Opinie

  1. Rafał Deka ★★★★★

    Bardzo dobra lokalizacja, przyjemne domki z wyposażeniem, przemili gospodarze, ciekawe towarzystwo alpak ;) pobyt 12 nocy, 2+2 Polecam.

  2. Agata Czerwińska ★★★★★

    Cudowna lokalizacja w sercu pojezierza Kaszubskiego. Znakomite miejsce na spacery, kąpiele w jeziorze, sporty wodne. Domki komfortowe, dobrze wyposażone, dające poczucie intymności. Świetna baza wypadowa do wycieczek (Szymbark, Wieżyca, Łapalice itp). Na miejscu,grill, plac zabaw, trampolina i co najważniejsze cudowne alpaki i króliki, które kradną serce absolutnie każdego. Gospodarze mega pomocni i dostępni, prawdziwi ludzie z pasją. Polecam, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Jeżeli tylko szukasz spokoju, ciszy, pięknego krajobrazu i masz dość zatłoczonych plaż i nadmorskich straganów to strzał w 10. Z pewnością wrócimy.

  3. Magda Cicholska ★☆☆☆☆

    Mega daleko od kąpieliska, pokazałam właścicielce ogłoszenie w którym było napisane że 200 m od jeziora stwierdziła że ona nie wie skąd to ogłoszenie. Słaba lokalizacja, kuc który chodzi luzem, gryzie i skacze na dzieci. Posesja obok dosłownie obok psy wielkości owczarka biegające luzem słabe mega. Nie polecam

  1. Alek Dalewski ★★★★★

    Świetne miejsce. Przytulnie urządzone, wygodne domki. Dobra lokalizacja- do jeziora dosłownie 5 min pieszo. Przesympatyczni właściciele. No i oczywiście alpaki:)

  2. Natalia Żwirbla ★★★★★

    Miejsce, w którym naprawdę można odpocząć i się zrelaksować. Gospodarze przesympatyczni i z pasją, alpaki wywołują niekontrolowany uśmiech na twarzy każdego, domki zadbane, czyste i kameralne.

  3. Lukasz ★★★★★

    Super miejsce na wypad z dziećmi. Na terenie chodzą Alpaki, kozy i króliki. Pokoje bardzo czyste a właściciel bardzo miły i z pasją opowiada o swoich zwierzętach. Lokalizacja jest bardzo dobra. Zarówno do restauracji jak i sklepów jest bardzo blisko a jednocześnie jest cisza i spokój.

  1. Karolina g ★★★★★

    6/5 :) Rewelacyjne miejsce. Wspaniały właściciel, lokalizacja blisko sklepu, dwóch dobrych restauracji, plaży. Alpaki na terenie obiektu skradły serca naszych dzieci, które nie chciały wracać do domu. Doskonała baza wypadowa do zwiedzania Kaszub. Same domki niewielkie ale doskonale wyposażone, jest wszystko co trzeba, czysto i przyjemnie. Miły taras zapewniający prywatność. Plus za dużą ilość miejsc do spania. Znaleźliśmy miejsce przypadkiem kierując się wyłącznie opiniami z Google i był to najlepszy możliwy wybór - bardzo polecam!!!

  2. Piotr Mleczko ★★★★★

    Dobrzy ludzie w dobrym miejscu :) Domki odpowiednio wyposażone z miejscem parkingowym. Dostępny sprzęt do grillowania oraz miejsce na ognisko. Blisko do jeziora, sklepów i pobliskich restauracji. Alpaki i kozy żądzą w zagrodzie :) Przyjeżdżać i wypoczywać, cisza i relaks gwarantowany. Pozdrowienia dla Magdy i Marcina :)

  3. Anna Zwiernik ★★★★★

    Pobyt weekendowy w domku wylicytowałyśmy na aukcji charytatywnej na rzecz Stowarzyszenia „Można inaczej”. Było cudownie. Super miejsce dla całej rodziny. Domki czyste, w pełni wyposażone, wygodne. Przy każdym domku grill ale istnieje też możliwość zrobienia ogniska. Właściciele o wielkich sercach, przesympatyczni stwarzają bardzo przyjazną atmosferę. Możliwość przebywania wśród zwierząt (alpaki, kozy, tygodniowe kózki, koty) karmienia ich, zabawy z nimi przez cały dzień jest niesamowitym przeżyciem. Odwiedziłyśmy też Skansen u Słodkiego na terenie domków gdzie pan Kaszub :) pokazał nam zebrane eksponaty i powiedział o ich historii. Blisko do jeziora, sklepu, pracowni Neclów gdzie można nauczyć się robić cuda na kole garncarskim. Polecamy to miejsce zdecydowanie!!! Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy z Kociewia :)

  1. Rafał B ★★★★★

    Bardzo polecamy to miejsce. Byliśmy z dwójką malych dzieci i to był strzał w dziesiątkę. Plac zabaw, zjeżdżalnia, piaskownica, huśtawka, miejsce do gry w piłkę, trampolina, jeździki grawitacyjne i dużo innych zabaw sprawiało, że dzieciaki nie mogły się nudzić. Największą atrakcję stanowiły jednak aplaki, kozy, króliki i pieski. Radość naszych dzieci była dla nas największym szczęściem. Ciężko było nadążyć za ich bieganiem pomiędzy wszystkim dostępnymi atrakcjami. Ponadto kontakt z właścicielami oraz ich troska o nasz pobyt była niesamowita. Bardzo im za to dziękujemy. Mamy nadzieję, że odwiedzimy to miejsce jeszcze raz. Domek przytulny i czysty. Niczego nam tam nie brakowało. Samo Chmielno na tyle dobrze jest geograficznie położone, że stanowiło dla nas bazę do zwiedzania wszystkich okolicznych atrakcji. Jeszcze raz polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Domki Chmielno na Słonecznikowej?

Domki Chmielno na Słonecznikowej znajduje się przy Słonecznikowa 9, 83-333 Chmielno, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Domki Chmielno na Słonecznikowej?

Można skontaktować się z Domki Chmielno na Słonecznikowej pod numerem +48 608 296 810

Jak można dotrzeć do Domki Chmielno na Słonecznikowej?

Do Domki Chmielno na Słonecznikowej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements