Opinie

  1. Celina Hajda ★☆☆☆☆

    Nie polecam, moje włosy zostały spalone

  2. Ewa Kapkowska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym salonie. Bardzo miła obsługa. Efekt dużo lepszy od oczekiwanego. Z wielką chęcią będę wracać.

  3. Ewa Szota ★☆☆☆☆

    Ja byłam umówiona do pana Przemka ,którego mi polecano. A obcinała mnie jakaś pani. Nawet nie powiadomiono mnie że jego w tym dniu nie ma. Nie jestem zadowolona ani z obcięcia,ani z uczesania.

  1. Wioletta ★★★★★

    Dzisiaj byłam po raz pierwszy u Pana Przemka i już nie zmienię fryzjera. Ogromny talent. Włosy są tak dobrze obcięte, że układają się dosłownie same i wyglądają pięknie, jak z okładki magazynu dla kobiet;) Bardzo małe ceny jak na takie mistrzowskie cięcie.

  2. Marta Blachowicz ★★★★★

    Profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa

  3. Sebastian Podlejski ★★★★★

    Bardzo dobry salon. Szczerze polecam.

  1. Beata Toporowska ★★★★★

    Bardzo fajna miła pani.. Profesjonalna obsługa, dobre farby.. Cudowny masaż, skóry głowy... POLECAM...

  2. Pawel “Pablo” Wos ★★★★★

    Polecam! Dobrze wykonana usługa nie na ilość lecz na jakość, strzyżenie męskie wykonane perfekcyjnie!

  3. Michal Sosinski ★★★★★

    szybko milo i sprawnie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kameleon?

Kameleon znajduje się przy Władysława Sikorskiego 53, 42-300 Myszków, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kameleon?

Można skontaktować się z Kameleon pod numerem +48 508 079 699

Jak można dotrzeć do Kameleon?

Do Kameleon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements