Opinie

  1. Arkadiusz A. ★★★★★

    Jak się tu pierwszy raz zjawiłem, powiedziałem tylko raz jak chcę być obcięty i wystarczyło, a nie tak jak u innych że zawsze coś inaczej mnie obcinali niż chciałem. Raz zrobiłem tu błąd bo oddałem się w ręce pracownicy, i nigdy więcej! Teraz tylko i wyłącznie obcina mnie szefowa Kasia.

  2. Ksiądz Arnold ★★★★★

    Zmieniam ocene z 4 na 5. Jest jeszcze lepiej. Polecam

  3. Karolina Jędrzejczak ★★★★☆

    Bardzo lubię ten salon i na przycięcie włosów chodzę tylko tam, ale oddaję się tylko w ręce szefowej, obcina bardzo ładnie, równo, zawsze dokładnie tyle ile chcę. Natomiast mniej polecam resztę pracownic. Jednak mimo wszystko salon na plus.

  1. Karolina Cieślik ★★★★☆

    Bardzo lubię ten salon i na przycięcie włosów chodzę tylko tam, ale oddaję się tylko w ręce szefowej, obcina bardzo ładnie, równo, zawsze dokładnie tyle ile chcę. Natomiast mniej polecam resztę pracownic. Jednak mimo wszystko salon na plus.

  2. Aleksandra ★☆☆☆☆

    Skrócenie długich, grubych włosów nie warte swojej ceny. Fryzjerka rozczesała moje włosy grzebieniem o dość gęstych ząbkach zaczynając od ich nasady, co skończyło się ich zwyczajnym wyrwaniem. Miałam wrażenie, że całość usługi była zrobiona bardzo na szybko i niedbale

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Studio fryzur?

Studio fryzur znajduje się przy 11 Listopada 28, 42-300 Myszków, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Studio fryzur?

Można skontaktować się z Studio fryzur pod numerem +48 506 525 949

Jak można dotrzeć do Studio fryzur?

Do Studio fryzur można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements