Opinie

  1. weronika rutkowska ★★★★★

    Wizyta proktologiczna. Kompetentny lekarz, uprzejmy i rzeczowy. Cierpliwie wyjaśnia wszystkie wątpliwości, proces leczenia. Zdecydowanie doktor stawia na jakość wizyty, bardzo polecam

  2. Mat S ★★☆☆☆

    Troche poprzez swój błąd myślałem, że w klinice wykonywany jest zastrzyk blokady kręgosłupa (tak mi podpowiedziało google). Podczas telefonicznego umawiania wizyty, wyraźne było przekazane, że chciałbym przyjść na "zastrzyk blokadę kręgosłupa" ponieważ czuję ból w odcinku lędźwiowym i jestem wykrzywiony. 2 gwiazdki za to, że nie zostałem poinformowany od razu, że taki zabieg nie jest oferowany w klinice Symetria. Przez telefon zostałem poinformowany, że po konsultacji z ortopeda, jeśli zleci zastrzyk, koszt całej wizyty będzie kosztował 450zł. Na miejscu podczas rozmowy z lekarzem dowiedziałem się, że w klinice nie są wykonywane zastrzyki w plecy. Jak bym został o tym poinformowany przy umawianiu wizyty to bym umowił sie do innej placówki gdzie taki zabieg jest oferowany. Mateusz S.

  3. Aleksandra Przeździecka ★★★★★

    Bardzo porofesjonalna opieka i wspaniali specjaliści. Pan Ernnest poradził sobie z naszym ruchliwym urwisem, a Pani Kasia Kołodko dołożyła kolejną cegiełkę wspierając rozwój naszego Kostusia. Bardzo cenne wsparcie zarówno z strony fizjoterapii, osteopatii ale i również z strony komplekoweh opieki i rozwoju 9 miesięcznego dziecka.

  1. Anna Dąbrowska ★★☆☆☆

    Zapisałam córkę do fizjoterapeuty. Na pierwszą wizytę poszedł mąż. Zalecono dziecku serię zabiegów. Zamiast ćwiczeń były zabiegi osteopatyczne, które miały pomóc. Na ostatniej wizycie zalecono nam dalszą terapię u koleżanki Pani fizjoterapeutki/osteopatkii, oraz zostałam poinformowana,że po dotychczasowej terapii zniknęła asymetria łopatek. Po dwóch tygodniach na wizycie u poleconej fizjoterapeutki, dowiedziałam się, że dziecko ma asymetrię w ułożeniu łopatek. Czyli wychodzi na to, że 5 wizyt( czas jednego miesiąca), był czasem straconym, nie wspominając o kosztach.

  2. Aleksandra Golovchits ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM tego centrum medycznego po moim nieudanym doświadczeniu z wizytą u endokrynologa. Moja wizyta 11.02 została opóźniona o ponad pół godziny, ale to jeszcze nie było najgorsze. Pani doktor na moje pytanie o konieczność wykonania USG tarczycy odpowiedziała (cytuję dosłownie): — Dzisiaj tacy niedyscyplinowani pacjenci… Nie będę mogła zrobić Pani USG. Czyli przez opóźnienia innych osób nie wykonano mi ważnego badania, dla którego właściwie przyszłam do lekarza. Na koniec musiałam jeszcze czekać około 10 minut na wystawienie recepty, ponieważ lekarz wyszedł na recepcję, aby zająć się poprzednim pacjentem, który wciąż nie opuścił przychodni. Bałagan, brak jakichkolwiek przeprosin, nie otrzymałam wydrukowanego podsumowania wizyty, ale o pobraniu opłaty nie zapomniano. Okropna obsługa, a to była płatna usługa! Omijajcie szerokim łukiem.

  3. Magda Szewczuk ★★★★★

    Dziękuję za fachową pomoc specjalistek a przede wszystkim za przekaz ogromnej wiedzy pani Kasi, która cierpliwie wysłuchała moich potrzeb i w szczególe opowiedziała o procesach zachodzących w organizmie. Po kilku wizytach postawiono mnie na nogi. Polecam i serdecznie pozdrawiam całą załogę :)

  1. Emilia Kisielewicz ★★★★★

    Dawno żaden specjalista nie zrobił na mnie takiego wrażenia, jak Pani Kasia. Niebywała wiedza - Pani Kasi wystarczyło kilka pytań, by znaleźć źródło problemu i (po 1,5 miesiąca) moja uciążliwa dolegliwość ustąpiła. W końcu znalazłam specjalistę, który podchodzi do problemu holistycznie i szuka źródła, a nie próbuje jedynie zaleczyć objawy. Nie mogę wyjść z podziwu (w międzyczasie szukając pomocy odwiedziłam kilku specjalistów). Dziękuję, to za mało!

  2. Żaneta ★★★★★

    Świetne miejsce z indywidualnym podejściem do pacjenta. Szczególnie polecam wizyty u p. Kasi Kołodko, która posiada niespotykaną wręcz wiedzę i ogromne doświadczenie, a każda wizyta upływa w miłej atmosferze. Do p. Kasi chodziłam podczas ciąży, pozbyłam się wszystkich dolegliwości bólowych i przygotowałam ciało do porodu. Kontynuowałam wizyty po porodzie, z których również byłam bardzo zadowolona - ćwiczenia do wykonania w domu były szczegółowo omówione i pokazane, miałam możliwość nagrania ich na telefon. Duży plus ze bardzo szybko widziałam efekty. Do p. Kasi chodziłam również z Synkiem - już po pierwszej wizycie widziałam różnicę. Serdeczne podziękowania za ręce, które leczą.

  3. Katarzyna Zaleska-Sobecka ★★★★★

    Serdecznie polecam! Dzięki Pani Kasi skończyły się problemy z ulewaniem u mojej dwumiesięcznej córeczki, jest też mniej spięta i zdecydowanie spokojniejsza. Dodatkowo podczas sesji można dowiedzieć się wielu ciekawych i wartościowych rzeczy. Dziękuję i pozdrawiam :)

  1. Grzegorz Łętowski ★★★★★

    Trafiłem do Symetrii, a konkretnie do Pani Kasi Kołodko z polecenia. Potrzebowałem pomocy w powrocie do zdrowia po operacji wypukliny odcinka szyjnego kręgosłupa. Od pierwszego kontaktu spotkałem się z ogromnym profesjonalizmem. Wszystko rozpoczęło się wywiadem mającym na celu odpowiednie wdrożenie i przeprowadzenie całej terapii. Kolejne wizyty potwierdzały ogromne zaangażowanie i chęć pomocy. Będąc tutaj człowiek czuje się zaopiekowany i ważny, a o to przecież chodzi w szybkim powrocie do zdrowia. Polecam serdecznie!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Symetria Białystok?

Symetria Białystok znajduje się przy Świętego Rocha 5, Przydworcowe, 15-879 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Symetria Białystok?

Można skontaktować się z Symetria Białystok pod numerem +48 511 330 348

Jak można dotrzeć do Symetria Białystok?

Do Symetria Białystok można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements