Opinie

  1. Andzia “andzia” Andzia ★★★★★

    Pobyt w willi nad morzem był bardzo udany. Świetna lokalizacja blisko plaży, czysto i komfortowo. Willa dobrze wyposażona, a gospodarze uprzejmi i pomocni. Idealne miejsce na relaks – z chęcią wrócimy!

  2. Mariusz ★★★★★

    Miałem przyjemność spędzić kilka dni w Willi Przystań w Jastarni i muszę powiedzieć, że to miejsce przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Pensjonat jest znakomicie położony, blisko plaży i wszystkich lokalnych atrakcji. Pokoje są przestronne, czyste i bardzo komfortowe, a z okien roztacza się przepiękny widok na port.Właściciele Willi Przystań to wyjątkowo gościnni i serdeczni ludzie, którzy dbają o każdy detal, aby goście czuli się jak w domu. Śniadania serwowane w pensjonacie są przepyszne i różnorodne, idealne na dobry początek dnia.Bez wątpienia wrócę tu przy najbliższej okazji i polecam to miejsce wszystkim, którzy szukają spokojnego i komfortowego zakwaterowania nad polskim morzem!

  3. Wojciech W ★★★★★

    Super lokalizacja, pokoje czyste i zadbane i dobrze wyposażone. Super opcja ze śniadaniami w cenie, śniadania smaczne. Na miejscu duży parking. Jest też teras z widokiem na port. Bardzo dobre WiFi.

  1. Rafal Salamonowicz ★★★★★

    Rewelacyjne miejsce przy porcie Jastarnia. Super atmosfera i wszędzie blisko. Przytulne bardzo i czyste pokoje. Parking na miejscu. Gospodyni przemiła, można przyjechać ze swoim psim przyjacielem, na miejscu możliwość zjedzenia fajnego śniadania w postaci szwedzkiego stołu jak i również obiadu. SZCZERZE POLECAM TO MIEJSCE. Na pewno tam jeszcze wrócimy.

  2. Magdalena B ★★★★★

    Kolejny raz spędzaliśmy nasz urlop w Willi Przystań i tym razem również byliśmy bardzo zadowoleni. Bardzo mili właściciele i cały personel, śniadania przepyszne, różnorodne i obfite. W pokojach bardzo czysto i przytulnie, łóżko wygodne, świetna lokalizacja. Z pewnością jeszcze wrócimy i z czystym sercem polecamy ten obiekt.

  3. Katarzyna Kulesza ★★★★★

    Przyjemna lokalizacja i okolica, ulica Kosciuszki znajduje sie idealnie na wyjscie nad morze i w drugą stronę na port i zatokę. Śniadania to bardzo duzy plus. Przydałaby się jeszcze mała lodówka w pokoju 3-osobowym. Ta w kuchni ogólnej byla cała zajęta. Polecam

  1. Ksenia Kobrzynska ★☆☆☆☆

    Una vergüenza, he venido con mi hija a desayunar y teníamos que pagar 50zl por desayuno no tenían cambio de 200zl y nos han dejado sin desayuno y nos enviaron fuera. La gente sin cultura total. Przyszłam z dzieckiem na śniadanie i nas nie obsłużyli bo nie mieli wydać z 200 zł Do tego padało i nie było żadnej możliwość zapłaty 50zl

  2. Marek Iwaniuk ★☆☆☆☆

    Wakacje w 2013 roku - jedyny plus tego miejsca wtedy to lokalizacja, widok na przystań/wszędzie blisko. Reszta to totalna porażka, konflikt między właścicielkami, jak już ktoś wspomniał nie dawał praktycznie mieszkać. Stukanie, pukanie, kucie, wiercenie i tak codziennie przez sześć dni od 7 rano. Oczywiście 2 "panienki" odpowiedzialne za te "prace" po prośbach i zwracaniu uwagi chciały mnie oskarżyć o wtargnięcie na ich teren i wzywać policję, która i tak podobno dość często tam bywała :) Masakra totalna na tamten czas. Całe szczęście że wtedy były to wakacje tylko dla dwóch dorosłych osób. Szkoda mi było kobiety która nam wynajęła pokój, widać było że jest strzępkiem nerwów (nie jej wina ze współwłaścicielka to ...... pracowita mrówka)

  3. Magdalena K. ★★☆☆☆

    Pokoje ogólnie czyste, choć wiszące pajęczyny i spuszczające się po nich czarne wypasione pająki, psują ten czar, materac w łóżku, to totalna porażka, jest mega miękki, ciało się zapada, materac się „roluje”- mega niewygodnie. Fotele wiklinowe na balkonie bez poduch, przy posiedzeniu wszystko się wbija w każdą część ciała-porażka, brak stolika na balkonie. Pokoje na poddaszu dramat, w upalne dni zero przewiewu, brak klimatyzacji, a dach nagrzewa się do granic możliwości- siedzenie w pokoju jest nie do wytrzymania- nie polecam wynajmowania ich w porze letniej. W tv brak kanałów 1 i 2 tv polskiej, nie wiedzieć czemu- czyżby właściciele byli aż tak politycznie nastawieni- nie wiem. Śniadania monotonne, bez polotu. Ogólne wrażenie- nic specjalnego. Kolejny raz na pewno nie skorzystam z oferty Willi Przystań w Jastarni.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pensjonat Willa Przystań?

Pensjonat Willa Przystań znajduje się przy Kościuszki 31, 84-140 Jastarnia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pensjonat Willa Przystań?

Można skontaktować się z Pensjonat Willa Przystań pod numerem +48 609 625 011

Jak można dotrzeć do Pensjonat Willa Przystań?

Do Pensjonat Willa Przystań można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements