Fatalnie oceniam, z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem zarezerwowałam pokój dla jednej osoby z łazienką, w przeddzień przyjazdu gdy już bagaz dostarczył kurier Pani mnie poinformowała, że ma dla mnie pokój ze wspólną łazienką lub na drugim piętrze. Wcześniej informowałam że jestem po dwóch zawałach i operacji serca. Wyjątkowo nieuczciwe podejście o etyce i empatii nie wspomnę. Tragedia, pierwszy raz się z czymś takim spotykam . Miałam zaledwie pół dnia przed planowaną podróżą aby szybko coś znaleźć i dodatkowo po przyjeździe byłam zmuszona ponosić koszty przewiezienia bagażu na inne miejsce. Ewa
Zdjęcia
Opinie
-
Ewa ★☆☆☆☆
-
FACEMAN FROM OUTER SPACE ★★☆☆☆
Nie rozumiem pozytywnych ocen innych turystów. Może miałem felerny pokój. Tak czy siak, drzwi nie chronią przed hałasem z korytarza a strop jest drewniany także o spokojnym śnie mowy nie ma bo słychać wszystko co robią inni wynajmujący. Aneks kuchenny to graciarnia gdzie posiłki przygotowuje się na kawałku blatu pralki (o ile nie jest zajęty). W zlewie jest brudna gąbeczka która śmierdzi domestosem. Cisza nocna to fikcja. Lodówka wymraża jedzenie. Do tego stary sprzęt. Całość przypomina więc raczej akademik niż ośrodek turystyczny.
-
Piotr Pit ★★★★☆
Jak za tą cenę, w sezonie OK. Z plusów: balkon od strony morza(słychać szum morza),na balkonie stolik i 2 krzesła bardzo miła i pomocna obsługa, bliskość sklepów spożywczych, taka sama odległość od morza i zatoki (ok.600 m). Z minusów: mały pokój, skrzypiące łóżka, ok.1 km do centrum
-
Szymon M ★★★★☆
Solidny dom gościnny. Wszystko w miarę czyste, łóżka wygodne i łatwy dostęp do pokoi. Dom jest położony w mniej więcej środku półwyspu, co pozwala na szybką wyprawę do obydwu plaż. Jeśli chodzi o wyposażenie również jest bardzo dobrze. Jedynym minusem byli nieznośni sąsiedzi, którzy trzaskali drzwiami do czwartej nad ranem.
-
Sebastian Sikora ★★★★★
Pokoje bardzo ładnie utrzymane. Czytam bzdury od złośliwych ludzi o jakichś meblach z PRLu co jest nieprawdą. Fakt, że meble nie są nowe, ale nikt co sezon nie będzie Ich wymieniał. Dla mnie istotne jest to, że wszystko jest sprawne, materace do spania wygodne, pościel świeża. W łazience ciepła woda odrazu leci. Czysto I schludnie. Niczego tu nie brakuje. Właścicielka Pani Ewa to przesympatyczna kobieta. Dwa wieczory z Nią spędziliśmy na miłych rozmowach. Ceny za nocleg konkurencyjne, do sklepów, plaży i Centrum miasta bliziutko. Można też przyjechać z Psem jak widzę. Naprawdę warto tu być ❤️ Do zobaczenia Pani Ewo ❤️
-
maniek747 ★★★★★
Pokoje bardzo czyste, przestronne i dobrze wyposażone. Duży czysty prysznic oraz toaleta. W pokoju znajdują się liczne szafki ( rodzina 2+2 miejsca wolnego e szafkach jeszcze zostało) telewizor. Pani właścicielka przemiła i kontaktowa. Na wyposażeniu dla najmłodszych trampolina, dwie huśtawki. Samo dojście do morza dobre, z wózkiem można bez problemu wjechać na sama plaże. Jednym słowem polecam ;)
-
Aga ma ★★★★★
Bardzo sympatyczna właścicielka. Pokoje czyste z łazienką. Lodówka na korytarzu. Można skorzystać z kuchni na parterze. Pani Ewa kocha psiaki.
-
GrzesiekW17 ★★★★☆
Jak nazwa wskazuje pokoje gościnne w kwaterze prywatnej. Pokój w miarę przestronny z balkonem i widokiem na ulicę. Łazienka prywatna wewnątrz pokoju z prysznicem i toaletą. Czysto jednak trochę surowo. Ściany to jedynie goły tynk pokryty białą farbą. W pokoju telewizor, sztućce, czajnik, kubki i szklanki a to z racji tego, że niestety ale na cały budynek nie ma żadnego aneksu kuchennego. Jest jednak lodówka na korytarzu. Do morza ok 600m szlakiem pieszym, sklep 50m, do centrum żeby coś zjeść trochę niestety dalej. Parking prywatny bezpłatny aczkolwiek nie przy samej kwaterze (oddalony ok. 250m) bo tu mieszczą się góra 3 pojazdy parkując częściowo kołami na chodniku wzdłuż obiektu.
-
Maria Nowicka ★★★★★
Super miejsce na wypoczynek. Pokoje czyste,zadbane z balkonami. Ogród pełen pięknych kwiatów. Dojście do morza bardzo blisko lasem. Restauracje i sklepy blisko. Pani właścicielka przesympatyczna. Z przyjemnością tam wrócę.Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pokoje gościnne u Ewy?
Pokoje gościnne u Ewy znajduje się przy Zachodnia 10, 84-140 Jastarnia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pokoje gościnne u Ewy?
Można skontaktować się z Pokoje gościnne u Ewy pod numerem +48 882 813 271
Jak można dotrzeć do Pokoje gościnne u Ewy?
Do Pokoje gościnne u Ewy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku