Opinie

  1. Pampi ★★★★★

    Bardzo chciałabym podziękować za uratowanie mojego makijazu ślubnego wykonanego przez inny gabinet w Rumi.Na szczęście moja mama była na makijażu i kiedy przyjechałam ją odebrać ze łzami w oczach to Pani z Siódmej Alei od razu zaproponowała pomoc i zrobiła wszystko co w jej mocy, żeby mój ślub odbył się bez stresu związanego z nieudanym makijażem a było to 1.5godz przed ceremonią.Oczywiscie mamy makijaż był bardzo ładny i mama była też bardzo zadowolona. Jeszcze raz bardzo dziękuję ❤️

  2. Iwona Karczewska ★★★★★

    Polecam bardzo profesjonalizm dziewczyn z salonu SIÓDMA ALEJA . P.Magda rzęsy przepiękne . P.Ewelina robi paznokcie u rąk i nóg petarda ,jestem bardzo zadowolona . Kolejny raz jestem umówiona na makijaż który robi rewelacyjny. P. Angela po raz pierwszy zrobiła peeling węglowy i cudo sprzęt nowy i fachowa obsługa.Jednym słowem dziewczyny zrobiły mnie przepięknie na wakacje.

  3. Katarzyna Labuda ★★★★★

    Fantastyczna atmosfera, przesympatyczna obsługa a pani Ewelina jest świetnym fachowcem.Paznokcie trzymają się bardzo długo i zawsze można liczyć na jakieś sugestie, podpowiedzi co do koloru czy jakiegoś ozdobnika.Ogromny wybór najróżniejszych odcieni lakierów.Jednym słowem polecam z całego serca to miejsce.

  1. Amla Amla ★☆☆☆☆

    Pani od paznokci nie miła i źle mnie potraktowała, zaproponowała tez jakieś niemodne wzory a i ceny bardzo wysokie. Poza tym gabinet już tak nie wygląda jak na zdjęciach, jest tam teraz bardzo ciasno.

  2. Joanna Zasada ★★★★★

    Gorąco polecam, cudowna atmosfera, profesjonalne podejście do klienta, przystępne ceny❤️❤️❤️Przepiękna Ewelinka zawsze odpowiednio podpowie co jest modne w danym sezonie

  3. Sandra ★★★☆☆

    Byłam u Pani Weroniki na stylizacji oraz hennie brwi, sam zabieg bez zarzutów, widać że Pani zna się na rzeczy, piękna robota. Jednak niemiłe zaskoczenie pojawiło się przy płaceniu. Na stronie internetowej widnieje cena 20 zł za cały zabieg a kazano mi zapłacić 30zl. Różnica nie jest kolosalna ale sytuacja dość dziwna, ponieważ parę dni wcześniej była ciocia i zapłaciła za tą samą usługę 20zl. Skoro cena w salonie jest inna niż ta na stronie internetowej to należy zmienić cenę na stronie lub poinformować przez zabiegiem że cena się zmieniła. Inaczej pozostają mieszane uczucia i wrażenie że zostało się naciągniętym na dodatkowe 10zł.

  1. Emilia Bobkowska ★☆☆☆☆

    Paznokcie trzymały mi dokładnie 9dni i szkoda ze Pani w innym salonie mi uświadomiła że mogłam iść złożyć reklamację ponieważ dziś bym była ja złożyć.... Do tego salonu już napewno nie wroce i nie polecę. Byłam w salonie w poniedziałek umawiałam się w wiadomość SMS... Nie robiła tego Pani Ewelina tylko druga Pani nie znam imienia.

  2. Marzena ★★★★★

    Klimat panujący w tym salonie jest na mega wielki plus! Wchodząc do salonu przykuwa oko wystrój który jest w dobrym stylu i każda kobieta poczuje się naprawdę wyjątkowo. Paznokcie i rzęsy pełen profesjonalizm! Bede polecać i na pewno wrócę! Jestescie najlepsze! ❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Siódma Aleja Salon kosmetyczny?

Siódma Aleja Salon kosmetyczny znajduje się przy Dębogórska 7B, 84-230 Rumia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Siódma Aleja Salon kosmetyczny?

Można skontaktować się z Siódma Aleja Salon kosmetyczny pod numerem +48 607 826 630

Jak można dotrzeć do Siódma Aleja Salon kosmetyczny?

Do Siódma Aleja Salon kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements