Opinie

  1. Paulina Hutna ★★★★★

    Polecam serdecznie!!! Na mojej głowie było już kilka kucorów od Jessicy. Za każdym razem fryzura robi szał. Kucory są boskie, robią efekt Wow, a dodatkowo są trwałe.

  2. Anita Rygał ★★★★★

    Często korzystam i za każdym razem jestem zachwycona !! Jessica ma ogromny talent. Nawet najtrudniejsze fryzury to dla niej łatwizna. Nigdy się na niej nie zawiodłam i mogę z całego serduszka polecić !! :)

  3. Mariusz Furmański ★★★★★

    Pani Jessica bez chwili zastanowienia podjęła się zrobienia mojej wymarzonej fryzury na moich bardzo mocno kręconych włosach. Pełen profesjonalizm, dużo cierpliwości, zwinne palce i efekt końcowy zwalający z nóg. Polecam w 100%.

  1. Kamila Długokęcka ★★★★★

    Jessica to taka czarodziejka, dzięki której nie przejdziesz na ulicy niezauważona. Jej paluszki z ogromną precyzją i dokładnością wyczarują każdą, nawet najbardziej skomplikowaną fryzurę. Warkoczyki trzymają sie baaaardzo długo. Chyba się uzależniłam, bo ciągle wracam do Jess (mimo, że za każdym razem obiecuję sobie, ze to juz ostatni raz i dam odpocząć moim włosom). Do tego Jessica jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Czas spedzony u niej mija w mgnieniu oka (mimo, że czasami siedzimy po 6,7 godzin). Za każdym razem jestem zachwycona tym, co wyczarowała na mojej głowie! Nie zastanawiajcie się nawet chwili dłużej, ta dziewczyna to prawdziwy skarb, ogromnie polecam!!!

  2. Mejkapovelove Karolina Dziubek ★★★★★

    Fryzury wspaniałe, za każdym razem wychodzę zadowolona. Atmosfera jest cudowna, każda fryzura jest wyjątkowa i wykonana z dbałością o każdy szczegół. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego to to miejsce sprawi że właśnie tak się poczujesz :). Gorąco polecam ❤️

  3. Julia Mużyła ★★★★★

    POLECAM! Super atmosfera, bardzo miła Pani. Fryzura zrobiona z dokładnością, widać, ze Pani się szkoliła i ze to jej pasja. Wytłumaczyła jak dbać żeby fryzura się trzymała jak najdłużej. Warkoczyki miałam robione 2 tygodnie temu i trzymają się idealnie (oczywiście czas trwałości zależy od robionej fryzury ale Pani Jessica wszystko tłumaczy). Kobitki! jeżeli na warkoczyki to tylko do salonu ,,Wyczesany Warsztat”. Na pewno pójdę jeszcze nie raz. ❤️

  1. martyna kożuch ★☆☆☆☆

    Bardzo miła obsługa oraz organizacja. Dostałam wskazówki dotyczące mojej fryzury czego nie mogę robić co jest na plus niestety fryzura miała się trzymać około miesiąc a musiałam ściągnąć stylizacje po 4 dniach bo wyglądałam jak zmoczony pies. Warkoczyki same w sobie były zrobione na odwal się. Małe włoski które miały być ulizane były na całej głowie porozkopywane. Fryzura niechlujna, wychodząc z salonu wyglądałam jakbym nosiła tą fryzurę dobre 2 miesiące. Fryzura nie warta swojej ceny! NIE POLECAM!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wyczesany warsztat?

Wyczesany warsztat znajduje się przy Mirowska 12, Stare Miasto, 42-202 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wyczesany warsztat?

Można skontaktować się z Wyczesany warsztat pod numerem +48 786 254 129

Jak można dotrzeć do Wyczesany warsztat?

Do Wyczesany warsztat można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements