Nie polecam, moje włosy zostały spalone
Zdjęcia
Opinie
-
Celina Hajda ★☆☆☆☆
-
Ewa Kapkowska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym salonie. Bardzo miła obsługa. Efekt dużo lepszy od oczekiwanego. Z wielką chęcią będę wracać.
-
Ewa Szota ★☆☆☆☆
Ja byłam umówiona do pana Przemka ,którego mi polecano. A obcinała mnie jakaś pani. Nawet nie powiadomiono mnie że jego w tym dniu nie ma. Nie jestem zadowolona ani z obcięcia,ani z uczesania.
-
Wioletta ★★★★★
Dzisiaj byłam po raz pierwszy u Pana Przemka i już nie zmienię fryzjera. Ogromny talent. Włosy są tak dobrze obcięte, że układają się dosłownie same i wyglądają pięknie, jak z okładki magazynu dla kobiet;) Bardzo małe ceny jak na takie mistrzowskie cięcie.
-
Marta Blachowicz ★★★★★
Profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa
-
Sebastian Podlejski ★★★★★
Bardzo dobry salon. Szczerze polecam.
-
Beata Toporowska ★★★★★
Bardzo fajna miła pani.. Profesjonalna obsługa, dobre farby.. Cudowny masaż, skóry głowy... POLECAM...
-
Pawel “Pablo” Wos ★★★★★
Polecam! Dobrze wykonana usługa nie na ilość lecz na jakość, strzyżenie męskie wykonane perfekcyjnie!
-
Michal Sosinski ★★★★★
szybko milo i sprawnie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kameleon?
Kameleon znajduje się przy Władysława Sikorskiego 53, 42-300 Myszków, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kameleon?
Można skontaktować się z Kameleon pod numerem +48 508 079 699
Jak można dotrzeć do Kameleon?
Do Kameleon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku