Pani doktor wykazała się wiedzą, doświadczeniem oraz niesamowitą intuicją. Przyprowadziłam kota na leczenie ropnia, jednak ona naciskała na głębszą diagnostykę, ponieważ zauważyła, że coś z nim jest jeszcze "nie tak". Wyszedł pozytywny FELV. Z małych minusów - to naprawdę drobnostka, ale dobrze by było, żeby P. Karolina unikała umawiania pacjentów na tą samą godzinę. Ja mogę czekać, ale kot w obecności psów w poczekalni mocno się stresuje. W każdym razie - szczerze polecam.
Opinie
-
Anna Piec ★★★★★
-
Naxiti ★★★★★
Serdecznie polecam Panią weterynarz Karolinę. Po odebraniu pieska z "hodowli" męczył się długo z robakami, ale dzięki fachowej pomocy udało się nam to wyleczyć. Zawsze można liczyć na pomoc, nie ważne czy w nocy, czy w dzień, czy nawet w niedziele. Zawsze kiedy psiak przez chwilę nie uwagi zjadł coś, co mogło mu zaszkodzić (trutka na myszy, kwiatek trujacy dla psów czy nawet skarpetka) pani Karolina przez telefon doradzała co zrobić. Mój psiak ma sie super. Leczymy u Pani Karoliny różne zwierzęta od paru lat i zawsze z wszystkiego wychodzą całe i zdrowe. Do tego bardzo sympatyczne i otwarte podejście do klienta. Pozdrawiam!
-
Nika Poland ★★★★★
Chciałabym wyrazić swoją najwyższą ocenę dla doktor Karoliny, weterynarza, który łączy pełen profesjonalizm z niesamowitą empatią. Jej podejście do zwierząt jest nie tylko fachowe, ale również pełne zrozumienia i troski. Każda wizyta u niej to gwarancja, że nasi czworonożni przyjaciele są w najlepszych rękach. Doktor Karolina wykazuje się ogromną wiedzą, a jednocześnie potrafi słuchać i zrozumieć potrzeby zarówno zwierząt, jak i ich opiekunów. Jej oddanie i pasja do pracy sprawiają, że jest to weterynarz, którego mogę polecić każdemu, kto szuka opieki na najwyższym poziomie dla swojego pupila.A to pacjentki Pani Doktor.
-
Anetta Leszczyńska ★★★★★
Serdecznie polecam Panią Doktor Karolinę! Wielokrotnie ratowała zdrowie moich piesków, wykazując się nie tylko ogromną wiedzą, ale i wielkim sercem. Każda wizyta to profesjonalne podejście, szczegółowy wywiad i pełne zaangażowanie w dobrostan zwierząt. Zawsze mogę liczyć na rzetelną diagnozę i odpowiednie leczenie. Dziękuję za opiekę nad moimi pupilami!
-
Igor CMM ★★★★★
Odwiedziliśmy Dr Karolinę z naszym pupilem nagi grzywacz chiński. Od pierwszej wizyty byłem pod wrażeniem jej profesjonalizmu i ciepłego podejścia do zwierząt. Dokładnie przeprowadziła badanie, wyjaśniając każdą czynność, co sprawiło, że czuliśmy się pewnie w jej rękach. Dr Karolina zaproponowała konkretne badania oraz plan leczenia, który okazał się skuteczny. Już po kilku wizytach nasz pies wrócił do zdrowia! Co więcej, zawsze jest dostępna na konsultacje telefoniczne, co bardzo ułatwia opiekę. Zdecydowanie polecam Dr Karolinę każdemu, kto szuka kompetentnego i troskliwego weterynarza dla swojego pupila!
-
Marcelina Sz ★★★★★
Pani Karolina miała pod opieka moje dwa pieski, za każdym razem pomogła. Z czystym sumieniem polecam ☺️
-
Olga Czarnecka ★★★★★
Swietny weterynarz porada przez telefon po ludzku wytlumaczone i z checia by pomoc nawet na odleglosc Dziekuje Panu bardzo!!!
-
Tomek M ★☆☆☆☆
Pan doktor chciał leczyć psu złamaną nogę, patyczkiem, bez jakiegokolwiek usztywnienia. Na dodatek opryskliwy i niechętny do pomocy. Przykro pisać taką opinię, ale jak na lekarza wypadało by mieć trochę więcej empatii. Opinie bardzo negatywna !! Nie polecam !!
-
Dawid Musialik ★☆☆☆☆
Nikomu nie polecam tego weterynarza, brak profesjonalizmu, pies miał złamana łapę w dwóch miejscach, na co Pan weterynarz podał leki (jak się potem okazało nie powinien podawać ich równocześnie), usztywnił łapę za mocno postrzępionym patyczkiem i bandażem oraz zalecił przyjechać za kilka dni. Niemiły i nieuprzejmy. Lepiej wybrać innego weterynarza.
-
Roksana ★★★★★
Według mnie weterynarz z powołania. Lucy się nie bała, mogła obwąchać wszystko co ją uspokoiło. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, za wytłumaczenie mi wszystkiego, za próbę walki o mojego pieseczka. Za odebranie telefonu w środku nocy i doradzenie co robić oraz wytłumaczenie wszystkiego. Jestem bardzo wdzięczna. Chciałam Panu oraz Pana żonie podziękować.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet weterynaryjny "PUPIL"?
Gabinet weterynaryjny "PUPIL" znajduje się przy Polna 21, 42-300 Myszków, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinet weterynaryjny "PUPIL"?
Można skontaktować się z Gabinet weterynaryjny "PUPIL" pod numerem +48 609 053 002
Jak można dotrzeć do Gabinet weterynaryjny "PUPIL"?
Do Gabinet weterynaryjny "PUPIL" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku