Opinie

  1. M Z ★☆☆☆☆

    Wizyta pierwsza i zdecydowanie ostatnia. Zapisałam się na zdjęcie żelu do tego salonu, z racji tego, że w opisie widniała informacja "zdjęcie, opracowanie paznokcia i skórek, nałożenie odżywki", czyli kompleksowe ogarnięcie po zdjęciu poprzedniej stylizacji. Po zdjęciu żelu pani zaproponowała, żebym skróciła sobie paznokcie jeśli chce. Odmówiłam, bo w opisie widniała informacja o "opracowaniu paznokcia", więc myślałam, że zaraz sama to wykona. Pani mówiła, że wykonanie usług z opisu w 30 min jest niewykonalne, rozumiem, ale skoro widniał taki opis i czas trwania to zależy to już od indywidualnych umiejętności, dlatego też nie sugerowałam się czasem trwania usługi, bardziej interesował mnie opis. Oczywiście po tej sytuacji wprowadzający w błąd opis zniknął ze strony, ale dołączam screena. Paznokcie są miękkie i niektóre wyglądają na uszkodzone. Po całej sytuacji nie usłyszałam nawet "przepraszam" tylko zostałam poinformowana, że mogłam sobie wybrać opcję z manicure. Poprosiłam również o paragon, ale pani poinformowała, że może jedynie wysłać sms z potwierdzeniem z posu :)

  2. Beata Wolniak ★★★★★

    Masaż Kobido wykonany przez p. Marzenę, rewelacja, atmosfera wspaniała. Dziękuję B.Wolniak

  3. LaLa ★★★★★

    Super ekipa, paznokcie wykonane przez Panią Karolę idealnie. Miło i sympatycznie, salon na ocenę 5, nawet kawę zrobią o 7 rano :D.

  1. Wiktoria Królewicz ★★★★★

    Super ekipa, paznokcie wykonane przez Panią Karolę idealnie. Miło i sympatycznie, salon na ocenę 5, nawet kawę zrobią o 7 rano :D.

  2. M. ★☆☆☆☆

    Nie polecam wykonywanych usług, hybryda wykonana na szybko, mam zalane wszystkie skórki, które tez nie zostały odpowiednio usunięte. Zero profesjonalizmu. Odpowiedz do właściciela: moja opinia jest prawdziwa byłam dokładnie tydzień temu w czwartek na godzinę 12. Hybryda już mi odpadła, to chyba o czymś świadczy? Przykre, ze nie przyjmują Państwo krytyki info razu piszą, ze komentarz jest nieprawdziwy. NIE WYSTAWIAM FAŁSZYWYCH OPINII!

  3. Karolina Wolska ★☆☆☆☆

    „LUKSUSOWA paletą naturalnych odcieni” prosiłam o zimny brąz który nie będzie wpadał w rudy odcień, pani stwierdziła ze najlepsza będzie czarna i ze nie wyjdzie ciemno( przy mojej jasnej karnacji). Skoro henna pudrowa zostaje na skórze to czemu mam takie nierówno zrobione brwi? To jest efekt złego nałożenia, braku odpowiednio dopasowanej geometrii, a nie „nierówno wyregulowanymi brwiami” zaznaczyłam ze jedna jest węższa, ale po to chyba to jest żeby to wyrównać.. a tym czasem mam jedna grubsza i druga chudsza, niema żadnych prostych lini do łuku brwiowego, początki jednej a drugiej brwi się różnią.

  1. Monika Lem ★★★★★

    Bardzo miła atmosfera. Hybryda mocno się trzyma i super wygląda.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PaMaLuk Biokosmetyka Estetyczna?

PaMaLuk Biokosmetyka Estetyczna znajduje się przy Leona Staniszewskiego 15, Chwarzno-Wiczlino, 81-603 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PaMaLuk Biokosmetyka Estetyczna?

Można skontaktować się z PaMaLuk Biokosmetyka Estetyczna pod numerem +48 730 010 259

Jak można dotrzeć do PaMaLuk Biokosmetyka Estetyczna?

Do PaMaLuk Biokosmetyka Estetyczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements