Jak się tu pierwszy raz zjawiłem, powiedziałem tylko raz jak chcę być obcięty i wystarczyło, a nie tak jak u innych że zawsze coś inaczej mnie obcinali niż chciałem. Raz zrobiłem tu błąd bo oddałem się w ręce pracownicy, i nigdy więcej! Teraz tylko i wyłącznie obcina mnie szefowa Kasia.
Zdjęcia
Opinie
-
Arkadiusz A. ★★★★★
-
Ksiądz Arnold ★★★★★
Zmieniam ocene z 4 na 5. Jest jeszcze lepiej. Polecam
-
Karolina Jędrzejczak ★★★★☆
Bardzo lubię ten salon i na przycięcie włosów chodzę tylko tam, ale oddaję się tylko w ręce szefowej, obcina bardzo ładnie, równo, zawsze dokładnie tyle ile chcę. Natomiast mniej polecam resztę pracownic. Jednak mimo wszystko salon na plus.
-
Karolina Cieślik ★★★★☆
Bardzo lubię ten salon i na przycięcie włosów chodzę tylko tam, ale oddaję się tylko w ręce szefowej, obcina bardzo ładnie, równo, zawsze dokładnie tyle ile chcę. Natomiast mniej polecam resztę pracownic. Jednak mimo wszystko salon na plus.
-
Aleksandra ★☆☆☆☆
Skrócenie długich, grubych włosów nie warte swojej ceny. Fryzjerka rozczesała moje włosy grzebieniem o dość gęstych ząbkach zaczynając od ich nasady, co skończyło się ich zwyczajnym wyrwaniem. Miałam wrażenie, że całość usługi była zrobiona bardzo na szybko i niedbale
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Studio fryzur?
Studio fryzur znajduje się przy 11 Listopada 28, 42-300 Myszków, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Studio fryzur?
Można skontaktować się z Studio fryzur pod numerem +48 506 525 949
Jak można dotrzeć do Studio fryzur?
Do Studio fryzur można dotrzeć, korzystając z poniższego linku