Opinie

  1. Sylv!k ★☆☆☆☆

    Domki brudne, śmierdzące, grzyb, pościel nie była zmieniona po innych osobach. Pajęczyny od zeszłego roku, dziesiątki pająków w środku domków. Krzesła rozpadające się. Często jeżdżę pod namioty, ale takiego syfu jak tu nawet tam nie widziałam. Wszystkie ubrania mi śmierdziały po 3 dniach pobytu stęchlizną i grzybem. Polecam omijać szerokim łukiem.

  2. Natalie Ska ★★★★★

    Pierwszy raz na campingu z dziećmi - i ten pierwszy raz wspominamy bardzo dobrze! Czysta przyczepa, czyste sanitariaty, wszystko na miejscu - beach bar,sklep,boisko,szkółka,wypożyczalnia sprzętu, animacje dla dzieci - długo by wymieniać ! Jesteśmy zachwyceni tym obiektem i żałujemy, że nie wzięliśmy ze sobą znajomych! Klimat w tym miejscu jest nie do opisania! Polecam wszystkim!

  3. Jakub Kozyrski ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Przy wjeździe informacja, że cisza nocna jest od 23 do 7, a w rzeczywistości beach bar znajdujący się na kempingu puszcza głośną muzykę do 4 nad ranem, przez co nie da się spać. Właściciel, podstarzały facet, który nieuprzejmym tonem przepytuje gości czy napewno są zameldowani na kempingu, gdzie mają ustawiony kamper, oczekuje, że każdy pamięta numer parceli. Czystość sanitariatów pozostawia wiele do życzenia, wszędzie pajęczyny i pająki, woda pod prysznicem leci 3 sekundy, przez co zamiast się myć, to co chwila trzeba naciskać przycisk. Miłe panie na recepcji i kasjer w molo market.

  1. Anna ★★★★★

    Miałam przyjemność spędzić czas na campingu Molo Surf w domku holenderskim i jestem bardzo zadowolona. Domek był czysty, dobrze wyposażony i komfortowy. Cały teren zadbany, atmosfera przyjazna i sprzyjająca wypoczynkowi. Dodatkowym atutem jest strefa spa, świetne miejsce na relaks po całym dniu. Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają wypoczynku w komfortowych warunkach blisko natury ❤️

  2. Filip Borecki ★★☆☆☆

    - Standard przyczep dramatyczny. Ktoś kto zarządza tymi przyczepami powinien zostać lepiej przeszkolony w standardach utrzymania czystości i jakości samej przyczepy. Małe nakłady finansowe w postaci mycia tych przyczep wyspecjalizowanym sprzętem i regularna ich naprawa by dały bardzo dużo. Przyczepy są poniszczone, niesprawne, brudne i nie spełniają jakichkolwiek standardów sanitarnych. - domki/bungalow'y - standard lepszy, widać, że o wiele nowsze konstrukcje i inaczej wyglądają, ten sam jednak problem z przygotowaniem przestrzeni dla klientów. Wystarczyłoby po zmianie gości przemyć taras karcherem i odświeżyć wszystko i odbiór tego byłby zupełnie inny. - obsługa: Pani na recepcji uratowała tę recenzje i dzięki niej są 2 gwiazdki a nie 1. Bardzo miła uśmiechnięta osoba. - lokalizacja: świetna!

  3. Marcin ★★★★☆

    Na terenie znajduje sie Beach Bar z pięknym widokiem na zatoke z którego juz tylo dwa kroki na dziką plażę.Teren jest zadbany a toalety zawsze czyste i ciepłe. Dość mały teren i niestety parcele nie ogrodzone co powoduje ,że jesteśmy jak na patelni...zero intymności. Za to wszędzie blisko chociaż camping położny jest na uboczu, właściwie na końcu Jastarni.

  1. Dawid Krawiec ★★★☆☆

    Zasadniczo wszystko OK, ale moim zdaniem ośrodek nie warty swoich pieniędzy (cena za noc) względem jakości / stanu technicznego przyczep kempingowych. Wyposażenie podstawowe (kołdry, naczynia, sztućce, garnki - jest). Trzeba mieć jedynie swój ręcznik. Prysznic teoretycznie w przyczepie jest, ale ciśnienie wody jest tak niskie, ze nie da się korzystać. Na terenie obiektu są natomiast natryski i toalety pod zadaszeniem - stan dobry, zadbane.

  2. Paula Tomczak ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Camping( bo z tej usługi niestety korzystałam) jest traktowany ilościowo, a nie jakościowo. Nie liczy się komfort oraz faktyczny wypoczynek klienta, ponieważ campery i przyczepy stoją jedna na drugiej. Powoduje to, że osoby mieszkające na zastawionych innymi samochodami parcelach, aby się z nich wydostać, musza chodzić innym zamieszkującym ten camping po jego parceli( nawet przy rozstawionych krzesłach i stole, gdy ktoś je śniadanie, nikt nie ma z tym problemu, aby głośno rozmawiając przejść po czyjejś parceli!). Drugi aspekt przez który odradzam korzystanie z usług molo surf spot camping w Jastarni jest stan toalet. Opłakany stan techniczny i brak jakiegokolwiek pojęcia higieny( w męskiej toalecie na 4 umywalki 2 są nieczynne). Bród, brak podstawowych środków czystości, takich jak mydło oraz papier toaletowy, wysypujące się śmietniki w damskiej toalecie, oraz ogromne ilości robaków wszędzie! Oraz największy minus: całonocne imprezy w klubie znajdującym się na terenie campingu! Krzyczący i chodzący po cudzych parcelach ludzie dookoła, bardzo głośna muzyka, a trwają około od godziny 22-23 do 5:30-6:00. Pomimo widniejącego przy wejściu znaku informującego o ciszy nocnej, co wydaje się być żartem w tej sytuacji! Reakcja obsługi była absolutnie zerowa na łamanie zasad które sama ustaliła! Jest to również aspekt przez który odradzam podróżowanie w to miejsce z małymi dziećmi. Według mnie spokojny wypoczynek w tym miejscu jest absolutnie niemożliwy, na przykład przez brak możliwości wyspania się w nocy, czy skorzystania z łazienki w ludzkich warunkach! Od 20 lat jeżdżą wspólnie z rodziną po całej Europie na campingi, a takich warunków jeszcze nie spotkałam. Podsumowując: na 2 noce spędzone w tym miejscu, dwie były bardzo głośne i nieprzespane, przestrzeń jaką wynajmujesz jest zupełnie nieszanowana przez innych i obsługę, odległości w jakich są samochody od siebie uniemożliwiają nawet otwarcie okna na pełną szerokość, a stan toalet: bez komentarza! Uważam, że za tą kwotę, którą zapłaciłam mogłam spędzić z rodziną dużo przyjemniej weekend na innych campingach na półwyspie helskim, ale też na całym polskim wybrzeżu. STANOWCZO ODRADZAM!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Camping Molo Surf Spot?

Camping Molo Surf Spot znajduje się przy Rybacka 33, 84-140 Jastarnia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Camping Molo Surf Spot?

Można skontaktować się z Camping Molo Surf Spot pod numerem +48 505 151 105

Jak można dotrzeć do Camping Molo Surf Spot?

Do Camping Molo Surf Spot można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements