Spędziliśmy Sylwestra tutaj, byliśmy tu 2 dni. Bardzo nam wszystko się spodobało. Zgadzamy się z pozytywnymi komentarzami dot. obsługi i przepysznego jedzenia, które było bardzo rozmaite. SPA i zabiegi też były super, duży basen i fajne sauny. Jedynym minusem był pan DJ, który choć miał swoje dobre momenty, jednak puszczał disco polo… Starał się co 2-3 kawałki zmieniać klimat. Kumam, że chciał jakoś dopasować się do różnej publiczności starszych i młodszych osób, natomiast mogłoby obejść bez tego.
Zdjęcia
Opinie
-
Liza Veta ★★★★★
-
Wojciech Sobczak ★★★★★
Byliśmy na Sylwestrowym pobycie w ,,Adlerze,,i był to nasz pierwszy raz.Wszystko co o tym miejscu słyszeliśmy to w 100% się potwierdziło. Urocze miejsce,znakomita kuchnia z przemiłą obsługą, Wszyscy bardzo profesjonalnie wykonują swoje obowiązki. Może super odpocząć w strefie Spa i skorzystać z różnego rodzaju zabiegów. Bardzo mili Właściciele,którzy widać i czuć że wkładają tam Swoje serducho...Naprawdę polecam to Miejsce! Wojtek Sobczak z Przyjaciółmi.
-
Judyta Popów ★★★★★
Byliśmy w tym hotelu pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Wszystko nam się podobało - restauracja, basen, spa... Z tak miłą obsługą, jak w hotelu "Adler" nigdzie dotąd się nie spotkaliśmy, chociaż podróżujemy dość dużo. Śniadania, które były w cenie pobytu, bardzo obfite, zróżnicowane, trudno było spróbować wszystkiego. Obiady z karty również zasługują na uznanie. Hotel czysty i zadbany, obsługa bardzo pomocna i miła. Polecamy!
-
Natalia Nowicka ★★★★★
Fantastyczne miejsce. Pełne uroku, majestatycznych widoków i wysokiej jakości obsługa. Piękne, komfortowe pokoje. Karta menu złożona jest z dbałością o najmniejsze szczegóły. Szczególnie polecam zupę orzechową- kto przyjeżdża, musi jej spróbować. Oczywiście koniecznie muszę również wspomnieć o Pani Kasi, która towarzyszyła nam podczas uroczystości weselnej. Dbała o każdy szczegół oraz dobrą atmosferę. Podsumowując- było przepysznie, miło, komfortowo. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani :)
-
Natalia Trzcinska ★★★★☆
Pobyt w SPA oceniam bardzo dobrze. Zabiegi są na świetnym poziomie, jedzenie pyszne, a okolica naprawdę zachwyca – idealne miejsce, żeby odpocząć. Pokoje są w porządku, standard poprawny i niczego im nie brakuje. Jedyny duży minus to temperatura wody. Basen oraz strefy jacuzzi są zdecydowanie zbyt zimne. Mimo informacji na ścianie i zapewnień z recepcji, że woda ma 28°C, w praktyce jest naprawdę chłodna, co potwierdzają inni goście – wiele osób się skarży. W strefie relaksu, szczególnie w jacuzzi czy na leżankach masujących, oczekuje się wyraźnie cieplejszej wody, a tutaj po prostu jest za zimno, żeby komfortowo odpocząć. Gdyby poprawić temperaturę wody, pobyt byłby idealny.
-
Dariusz Wieczorek ★★★★★
Pobyt w hotelu uważamy za bardzo udany. Hotel położony nad samym jeziorem, dzięki czemu korzystając z restauracji wraz z pysznym jedzeniem otrzymujesz piękny widok. Jedzenia mega dużo! Pokoje czyste i urządzone ze smakiem. Obsługa pomocna i uśmiechnięta. Basen zachęca do relaksu dzięki wyjątkowemu klimatowi. Dobrze urządzony pokój dla dzieci. Bardzo polecamy :-)
-
Tomasz Gajli ★★★★★
Nasz pobyt w czasie zimowych ferii (pakiet) całkiem udany. Miła i życzliwa obsługa, bardzo dobre jedzenie. Apartament dwupoziomowy swoje już przeżył ale na wypad z dziećmi w sam raz. Pokoje trzeba sprzątać we własnym zakresie (wszystko dostępne w wyznaczonym pokoju) ale może za parę lat ze względu na ogromne koszty zatrudnienia to będzie standard we wielu obiektach. Okolica przyjemna i cicha, morsować można ... W naszym styczniowym pobycie gości było umiarkowanie mało, więc często basen mieliśmy tylko dla siebie. Spa i masaże godne polecenia. Ogólnie miło i rodzinnie.
-
Olimpia Szymerowska ★★☆☆☆
W pokoju na suficie znajdował się czujnik, który błyskał co około 7 sekund, utrudniając zaśnięcie. W łazience po podłodze chodziły srebrniki. Jedzenie dobre,jednak ciasta(np.Pascha, beza z bitą śmietaną), nie starczyły dla wszystkich, którzy chcieli je posmakować. Uważam, że cena za pakiet świąteczny, nie była adekwatna do oferowanych usług. 2 leżanki masujące, 3 leżaki podgrzewane, jest to mała ilość, aby wszyscy mogli skorzystać, podczas pełnego obłożenia obiektu. Dojazd do obiektu jest utrudniony, ze względu na wąską drogę. Bardzo miła obsługa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Adler Medical SPA - Kaszuby?
Adler Medical SPA - Kaszuby znajduje się przy Górna 60, 83-322 Zgorzałe, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Adler Medical SPA - Kaszuby?
Można skontaktować się z Adler Medical SPA - Kaszuby pod numerem +48 502 486 990
Jak można dotrzeć do Adler Medical SPA - Kaszuby?
Do Adler Medical SPA - Kaszuby można dotrzeć, korzystając z poniższego linku