Opinie

  1. Wueska ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Bransoletka próby 585 za blisko tysiąc złoty na raz. Miałam obawy co do jakości biżuterii lecz zaryzykowałam i założyłam, po godzinie już nie było bransoletki na ręce.

  2. jacek wąski ★☆☆☆☆

    Żona założyła bransoletkę za 700 zł jeden raz. Rozerwała się niewiadomo kiedy, po pierwszym założeniu !!! Nie polecam !!!! Nie polecam !!! Nie polecam !!! Nie polecam !!! Nie polecam !!!

  3. Karolina Wege ★★★★★

    Jestem stałą klientką salonu, zawsze gdy jestem w Puławach, to zachodzę na zakupy. Jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz produktów, które kupuję. Stali klienci mogą zawsze liczyć na -10% rabatu. Biżuteria zawsze pięknie zapakowana. Polecam :)

  1. Jacek Michałowski ★★★★★

    Bardzo miła obsługa

  2. Katarzyna Martyniak ★☆☆☆☆

    Byłam z rodziną na zakupach, chciałyśmy wykorzystać bon podarunkowy. Asortyment był szeroki i bardzo ładny, to oceniam na 5 gwiazdek. Niestety kobieta obsługująca nas była bardzo niemiła, opryskliwa przez cały czas. Gdyby nie wykupiony bon w tej konkretnej firmie, wyszlabym bez zakupów. Wcale nie pomagała nam w wyborze, zachowywała się jakby była tam za kare i na siłę. Jej koleżanka obsługując innego klienta brzmiała bardzo pogodnie i pomocne. Niestety nie wrócę tam mimo szerokiego wyboru - nie lubię kiedy ludzie traktują mnie w sklepach jak szkodnika. Niestety dobre miejsce całkowicie traci przez zgorzknienie jednej osoby.

  3. katarzyna blaszczynska ★☆☆☆☆

    w tym sklepie klient liczy sie tylko gdy kupuje . starsza pani jest tak bardzo nie mila ze odchodzi ochota na zakupy tam. proponuje zmiene obslugi oprocz pana zegarmistrza

  1. K. P. ★☆☆☆☆

    Byłem w tym sklepie odrazu jak przyszedłem atakowano mnie , oceniono mnie na 200 złotych , nie miła obsługa . W ciągu 5 sekund chcieli zarobić na mnie niewiadomo ile . Nie przyjdę tam więcej i nie polecam . W odpowiedzi była to właścicielka . A moje opinie sa przywilejem człowieka wydającego swoje pieniądze . Jednym słowem Nie polecam nikomu tego sklepu za zachowanie w sklepie jak i odpowiedzi .

  2. Agata ★☆☆☆☆

    W tym salonie pracuje bardzo niemila obsluga! Bylam w szoku jak ktos moze potraktowac swojego klijenta w taki sposob! Najwidoczniej pani ktora mnie obslugiwala byla niewyksztalcona na swoja pozycje i najwyzrazniej nieszczesliwa swoim zyciem i pozycja w pracy. Bede odrazdzac wszystkim znajomym, bo wszystko kupic mozna wszedzie inndziej z owiele milsza obsluga klijenta. Sam fakt zwrotu po 5 minutach zakupy za 500zl byl nie mozliwy. To ja im daje zarobic, a tu takie podziekowanie. No coz, moge tylko powiedziec...szkoda mi tej nieszczesliwej pani (ostroznie z pania niskiego wzrostu, po 50siatce, wlosy pomaranczowe)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Jubilerski W.Sagan?

Salon Jubilerski W.Sagan znajduje się przy Centralna 3, 24-100 Puławy, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Jubilerski W.Sagan?

Można skontaktować się z Salon Jubilerski W.Sagan pod numerem +48 818 879 828

Jak można dotrzeć do Salon Jubilerski W.Sagan?

Do Salon Jubilerski W.Sagan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements