Opinie

  1. Inezis ★★★★★

    Bardzo sympatyczna i pomocna właścicielka, która chętnie wszystko wyjaśnia – co warto zobaczyć w okolicy, gdzie się wybrać itp. Pokój był czysty, przytulny, a całe miejsce idealnie nadawało się na relaks. Mieliśmy możliwość wcześniejszego zakwaterowania i późniejszego wymeldowania, co było dla nas dużym udogodnieniem – właścicielka bez problemu się na to zgodziła. Lokalizacja świetna – wszędzie blisko, a jednocześnie cicho i spokojnie. Pokoje są zadbane i regularnie sprzątane. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem: palniki gazowe, mikrofalówka, naczynia i sztućce. W pokoju lodówka i czajnik co dla piwoszy i kawoszy jest super udogodnieniem :) Na terenie posesji znajduje się piękny ogród, który jest doskonale utrzymany – widać, że właścicielka wkłada w to mnóstwo serca. Można tam odpocząć, poleżeć w hamaku, poczytać książkę, skorzystać z placu zabaw, a także zorganizować grilla – jest specjalnie wydzielona strefa. Ogromny plus za to, że akceptowane są zwierzęta oraz za dostępne miejsca parkingowe na terenie obiektu. Cena za nocleg jak najbardziej adekwatna do standardu – serdecznie polecam, zwłaszcza osobom szukającym spokojnego miejsca na wypoczynek!

  2. Teresa Brzęcka ★★★★★

    Bardzo polecamy noclegi "Wczasy Sandi". Pokój zaopatrzony jak należy tak jak łazienka(mimo iż troszkę mała) za to bardzo czysto, i przyjmie. Do plazy spacerkiem 15 min.

  3. Roksana Malinowska ★★★☆☆

    Pokój niezwykle mały i ciemny. Byłby dobry dla jednej osoby a nie dla dwóch dorosłych osób z psem. W pokoju musieliśmy się mijać. Niska futryna do łazienki (nadmieniam że osoba 196cm musiała pochylać głowę), lustro zamontowane tak nisko że osoby (174 i 196cm wzrostu) nie widziały swojej twarzy w lustrze. Brak miejsca na walizki, rzeczy. Szafa i drzwi nie mogły być otwierane równocześnie. Lodówka nie chłodziła. Drzwi wejściowe/wyjściowe do obiektu ciężko otwierało i zamykało się. W kuchni brak ręcznika papierowego. Ogródek zaniedbany. Roślinność tak wysoka i rozłożysta że codziennie rano przy wyjściu krople wody spadały na głowę bo było trzeba przez ten gąszcz przejść. Trudny wjazd samochodem. Jedyne plusy to dobra lokalizacja, miła właścicielka, wydawanie paragonu za nocleg, czystość.

  1. Anna Gulczyńska ★★★★★

    Czysto, kameralnie, wszelkie niezbędne sprzęty na miejscu. Ogromny plus za przemiłą obsługę, bliskość morza i urokliwych miejsc, w które z chęcią wrócimy.

  2. królewna śnieżka ★★★★★

    Bardzo miła właścicielka, w razie potrzeby służy pomocą. Pokoje czyste, zadbane. Dostępny dla Gości aneks kuchenny w postaci palników gazowych, mikrofali i naczyń oraz sztućców. Cicha i spokojna okolica. Dużym plusem jest balkon, na którym można w spokoju posiedzieć i odpoczywać, bądź np zjeść śniadanie. Dodatkowo przepiękne miejsce do wypoczynku w ogrodzie, w które właścicielka wkłada całe swoje serducho dbając o nie, co widać. Możliwe urządzenie grilla w ogrodzie- jest do tego wydzielone miejsce. Akceptowane są zwierzęta. Miejsca parkingowe bezpośrednio na terenie posesji. Całość wraz z ceną za nocleg jak najbardziej na plus.

  3. Iwona R. ★★★★★

    Pobyt wspominam wspaniałe, miła wlascicielka - baaardzo. Zadbane i czyste pokoje. Bardzo zadbane otoczenie. Polecam. Bardzo atrakcyjne cenowo.

  1. Sylwia Sordyl ★★★★★

    Bardzo polecam! Pokoje świetnie przygotowane. Widać, że wszystko jest świeże i czyste. W aneksie kuchennym wszystko to co potrzebne jest w kuchni. Na dworze miejsce by usiąść oraz plac dla dzieci. Okolica w sam raz na spokojne wakacje.

  2. Aneta Tymon ★★★★★

    Byłam tu już kilka razy i już może nawet w maju planuję wybrać się znowu. Bardzo gościnni właściciele (stąd zapewne nazwa ulicy :), piękne pokoje, wiem, bo byłam we wszystkich, zdjęcia są autentyczne. Polecam to miejsce, bo w pokojach można wypocząć, a wokół domu jest zieleń, miejsca do wypicia kawy i atrakcje dla dzieci. A co najważniejsze - blisko nad morze. Można dojść na plażę naturalnym wąwozem lub jak kto woli - handlowymi uliczkami. Każdy znajdzie coś dla siebie. Po prostu super!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wczasy Sandi?

Wczasy Sandi znajduje się przy Gościnna 19a, 84-120 Chłapowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wczasy Sandi?

Można skontaktować się z Wczasy Sandi pod numerem +48 795 169 061

Jak można dotrzeć do Wczasy Sandi?

Do Wczasy Sandi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements