Domki letniskowe, ładnie wyposażone, przyjazne dla spotkań ze znajomymi, jak i rodziną z dziećmi.
Zdjęcia
Opinie
-
Filip Bartkowiak ★★★★★
-
Jessica ★☆☆☆☆
Czystość w domku oraz kultura właścicielki pozostawia wiele do życzenia. W domku pełno piasku, naczynia w szafkach brudne, na 5 osób przygotowane trzy łóżka, zero kontaktu z recepcją. Po zalaniu całej łazienki wodą spod prysznica, właścicielka powiedziała, że jak nam coś nie pasuje to możemy się spakować i wyjechać.
-
Mate Cybu ★★★★★
Bardzo miło, czysto, przyjemnie. Właścicielka bardzo przyjemna kobieta. Przystępnie cenowo, na pewno wrócę przy kolejnej okazji. Nawet na terenie ośrodka dzieci mają gdzie się bawić
-
Marianna Kowalska ★☆☆☆☆
Na starcie zapytałam właścicielki o rowery. Odpowiedziała z wielką łaska i z nie zadowoleniem na twarzy że w ogóle o coś pytam. Potem przemyślała i powiedziała że w okolicy może jest ale nie wie .... mieszkający tutaj nie wiedzą gdzie jest wypozyczalnia ? To nie fajnie . W pokojach bardzo brudno . Podłoga, schowek pod łóżkiem, indukcja, szklanki , sztućce, lustra, bateria w łazience. W weekend jest o wiele drozej a jest syf straszny. W dodatku śmierdziało jak sie weszło. Nie jesteśmy wymagający ale za tą cenę powinien być jakiś podstawowy porządek i standard . Oszczędność właścicieli właśnie tak wychodzi
-
Marta Wojewoda ★☆☆☆☆
Nie wiek od czego zacząć... Dałam tylko na lokalizacji 5 bo wiedziałam gdzie się znajduje, ale reszta to porażka. Przyjechaliśmy pod koniec kwietnia i zdziwlismy się, że dostaliśmy domek letniskowy bez ogrzewania ( 4⁰ C ) w nocy. To że zmarzliśmy to najmniejszy problem. Woda spod prysznica zewała całą łazienkę, łóżka to nie wspomnę, cieszę się , że jestem już w swoim , woda spod zlewu kapie , miał być plac zabaw dla dzieci i nie było... wymieniać dalej????? Pani niby miła , ale co z tego jak tam się mieszkać nie da !
-
Diana ★★☆☆☆
Niestety, ale pobyt nie był zbyt udany. Czystość pokoi pozostawia wiele do życzenia (znaleźliśmy pestki po arbuzie na podłodze i jakieś kiełki w zlewie, niedomyte mydło pod prysznicem na kafelkach i zakurzoną łazienkę). Ściany są tak cienkie, że z lewej strony słyszeliśmy jak goście z pokoju obok się załatwiają, natomiast z prawej każdy krok na klatce schodowej. Tarasy są wspólną przestrzenią, nie ma w ogóle prywatności. Pokoje bardzo słabo wyposażone, niski standard, niedziałający telewizor, bardzo kiepskie światło w łazience. Nazwa apartamenty jest raczej myląca. Odległość od morza nie jest mała, ale nie ma tragedii o ile ktoś jedzie samochodem. Cena za te warunki moim zdaniem powinna być znacznie niższa. Plus za akceptowanie zwierząt (koszt to 15 zł/noc).
-
Magdalena Mogilewska ★★☆☆☆
Bardzo niewygodne, trzeszczące łóżka, o godzinie 22 brak ciepłej wody, pokój bez normalnych drzwi wejściowych-wchodzi się przez okno balkonowe z tarasu- więc zero prywatności (jest tylko cienka zasłonka w oknie). Ogólnie pokój bardzo brudny-zaczynajac od podłogi i ścian a na szafkach w aneksie czy szafie kończąc. Nie polecam, z pewnością za tą cenę można znaleźć coś lepszego. A nazywanie tego pokoju apartamentem to już gruba przesada. Jedyny plus to ekspres do kawy na kapsułki wystawiony w korytarzu.
-
Paulina J ★★☆☆☆
Miejsce bez przesadnych luksusow. Wzięłam apartament z kuchnią i prywatną łazienką, tak jak na kuchnię nie mogę narzekać to lazienka zostawiala wiele do życzenia. Prysznic w niej był po prostu tragiczny, prysznic się zapychał, przez co woda nie spływała co skutkowało zalaniem całej łazienki jak i połowy pokoju. Łóżko jakie dostałam było po prostu zepsute, sprzypialo strasznie, deska była pęknięta. Przyznam szczerze, że zgłoszenie usterek trochę mi zajęło ponieważ nie udawało mi się znaleźć w odpowiednim czasie obsługi hotelu w recepcji, ale jak już przyszło co do czego usterki te zostały usunięte. Niestety usuniete usterki szybko powróciły. Telewizor który był w pokoju sniezyl, ekran był trochę wylany i rzadko kiedy lapal pełen sygnał przez co przeglądanie kanałów to czysta loteria czy uda się faktycznie coś obejrzeć. Kolejnym minusem jest to że wszędzie jest daleko
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Domki i Apartamenty Bałtyckie?
Domki i Apartamenty Bałtyckie znajduje się przy Stanisława Wyspiańskiego 5, 84-120 Władysławowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Domki i Apartamenty Bałtyckie?
Można skontaktować się z Domki i Apartamenty Bałtyckie pod numerem +48 606 135 069
Jak można dotrzeć do Domki i Apartamenty Bałtyckie?
Do Domki i Apartamenty Bałtyckie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku