Pływalnia do remontu,szczególnie prysznice-nie ma regulacji wody z niektórych woda leje się po ścianie
Zdjęcia
Opinie
-
Sylwia Piasek ★★☆☆☆
-
Rafał Bukowski ★★★☆☆
Basen ogólnie spoko ale mogliby trochę mniej dzieci wpuszczać. Jak wchodzą całe grupy to ciężko jest pływać a zdarza sie to dość często
-
Marcin ★★★★★
Cóż tu można napisać. Miejsce kultowe, choć niektóre panie w kasie bywają drobiazgowe i nieco kłopotliwe. Są oczywiście również i przemiłe, jak np brunetka z długimi włosami, którą serdecznie pozdrawiam w imieniu własnym i synów.
-
A S (As) ★★★★☆
Basen stary, ale do zrobienia treningu spełnia oczekiwania. Po przerwie wakacyjnej woda pod prysznicem bardzo zimna, ciężko jest z niego skorzystać przed lub po basenie. Nie rozumiem też wywieszonego grafiku, popoludnie niby wolne dla osób indywidualnych a jak się wchodzi to dwa tory pozajmowane na indywidualną naukę pływania. Obsługa ok.
-
Agnieszka Grela ★★★★☆
Stary ale dobrze utrzymany basen, wygodne przebieralnie, mili i pomocni pracownicy. Niestety nie jest honorowana karta dużej rodziny, czyli trzeba poświęcić dodatkowy czas i pieniądze na wyrobienie radomskiej karty. Na terenie basenu nie ma sklepiku ani nawet automatu z napojami. Z prysznica leci na zmianę woda zimna i ciepła, woda w basenie ma przyjemną temperaturę. Mimo upalnego weekendowego dnia basen nie był zatłoczony.
-
Repcus ★★★★☆
Świetne miejsce do wyczynowego pływania, ale dosyć stare
-
Magdalena Kowalewska ★★★☆☆
Bardzo słabe suszarki. Poza tym w porządku.
-
Robert Kobierski ★★★★★
Będąc dzisiaj na basenie godz.6.30 stwierdziłem wzorową pracę ratownika.Ratownik chodził wokół basenu,czuwał nad osobami pływającymi. Woda bardzo przyjemna,można spokojnie pływać :)
-
Syntax Error ★☆☆☆☆
W szatni męskiej tylko dwie przebieralnie na ok. 15+ osób (dodam, że wystarczy potrząsnąć drzwiami, żeby "zamek" spadł). Na torach całkiem ciasno, przez co woda może wpadać do nosa. Basen chyba dawno nie czyszczony, woda od której chce się wymiotować. Czas biletu jest krótki. Ogólnie nie polecam.
-
Jacek Rozdolski ★☆☆☆☆
Tragedia. Po wykupieniu wejścia na saunę dowiaduję się, że sauna jest nieczynna. No trudno, pójdę na basen. Pierwsze 20 minut jest ok. Potem zostaję wyproszony na inny tor, który jak się okazuje jest zajęty, podobnie jak każdy z pozostałych. Zadano mi pytanie jakim cudem w ogóle wszedłem na basen? Po odpowiedzi, że przez kasę, jak każdy inny oznajmiono mi, że w ogóle nie powinienem być wpuszczony. Na stronie internetowej oczywiście ŻADNEJ informacji o nieczynnej saunie czy zajętych torach dla grup zorganizowanych.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pływalnia Orka - MOSiR?
Pływalnia Orka - MOSiR znajduje się przy Młynarska 17, Śródmieście, 26-610 Radom, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pływalnia Orka - MOSiR?
Można skontaktować się z Pływalnia Orka - MOSiR pod numerem +48 483 858 667
Jak można dotrzeć do Pływalnia Orka - MOSiR?
Do Pływalnia Orka - MOSiR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku