Opinie

  1. Alicja Sawa ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam. Salon słabo wyposażony, wanna nie nadaje się do mycia większych psów. W ogóle nie rozumiem czemu Pani zgadza się na pielęgnację dużych ras jeśli nie ma do tego ani warunków ani narzędzi ani wiedzy. Byliśmy na pielęgnacji golden retrievera, pies nie ma w ogóle wyczesanego podszerstka, nie został obcięty ponieważ Pani stwierdziła, że skoro została poinformowana że ma pieska obciąć wg uznania to nie obetnie go w ogóle. Pani nie przyciela pieskowi pazurów ponieważ nie ma do tego cążkow. Jesteśmy bardzo zawiedzeni z usługi, Pani w ogóle nie poczuwa się do winy, stwierdziła że za 200 zł otrzymaliśmy taką usługę ile jest ona warta. Bez komentarza ...

  2. Judyta Frukacz ★★★★★

    Serdecznie polecam.Profesjonalne podejście,życzliwa i pomocna obsługa.

  3. Maciej S ★★★★★

    Byliśmy z pieskiem na kąpieli. Jesteśmy zadowoleni. Pani bardzo miła i ma dobre podejście do zwierząt. Polecam w 100% :)

  1. maja moryń ★★★★★

    Dla mnie spoko strzyżenie psiaków jak wytlumaczylam tak zostało zrobione... Są trzy panie groomer z tego co widziałam... I z każdą idzie się dogadać odnośnie terminu nawet późnym popołudniem bądź wykonanej fryzurki. Polecam

  2. Julita Krakowiak ★☆☆☆☆

    Poziom tego salony zdecydowanie upadł. Od 12 lat mój pies korzystał z usług i było wszystko ok do czasu ostatniej wizyty. Nasz sznaucer wyglada okropnie!!! Został pozbawiony wszelkich atutów jakie posiada ta rasa! Piesek został oszpecony. Mało tego usługa trwała około 3 godzin co nie jest adekwatne do wyglądu pieska. Nazwa salonu nie ma nic wspólnego z wiedza na temat tej rasy. Piesek został ogolony do zera! Nie ma koronki na podbrzuszu, a i z łap wszystkie włosy zostały zgolone. Pozostały jakieś kępki! Grzywa zgolona, z pięknej długiej brody zostało niewiele! Włosy między poduszeczkami łap nie wycięte. Łysy prześwity przy pachwinie. Ogólnie dramat!!! Jedynym ratunkiem jest szybki odrost włosia. Nie polecam.

  3. Barbara Gołębiowska ★★★★★

    Bylam z pieskien . byl. Strzyzony Piesek jak nowy .a pani Madzia jak zwykle przemila

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sznaucer Bis?

Sznaucer Bis znajduje się przy 42-440 Zawiercie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sznaucer Bis?

Można skontaktować się z Sznaucer Bis pod numerem +48 502 202 697

Jak można dotrzeć do Sznaucer Bis?

Do Sznaucer Bis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements