Opinie

  1. Katarzyna Sadowska ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie w hotelowej restauracji. Łazienki w pokojach pozostawiają wiele do życzenia , czasem nie domykająca się kabina, innym razem średnio ciepła woda . Ogólnie jest bardzo przyjemnie i wracam do tego hotelu.

  2. Jarosław Bednarek ★★★★★

    Trzydniowy wypad na jurę. Świetne miejsce wypadowe na pobliskie skałki. Bardzo smaczne jedzenie. Super duży basen z cieplutką wodą i biczami. Wspaniały ratownik pan Tomasz, dzielący się wiedzą. Sauna mega kosmos polecamy serdecznie.

  3. Zofia Nowak ★☆☆☆☆

    Chciałabym podzielić się moją opinią na temat obsługi basenu w tym hotelu. Podczas pobytu z córką zauważyłyśmy, że ratownik, który pełnił swoją funkcję, był w podeszłym wieku i wykazywał niewłaściwe zachowanie. Jego spojrzenia, szczególnie w kierunku mojej 12-letniej córki, były niepokojąco intensywne, co sprawiło, że poczułyśmy się bardzo niekomfortowo. W efekcie musiałam opuścić basen z córką, ponieważ sytuacja stała się dla nas obrzydliwa. Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca w miejscu publicznym, zwłaszcza w otoczeniu dzieci. Uważam, że tego typu sytuacje powinny być natychmiastowo monitorowane, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo gości. Niestety, nie polecam tego hotelu dla rodzin z dziećmi, jeśli podobne zachowania będą nadal tolerowane

  1. Kamil Michalik ★☆☆☆☆

    Ten hotel zasługuje na typowego Bana gdziekolwiek by się ogłaszał. Jak czytając wcześniejsze opinie to widzę że nie tylko ja zostałem skuszony ofertą na fb 2+2…. Lecz po wpłaceniu zaliczki, parę dni przed wyjazdem wszedłem na Google żeby zobaczyć dokładny dojazd do hotelu i zobaczyłem opinie i co tak naprawdę zamówiłem… Na fb na stronie hotelu gdzie oferowali promocje napisałem do osób które już tam może były w celu dowiedzenia się faktycznego stanu hotel… komentarz mój został usunięty a po drugiej próbie napisania zostałem zablokowany… po tym z rodziną zdecydowałem że lepiej stracić zaliczkę niż spędzić ferie w PRL-owski hotelu.

  2. Piotr ★★☆☆☆

    Hotel bardzo mroczny, bar niby czynny, tak samo restauracja, ale ciemno wszędzie. Za cenę 450 zł za dobę, otrzymaliśmy pokój z widokiem na dach, na którym huczała wentylacja. Śniadania mizerne, w niedzielę odgrzewane jedzenie z soboty. Jedyny plus to pan instruktor na basenie, z ogromną wiedzą i życzliwością i sam basen. Na koniec pani na recepcji, strasząca karą za zgubioną kartę do pokoju i gasząca światła, co jest dla mnie niezrozumiałe. Podsumowując, hotel ze zmarnowanym potencjałem, zaniedbany. Pokój powinien tu kosztować maksymalnie 250 zł. Wtedy możnaby wybaczyć te wszystkie absurdy. A tak to nie ma czym się chwalić.

  3. Weronika Piontek ★★★☆☆

    Wybraliśmy to miejsce ze względu na to, że żaden inny nocleg w tym terminie nie był dostępny, a mieliśmy stamtąd blisko na uroczystości, na które zostaliśmy zaproszeni. Jak na 4 gwiazdki to bardzo biednie w tym hotelu. Na pewno przydałaby się jakaś renowacja. Dobrze by było gdyby hotel zainwestował w klimatyzację w pokojach, bo nie wyobrażam sobie spędzać tam czasu latem. Ciężko było mi znaleźć w internecie informację na temat czajnika i szklanek w hotelu, ale wydaję mi się, że jak jest czajnik, to miło by było, gdyby była też kawa lub herbata oraz szklanki inne niż do zimnej wody - bo takie z cienkim szkłem mogą łatwo pęknąć pod wpływem gorącej wody - tym bardziej, że z restauracji nie można przynieść nic do pokoju, bo płaci się wtedy karę. Pokoje słabo wygłuszone, każdej nocy się budziłam - jak nie słyszałam chrapania za ścianą to dzieci na korytarzu lub w pokojach. Woda pod prysznicem długo się nagrzewała, ale to też zależało od dnia. Basen hotelowy - porażka, trzeba przejść przez bar i restaurację, żeby się do niego dostać. Jacuzzi w połowie działało. Poza nim tylko dość mały basen i brodzik dla dzieci. Śniadanie wliczone w cenę w formie bufetu szwedzkiego było dobre, dość spory wybór. Wieczorem chcieliśmy wypić drinka, ale niestety żadnych w karcie nie było. Parking podobno zamykany na noc, niestety chyba brama im się zepsuła, bo nie zauważyłam, by była zamknięta, a wracaliśmy i wyjeżdżaliśmy o różnych porach. Trzeba oddać, że w hotelu jest bardzo czysto.

  1. Gi Kx ★★★★★

    Przyjechalismy z rodzina na ferie 2+2 dzieci. Hotel czysty zadbany. Na prosbe o wanienke dla 2 latki odrazu dostalismy odpowiedz i przyniesiona do pokoju. Basen z Panem ratownikiem (przemily i przesympatyczny czlowiek i do tego bardzo pomocny)tez super . obsluga na wysokim poziomie Panie i Panowie w restauracji i barze cudowni nie narzucający sie i zawsze uamiechnieci az chce przebywac w takim towarzystwie. Jest tez sala dla dzieci do zabawy wiec to duzy plus. Bardzo chetnie tu wroce. A i przepyszne jedzenie serio trzeba byc mocno wybrednym albo nic nie jesc by moc narzekac na posilki tu. Pozdrawiam i do zobaczenia znow :)

  2. Maja M ★★☆☆☆

    Obsługa ok, pozatym nic więcej. Pokoje PRL, wykładzina jakas stara brzydka, lampa na łóżkiem źle zawieszona w takim miejscu, że jak mąż podnosił głowę to w nia uderzał, brak kawy i herbaty w pokoju, prysznic tak przymocowany do sciany, że trzeba było się dobrze ustawić przy jednym brzegu bo woda leciała w jedną stronę! Nie szło tego przestawić bo stach, że się urwie. Nie wiem za co te 4 gwiazdki. Kolacja wigilijna taka sobie, maly wybór. Śniadania ok. Nie podobało mi się również to, że w pierwszy dzień świąt obiadokolacja wyporcjowana brak wyboru bo przyniesiona porcja do stolika na talerzu i jak ktoś nie lubi mięsa to już idzie głodny spać. Brak również szlafrokow w pokoju i jak szlo się na basen to trzeba było isc ubranym i przebierać się na basenie. Mało atrakcji również dla dzieci. Jest sala kinowa, ale zamknięta.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Zawiercie Business & Leisure?

Hotel Zawiercie Business & Leisure znajduje się przy Wierzbowa 6, 42-400 Zawiercie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Zawiercie Business & Leisure?

Można skontaktować się z Hotel Zawiercie Business & Leisure pod numerem +48 326 702 020

Jak można dotrzeć do Hotel Zawiercie Business & Leisure?

Do Hotel Zawiercie Business & Leisure można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements