Nasza kochana Tola została pogryziona bardzo poważnie, blisko szyi, tętnic… Niestety muszę wystawić negatywną opinię. Nasz pies podczas szkolenia, które było już jednym z ostatnich, został poważnie pogryziony przez psy, które nagle dołączono do grupy. Zabrakło odpowiedniej reakcji i kompetencji ze strony prowadzącego, aby zapobiec tej sytuacji. W wyniku braku nadzoru i odpowiedzialności doszło do rozerwania mięśni i poważnych obrażeń, co wymagało interwencji weterynaryjnej. Nie poczuł się chłop na siłach aby zadzwonić i zapytać jak sytuacja, brak jakiejkolwiek empatii… zbył po konfrontacji na kolejnym szkoleniu-jego komentarz był egoistyczny:,,to są zwierzęta” obrócił się i poszedł.. Nie tego oczekuje się, powierzając swojego psa profesjonalistom.
Zdjęcia
Opinie
-
FitPromassage Kuba ★☆☆☆☆
-
Oliwia Kazmierczak ★☆☆☆☆
W miniony wtorek Nasza 6 miesięczna suczka została zaatakowana i pogryziona podczas odbywanego szkolenia w szkole Szkolenie psów Jaffar Wejherowo. Podczas szkolenia na placu wszystkie psy stały obok właścicieli na smyczy-nie doszło do żadnej interakcji między zwierzętami, która mogłaby tłumaczyć agresywne zachowanie jednego z psa. Wszyscy czekali, aż szkoleniowiec skończy zachwycenie się małym labradorem, stojąc tyłem do całej grupy i nie obserwując tego co dzieje się na placu. W jednej chwili dorosły duży amstaff zaatakował Naszą 6 miesięczną sunię łapiąc go w okolicy łopatki, ściskając i szarpiąc- następnie kolejny mniejszy amstaff wyrwał się właścicielce i zaatakował Naszą sunię z drugiej strony. Właściciele nie mogli odciągać psów od Naszego szczeniaka. Nasza sunia skończyła na sali operacyjnej z poszarpanymi mięśniami, a jedna rana była długości palca wskazującego. Obecnie jest po zabiegu, pod stałą kontrolą lekarzy weterynarii którzy dbają, aby wróciła do pełnej sprawności i sił. Jest bardzo wystraszona, mocno obolała i zdezorientowana całym zajściem. Wzięliśmy pieska z domu tymczasowego, z wątpliwą przeszłością, udaliśmy się na szkolenie do „specjalisty”, aby uniknąć błędów w dalszym wychowaniu, a skończyliśmy z psią traumą wynikającą głównie z niedbalstwa trenera! Podczas szkolenia nie były zachowane żadne zasady bezpieczeństwa. Szkoleniowiec mieszał psy różnej rasy i wielkości- nie dokonywał absolutnie żadnej selekcji. Były tam młode szczeniaki, psy po przejściach, psy z problemami behawioralnymi, psy małej i średniej rasy- absolutnie wszystko w jednym kotle, na jednym placu. Podczas jednej godziny były conajmniej 15 stu uczestników i tylko jeden trener, któremu ewidentny brak kompetencji zapanowania nad grupą. Poddaje w wątpliwość działalność tej szkoły i działania w imię dobrostanu zwierząt. Zaistniała sytuację absolutnie nie miała prawa się wydarzyć odbywając szkolenie u osoby wyszkolonej do pracy z psami. Jesteśmy zbulwersowani postawą szkoleniowca, który wykazuje się lekceważącym stosunkiem do całego zajścia. Zasłaniając się stwierdzeń, że taki świat zwierząt. Z czystej przyzwoitości biznesowej należało zainteresować się psiną- już nie mówiąc o ludzkiej przyzwoitości Panie Piotrze. Szkoleniowiec jest w obowiązku zadbać o bezpieczeństwo uczestników- nie tylko zwierząt, ale również ich właścicieli. Szkoleniowiec jest w obowiązku przedstawienia zasad odbywanego szkolenia, a szkoleniowcy mają prawo wiedzieć jak liczna będzie grupa szkoleniowa. Szkoleniowiec jest w obowiązku dbania o to, co na miejscu szkolenia zachodzi i przeprowadzenia szkolenia w jak najbardziej merytoryczny, bezpieczny i odpowiedni sposób! Tymczasem szkoleniowiec tej szkoły lekceważy wszystko co powyższe lekką ręką. Do właścicieli psów, przyszłych właścicieli psów chcący udać się do specjalistów- wybierajcie mądrze! Stanowczo odradzamy praktykę w tej szkole. Mówię stanowcze nie dla tego typu działalności!
-
Joanna Hoffman ★★★★★
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wiedzy i doświadczenia Pana Piotra. Wystarczyła jedna krótka rozmowa telefoniczna, żeby odczarować naszego dwumiesięcznego szczeniaka. Nie mieliśmy już pojęcia co zrobić - po zastosowaniu się do wskazówek Pana Piotra piesek śmiga jak nowy, a spacery nareszcie są i dla zwierzaka i dla nas czystą przyjemnością! Na pewno zapiszemy się na szkolenia, bo widać że właściciel firmy to właściwy człowiek na właściwym miejscu!!
-
Łukasz K ★★★★★
Rewelacyjne podejście i ogromna wiedza na temat szkolenia psów. Zdecydowanie polecamy i dziękujemy za pomoc w nauce naszego krejzolka zasad posłuszeństwa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szkolenie psów "Jaffar"?
Szkolenie psów "Jaffar" znajduje się przy Kalwaryjska 1, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szkolenie psów "Jaffar"?
Można skontaktować się z Szkolenie psów "Jaffar" pod numerem +48 602 373 925
Jak można dotrzeć do Szkolenie psów "Jaffar"?
Do Szkolenie psów "Jaffar" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku