Opinie

  1. Vika Kuts ★☆☆☆☆

    Termin został przełożony przez fryzjerkę z piątku na czwartek - trudno, zdarza się. Ale wygląda na to, że przyszłam nie na koloryzację, tylko na pokaz szybkiego ustawiania klientek w kolejce. Od pierwszych minut słyszałam tylko „nie mamy czasu”. Po 10 minutach obok mnie siedziała już kolejna osoba, najwyraźniej moja wizyta była zaplanowana jako ekspres typu „zróbmy coś byle jak i udawajmy, że to usługa”. Zaporo proponowano mi wybór: albo zgodzić się na coś „szybkiego i byle jak”, albo właściwie w ogóle zrezygnować. Świetne podejście — klient ma się czuć winny, że odważył się przyjść na swój zarezerwowany wcześniej termin. Nawet zwykłej jednolitej koloryzacji nie da się wykonać w takim czasie, ale najwyraźniej nikt tu się tym nie przejmuje, skoro harmonogram jest wypełniony tak, że pozostaje chyba farbować ludzi w biegu. Wyszłam naprawdę rozczarowana. Termin miałam ustalony wcześniej, a przed świętami ciężko znaleźć nowy. Miejsca, w którym klientowi tak wyraźnie pokazuje się, że „przeszkadza”, oczywiście nie mogę polecić.

  2. Zuzia ★☆☆☆☆

    Zrobiłam keratynę niecały miesiąc temu zapłaciłam 370 zł!!!! a włosy już się falują i nie są proste.

  3. Pati Proborszcz ★★★★★

    To miejsce jest cudowne i uwielbiam do niego wracać. Wspólnie z partnerem korzystamy z usług fryzjerskich w tym salonie i oboje jesteśmy zadowoleni. Pani Sylwia profesjonalnie podchodzi do klienta i idealnie odczytuje moje myśli dotyczące nowych metamorfoz. Zawsze wychodzę z uśmiechem na twarzy i piękną koloryzacją włosów. Polecam serdecznie :)

  1. Martyna Wszeborowska ★☆☆☆☆

    Na pierwszy rzut oka, z daleka, fryzura wyglądała jeszcze w porządku, ale przy bliższym spojrzeniu wszystko się zmieniało. Wsuwki na wierzchu, tona lakieru, włosy zaczesane milion razy – całość wyglądała bardzo nieestetycznie. Niestety, byłam bardzo rozczarowana. Pani Wiktoria była co prawda miła i starała się, ale odniosłam wrażenie, że robiła taką fryzurę pierwszy raz w życiu. To coś na głowie wyglądało tak źle, że zaraz po powrocie do domu umyłam włosy i uczesałam się sama. Na szczęście miałam na to czas, ale przecież nie po to idzie się do fryzjera – szczególnie przed ważnym wydarzeniem, jakim był ślub znajomych. Pieniądze, niestety, uważam za wyrzucone w błoto. Co więcej, po przesłaniu opinii do salonu, otrzymałam odpowiedź: "Trudno powiedzieć, dlaczego tak wyszło" – moim zdaniem to nie jest odpowiednia reakcja na wiadomość od niezadowolonego klienta. Brak jakiegokolwiek stanowiska czy chęci naprawienia sytuacji był bardzo przykrym doświadczeniem. Niestety, nie polecam tego miejsca i przede wszystkich usługi wyżej wymienionej stylistki.

  2. Tomasz Łebkowski ★★★★★

    Super miła atmosfera, profesjonalna obsługa i wykwalifikowany personel a kawa przepyszna. Polecam każdemu facetowi który jeszcze nie wie gdzie iść się ostrzyć :)

  3. Tomasz Pokorski ★★★★★

    Po dwukrotnej wizycie w salonie koniecznie muszę dodać opinię. Pani Alicja jest najlepszym fryzjerem męskim na jakiego trafiłem w Redzie i Rumi. Cięcie jest bardzo dokładne a co najważniejsze dla mnie wykonane zgodnie z oczekiwaniami i zaleceniami klienta. Krótko mówiąc, ten salon będzie moim stałym salonem i jeśli chcesz być profesjonalnie obcięty, Tobie też go w 100% polecam

  1. Alicja ŻZ. ★★★★★

    Pani Klaudia to mistrzyni w swoim fachu. Jest bardzo precyzyjna, zaangażowana w to co robi, wspaniale doradza, ma trafne spostrzeżenia a do tego jest bardzo sympatyczna. Tak wykonana usługa to gwarancja zadowolenia! Warto było szukać tego zakładu fryzjerskiego.Jak to mówią - w skromności tkwi prawdziwe piękno.W tym salonie ono jest. Życzymy innym aby zaszli tu i przekonali się o tym sami.

  2. Zuzanna Czujko ★★★★★

    Szukałam długo fryzjera godnego zaufania. I znalazłam!!! Zawsze wychodzę zadowolona. Wszystkie dziewczyny jeżdżą na szkolenia i się doszkalają co uważam, że jest bardzo ważne. Nie zatrzymują się na jednej technice, idą poznają nowe trendy ale najważniejsze, że zawsze słuchają tego co klientka ma im do powiedzenia!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hair by Sylwia Mańska?

Hair by Sylwia Mańska znajduje się przy Marynarska 2, 84-240 Reda, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hair by Sylwia Mańska?

Można skontaktować się z Hair by Sylwia Mańska pod numerem +48 503 071 139

Jak można dotrzeć do Hair by Sylwia Mańska?

Do Hair by Sylwia Mańska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements