Opinie

  1. Jarosław Schlomm ★★★★★

    Bardzo miła i sympatyczna właścicielka, a fryzura mojej żonie się podoba.

  2. Patrycja Leciej-Andrzejczak ★★★★★

    1.Doskonałe strzyżenie, dobranie fryzury do potrzeb klientki, 2.miałam również nakładaną farbę i moje włosy były doskonale ufarbowane i pielęgnowane. Pani Ania pracuje na bardzo dobrych kosmetykach, które dobiera pod włos klientki - ewidentnie widać doświadczenie i profesjonalizm. Świetna atmosfera, można porozmawiać a jednocześnie wyjść idealnie uczesaną na imprezę. 3.Warkoczyki wykonane idealnie pomimo moich włosów ściętych na boba, świetnie wplecione wstążeczki. Polecam bardzo.

  3. Nel Gaj ★☆☆☆☆

    Ceny adekwatne do umiejętności fryzjerki, podcięcie końcówek, albo strzyżenie męskie nie sprawia jej kłopotu, ale jeśli chodzi już o cieniowanie włosów to powinna się udać na porządne szkolenie, pani powiedziała jak i pokazała że pocieniuje tylko grzywkę, pocieniowala mi całą górę, jak powiedziałam że ma przestać to zrobiła jeszcze kilka pasmow do tyłu, pokazałam również do jakiej długości maxymalnie może mi ściąć a ścięła z 10/15cm więcej, gdyby mi nie zaproponowała czegoś czego nie potrafi to raczej byłabym poraz kolejny zadowolona, ale niestety doprowadziła mnie do dosłownie depresyjnego stanu psychicznego, że teraz wstydzę się wychodzić z domu, ponieważ wyglądam jak domiś z bajki dla dzieci, jak powiedziałam tej pani że jest krzywo, ale nie chcę poprawki bo nie chce jeszcze bardziej krótszych włosów, zrobiła to wbrew mnie, widziała że przedziałek mam na środku, nawet aby zobaczyć się w lustrze poprawiałam przedziałek na środek, a ta pani spowrotem według swoich upodobań, już się poddałam, i powiedziałam nawet, że walić długie włosy, niech już zrobi te krótkie byle by równo było, to odmówiono mi, nie polecam na zmianę fryzur, ale podcięcie końcówek albo strzyżenie męskie jest jeszcze ok

  1. Monika Gierszewska ★★★★★

    Serdecznie polecam wizytę u Pani Ani. Współpracujemy od lat i za każdym razem wychodzę zadowolona i uśmiechnięta. Pani Ania to profesjonalistka w każdym calu! Przemiła atmosfera i komfort, od Pani Ani wychodzi się zrelaksowanym i uśmiechniętym :)

  2. Andrzej H ★★★★★

    Idealne miejsce, polecam dla tych którzy cenią sobie wygodę komfort, miłą atmosferę oraz co najważniejsze profesjonalne podejście do klienta. Trafiłem tu z polecenia, i nie żałuję nigdzie indziej nie czułem się tak perfekcyjnie obsłużony. Polecam to miejsce P. Ania to idealna kobieta z nożyczkami w ręku. Dziękuję za pewne tu wrócę. Pozdrawiam Andrzej

  3. Katarzyna Borawska ★★★★★

    Pani Ania jest profesjonalistką w każdym calu. Każda wizyta jest dla mnie przyjemna i Pani Ania swoją wiedzą oraz bardzo miłym podejściem do klienta powoduje że wracam za każdym razem z wielkim uśmiechem!!z czystym sercem polecam usługi u Pani Ani a gwarantuje że każdy wyjdzie zadowolony☺️

  1. gosia kopycinska ★★★★★

    Polecam w 100%Pani Ania jest profesjonalistką w tym co robi a do tego ta atmosfera która tam panuje . Polecam serdecznie

  2. Xxx Xxx ★★★★★

    Do tego fryzjera trafiłem dosyć przypadkowo, przez baner reklamowy. Muszę powiedzieć, że jestem zachwycony jakoś usług pierwsza klasa, ceny w porządku no i najważniejsze właścicielka Pani Ania to wzór profesjonalizmu. Całe strzyżenie przebiegło w mega sympatycznej atmosferze. Byłem już w wielu salonach Wejherowie jednak dopiero po wizycie w tym punkcie jestem w 100% zadowolony. Polecam wszystkim, na pewno tam wrócę!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Fryzjerski Ania?

Salon Fryzjerski Ania znajduje się przy Ogrodowa 22, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Fryzjerski Ania?

Można skontaktować się z Salon Fryzjerski Ania pod numerem +48 601 380 400

Jak można dotrzeć do Salon Fryzjerski Ania?

Do Salon Fryzjerski Ania można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements