Opinie

  1. Katarzyna M-M ★★★★★

    Profesjonalna obsługa i perfekcyjne wykonanie. Biżuteria tworzona z pasją, którą widać w każdym detalu. Z całego serca polecam!

  2. Anna Ordonowska ★☆☆☆☆

    Niestety, moje doświadczenie z tą pracownią jubilerską jest bardzo rozczarowujące. Oddałam do przetopienia złotą bransoletkę, którą miałam od ponad 30 lat, aby zrobić z niej pierścionek dla mojej wnuczki na 18. urodziny. Po niespełna miesiącu noszenia pierścionek zaczął się wyginać, a następnie pękł w jednym miejscu. Kiedy zgłosiłam problem, nie tylko nie spotkałam się z zerowym zrozumieniem, ale również zasugerowano, że mogło to być spowodowane "niewłaściwym użytkowaniem" (złoto raczej nie powinno się giąć, prawda?). Przez wszystkie lata moja bransoletka była w idealnym stanie, zero napraw, tylko czyszczenie. Nie polecam tej pracowni – brak profesjonalizmu i troski o klienta.

  3. Marta Dąbrowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam i radzę dobrze zastanowić się przy zakupie czegokolwiek. Zamówiliśmy wykonanie obrączki ażurowej, daliśmy swoje złoto , waga prawie 5 gram. Zapłaciliśmy za robociznę 500 zł. Obrączka po dwóch tygodniach noszenia zdeformowała się i pękła w jednym miejscu. Gdy udaliśmy się w celu złożenia reklamacji , w sklepie stwierdzono że to nie jest ich wina,i nie będą nic naprawiać. Kpina jakaś ! Wiele lat noszę pierścionek o mniejszej wadze i nie zdeformował się nigdy , a tu albo nie wykonano ze złota które skupiliśmy albo obrączka wykonana ze słabej jakości złota.

  1. Agnieszka Markowska ★☆☆☆☆

    Została zakupiona bransoletka na święta jako prezent (za duża) gdzie otrzymaliśmy informacje ze będzie można ja skrócić w cenie aby dopasować do reki. Podczas przymierzenia prezentu bransoletka się urwała. Na Drugi dzień zaszliśmy o możliwość naprawy (reklamacji) oraz odrazu dopasowania. Za każdą usługę musieliśmy zapłacić otrzymując informację, że darmowe jest w „podczas zakupu”… Bransoletka po skróceniu była bez jedej kuleczki - po prawej miała 3 a po lewej 4 - jedna gdzieś UCIEKŁA … złota ze skrócenia tez nie było ….. dopiero po upomnieniu „znalazło się” Jestem zażenowana obsługa i tym, ze wsyztsko odbyło się w mega nie przyjemnej atmosferze. Zostałam poinformowana ze tak bransoletkę zakupiłam. Obok był drugi model i jakos miał 4kuleczki z jedej i 4kulki z drugiej. Mimo pięknych wyrobów …. Daje 1gwoazdke za obsługę i brak profesionalizmu

  2. Żaneta Popławska ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam. Obsługa porażka. Ostatnio zaniosłam bransoletę do wyczyszczenia i naprawy części zapięcia, bo złamało się na pół. Bransoleta przy odbiorze wyglądała jak odebrana z marnego warsztatu ślusarskiego.

  3. Weronika Szynkowska ★★★★★

    Profesjonalne podejście do kilenta oraz wobec wykonywanych usług. Polecam serdecznie

  1. Wojciech Lipiński ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Naprawa ekspresowa. Ceny bardzo przystępne. Polecam.

  2. Diana Mikołajczyk ★☆☆☆☆

    Nie polecam!!! Zniszczony wisiorek przy czyszczeniu i jedyne co usłyszałam, że oni nie ponoszą odpowiedzialność za cyrkonie przyklejane. To jeżeli mogą się uszkodzić przy czyszczeniu to należy o tym poinformować przed usługą. Bardzo nie miłe podejście do klienta.

  3. Martyna Januć ★☆☆☆☆

    Obsługa porażka! Nieprofesjonalnie wykonana usługa, nie po raz pierwszy. Panie niemiłe, z wielką łaska udzielają pomocy i ogrom reklamacji... Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kulka Sylwia. Pracownia złotnicza?

Kulka Sylwia. Pracownia złotnicza znajduje się przy Fryderyka Chopina 6, 19-300 Ełk, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kulka Sylwia. Pracownia złotnicza?

Można skontaktować się z Kulka Sylwia. Pracownia złotnicza pod numerem +48 876 105 677

Jak można dotrzeć do Kulka Sylwia. Pracownia złotnicza?

Do Kulka Sylwia. Pracownia złotnicza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements