Bardzo polecam!! Mega fajna atmosfera, panie są bardzo miłe i widać że znają się na tym co robią, na pewno będę wpadał częściej. Do tego samo miejsce nowo otwarty salon w Gowinie, wchodzisz i na sam widok wiesz że dobrze trafiłeś.
Zdjęcia
Opinie
-
DAVVIDyt1 ★★★★★
-
Marcel Bag ★★★★★
Do barbershop & spa Pani Grażyny trafiłem przez wyszukiwarkę Google, jestem pod ogromnym wrażeniem dbałości o czysty lokal, wystrój i ta mega duża przestrzeń. Usługa którą zamówiłem wykonana była w pełni profesjonalna, zasługująca na najwyższą notę. Kosmetyki jak i cały osprzęt w salonie jest z górnej półki dla profesjonalistów. Właścicielka jest przesympatyczna miła osoba która ze swoim doświadczeniem potrafi zdziałać cuda. Bardzo gorąco polecam ten salon Panom. Korzystam z usług barberow w wielu miejscach na świecie i stawiam ten salon w czołówce salonów.
-
Rafal Zinkel ★★★★★
Pierwszy raz korzystałem z usług Pani Grażyny i to był strzał w dziesiątkę. Zostałem obsłużony po królewsku, po wszystkim zastanawiałem się czy to jestem Ja oczywiście na plus. Na pewno będę wpadać częściej. Wyszedłem zadowolony, zrelaksowany i uśmiechnięty.
-
Jakub Domżał ★★★★★
Polecam, świetne podejście do klienta, dobra lokalizacja, cena - wszystko w jak największym porządku. Nowiutki lokal, napoje proponowane na wejściu, stół do bilarda, top.
-
Patrycja Chełminiacka ★☆☆☆☆
Totalnie spalone włosy . Syn był zmuszony obciąć włosy na zero u innego fryzjera . Bardzo nie polecam . Wytłumaczenie fryzjera że włosy nie nie nadawały - w takim razie powinna odmówić usługi .Byliśmy na konsultacji u innego fryzjera , stwierdził zbyt długie trzymanie preparatu na włosach . Oficjalna reklamacje na Pani na mailu
-
Darek Twardowski ★★★★★
Chodzę już od dłuższego czasu i jestem mega zadowolony Zawsze perfekcyjnie ścięty Do tego przesympatyczna p. Grażynka POLECAM
-
wiktor borysionek ★★★★★
Usługa na wysokim poziomie, bardzo dobre ceny, bardzo dobre podejście do klienta. Polecam wszystkim gorąco.
-
Monika Cholewińska ★☆☆☆☆
Nie polecam. Co prawda korzystałam z usług 2 lata temu ale więcej moja noga tam nie postanie. Poszłam zmienić kolor, pokazałam na zdjęciu o co mi chodzi i spytałam czy da radę osiągnąć taki efekt. Zapewniono mnie ze tak.Zaznaczyłam, że absolutnie nie chcę blondu. Finał był taki, ze spędziłam na fotelu 8 godzin! Wlosy popalone,gumowate w okropnym kolorze żółtego blondu.Gdy zadzwoniłam ze skarga do właścicielki, stierdzila, że może mi to poprawić za 2 tygodnie! .skończyło się tym ze musialm pofarbowac wlosy sama na ciemny kolor aby przykryc ten ochydny kolor. Oczywiście za usługę mnie skasowano i to słono. Nie polecam
-
Cyprian Nastały ★★★★★
Bardzo profesjonalna obsługa klienta i jakość wykonanej pracy. Od lat chodzę do różnych fryzjerów/barberów, ale dopiero tu poczułem ten wspaniały klimat. Pani Grażyna jest otwartą na rozmowę osobą, z którą można porozmawiać na każdy temat, przez co wizyta toczy się w przyjaznej atmosferze a sama zapada w pamięć. Ostatnim razem u barbera byłem za granicą na Holandii w profesjonalnej firmie i jedyną rzeczą, jaką odstawali to zaproponowaną kawą i ceną ;). Planuję nie raz tutaj wracać, gdyż jest tego warto! Szczerze polecam każdemu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Barber Shop Grażyna Schwann?
Barber Shop Grażyna Schwann znajduje się przy Pucka 4, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Barber Shop Grażyna Schwann?
Można skontaktować się z Barber Shop Grażyna Schwann pod numerem +48 697 290 550
Jak można dotrzeć do Barber Shop Grażyna Schwann?
Do Barber Shop Grażyna Schwann można dotrzeć, korzystając z poniższego linku