Opinie

  1. Marek Kroczek ★★★★★

    Wspaniałe miejsce jeszcze lepsza obsługa. Obiad niebiański, żaden problem dla 120. osób jednocześnie. Cisza natura. Już tęsknimy za kolejną ucztą. POLECAM podlaskie smaki.

  2. AgataCZ ★★★★☆

    Jakość adekwatna do ceny, a jest tanio. Pokój jest duży, ale z małym oknem, więc zupełnie ciemno nawet w środku dnia. Łóżka wygodne, pościel najtańsza i zmechacona. Kuchnia restauracyjna, bo są sale weselne i ciężko coś tam znaleźć. Pani właścicielka bardzo miła, a miejsce jest piękne, obejście zadbane.

  3. Adam P ★★★★★

    Cisza spokój, świetna obsługa. Polecam

  1. Andrzej Kotkiewicz ★★★★★

    Miejsce godne polecenia. Bardzo miła obsługa wręcz domowa atmosfera

  2. Piotr ekk ★★★★★

    Bardzo sympatyczna obsługa. Jedzenie pyszne. Dobrze wyposażony kompleks, jest wszystko co najważniejsze. Polecam!

  3. Czerwony Kapturek ★★★★★

    Rewelacyjny pobyt. Siłownia, rzutki, bilard, piłkarzyki,ping-pong. Do dyspozycji rowery. Posiłki smaczne, również regionalne!!! BARDZO wyrozumiali właściciele. Przepraszam za zbyt głośną muzykę !!! A nagłośnienie jest super!

  1. PANM a ★★★★★

    Było cudownie przemiła właścicielka . Czysto pokoje i łazienki duże . Można było miło spędzić wieczór przy bilardzie lub tenisie stołowym. Naprawdę fajne miejsce. Gorąco polecam

  2. Michał Kacprzak ★★☆☆☆

    Nie był to pierwszy raz, gdy miałem (wątpliwą) przyjemność uczestniczyć w imprezie organizowanej na tej sali. Za każdym razem, nie wyłączając ostatniego, największym problemem okazuje się właścicielka. Przez cały czas przyjęcia kręci się po lokalu i terroryzuje dzieci pod nieobecność ich rodziców (nie mówię tu o przypadkach, gdy dzieci są niegrzeczne, tylko gdy bawią się normalnie, nie wyrządzając żadnych szkód). Jeżeli w jej mniemaniu na terenie sali są miejsca, do których dzieci nie powinny wchodzić, to powinno być to wyraźnie zakomunikowane dorosłym, a przynajmniej osobom wyprawiającym przyjęcie. Co więcej, nie wydaje mi się problemem, żeby jeśli takie miejsca istnieją, po prostu je na czas imprezy zamknąć. Co więcej, w dzień imprezy klimatyzacja była włączona na bardzo niską temperaturę (na dworze również było bardzo zimno) i dmuchała wprost na zgromadzonych gości. Mimo licznych próśb i wyraźnie trzęsących się gości, klimatyzacja nie została przestawiona do temperatury, która nie wymagałaby siedzenia przy stołach w szalach, chustach, sweterkach i marynarkach. Na plus: ładna okolica, sala jest przestronna, duży parking.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Na Wzgórzu.?

Na Wzgórzu. znajduje się przy 16-100 Sokółka, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Na Wzgórzu.?

Można skontaktować się z Na Wzgórzu. pod numerem +48 696 092 895

Jak można dotrzeć do Na Wzgórzu.?

Do Na Wzgórzu. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements