono naprawić kosiarki, więc po raz 2 byłem z reklamacja. Właściciel powiedział, że nie będzie tego naprawiał, a wcześniej skasował 200zł. Zostałem oszukany, nie chciał też wystawić dowodu zapłaty, a gdy poinformowałem go, że wystawię mu negatywną opinię, rzucił się na mnie z pięściami, zaczął mnie szarpać i dusić oraz ubliżać. Wszystkim odradzam ten warsztat, gdyż właściciel to wariat, który powinien leczyć się w psychiatryku.
-
Przemysław Sikora ★☆☆☆☆
Witam chciałbym ostrzec innych od serwisowania tam sprzętu przywiozłem Panu traktorek zapewniali mnie ze będzie gotowy max dwa tygodnie . Minoł miesiąc i po miesiącu dopiero go dostalem i było co chwilę przekładanie czasu . Powiedziałem Panu co jest do zrobienia wszystko pokazałem i tak wzięli 200 zł za sprawdzenie . Pan zamówił za mały pasek klinowy przez co uszkodził rolkę napinacza . I musiałem.przyjechac mu doradzić co zrobić. Jak przyszedł czas odbioru Przyjechałem na miejsce i okazało się że wirnik od norzyc nie działa . Wróciłem do domu i Pan powiedział że jak zrobią to przywiozą mi ją i gdzie sie okazało że miałem im zostawić wypożyczona przyczepkę . Nie dostałem paragonu ani żadnego pokwitowania . Odradzam tam coś serwisować
-
Michał C ★☆☆☆☆
Nie polecam miejsca, naprawa na trytykę, brak wyceny przed naprawą, opryskliwy właściciel.. 350zl za taką usługę to stanowczo za dużo.
-
Patryk Puzdrowski ★☆☆☆☆
Nie polecam tego miejsca na naprawdę hulajnogi biorą kasę za wycenę naprawy później nie mogą tego naprawić mówiąc że się nie da ale po 2 dniach dzwonią że jednak się da i chcą za naprawę jakieś chore pieniądze. złodzieje, Omijać szerokim łukiem. Pojechałem do innego serwisu to na miejscu zrobili za ¼ cenny proponowanej przez CTS
-
Lucress ★☆☆☆☆
Nie polecam, sprzęt został nie naprawiony, a mało tego rozwalony został jeszcze bardziej niż był. A właściciel jest bardzo nie uprzejmym bucem. Oczywiście nie polecam
-
Dominik Bereta ★★★★★
Świetny serwis godny polecenia. Czas naprawy możliwie najkrótszy.
-
Kaszub ★★★★★
Witam serdecznie. Jestem bardzo zadowolony z naprawy. Wał wycentrowany, kosiarka wygląda jak nowa, koszt bardzo zadowalający bez wciskania kitu o naprawach, podciągnięte linki, super. Pan od razu na wstępie powiedział, jeżeli koszt naprawy będzie zbyt wysoki to lepiej kupić nowy silnik, którego cena też była naprawdę dobra. Serdecznie pozdrawiam ekipę z tego serwisu i gorąco polecam.
-
Bazyl ★☆☆☆☆
Miesięczny termin wykonania wyceny - koszt 50 zł. Brak informacji co jest uszkodzone w mojej 3-letniej kosiarce. Gdy nie zgodziłem się na wykonanie naprawy z uwagi na zbyt wysoki koszt 430zł i wyraziłem chęć odebrania kosiarki, serwisant zaproponował mi pozostawienie mojego sprzętu celem zutylizowania, na co też nie wyraziłem zgody. Ostatecznie odebrałem kosiarkę i naprawiłem ją w innym serwisie za kwotę 230 zł. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CTS Rumia Naprawa narzędzi i kosiarek...?
CTS Rumia Naprawa narzędzi i kosiarek... znajduje się przy Grunwaldzka 95, 84-230 Rumia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do CTS Rumia Naprawa narzędzi i kosiarek...?
Można skontaktować się z CTS Rumia Naprawa narzędzi i kosiarek... pod numerem +48 732 679 635
Jak można dotrzeć do CTS Rumia Naprawa narzędzi i kosiarek...?
Do CTS Rumia Naprawa narzędzi i kosiarek... można dotrzeć, korzystając z poniższego linku