Opinie

  1. Tomasz Sk ★★★★★

    Gorąco polecam byłem u Nowej Pani i do innej już nie pójdę super podejście do klienta. Strzyżenie dokładne i bez pośpiechu. Będę wracać :)

  2. Maciej Półchłopek ★☆☆☆☆

    Panie Andrea to profesjonalizm, co innego mogę powiedzieć o nowej dziewczynie. Włosy postrzępione, niedokładnie i nierówno, dodatkowo cala bluza w włosach.

  3. Jan. L. ★☆☆☆☆

    Porażka i nic więcej. Zapłaciłam 80 zł za koloryzację u córki, a efektu nie ma żadnego, kolor praktycznie wogóle nie złapał. Nie chciałam już robić trzody, ale za źle wykonaną usługę nie należy się zapłata . Szczerze NIE POLECAM, szkoda pieniędzy tylko !!!

  1. Olciiiag ★★★★★

    Schludnie, pachnąco no i pełen profesjonalizm. Korzystam z usług 4 lata i ani razu nie wyszłam niezadowolona. Jeśli jeszcze szuka dobrego fryzjera to nie ma co się zastanawiać! Polecam z całego serduszka! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Atelie. Galeria fryzur. Pępek M.?

Atelie. Galeria fryzur. Pępek M. znajduje się przy Franciszka Fenikowskiego 16, 84-240 Reda, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Atelie. Galeria fryzur. Pępek M.?

Można skontaktować się z Atelie. Galeria fryzur. Pępek M. pod numerem +48 507 108 862

Jak można dotrzeć do Atelie. Galeria fryzur. Pępek M.?

Do Atelie. Galeria fryzur. Pępek M. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements