Opinie

  1. Monika Ryś ★★★★★

    Polecam z całego serca Pania Doktor oraz cały personel. Bardzo kompleksowa i profesjonalna obsługa. W moim przypadku kilku stomatologów spisalo mój ząb na stratę. Wchodząc do gabinetu byłam pełna obaw a wyszłam zachwycona. Nie dość że ząb uratowany to i pięknie odbudowany. Lekarz z prawdziwego powołania ❤️

  2. Martyna Opara ★★★★★

    Miejsce zdecydowanie do polecenia. Pani Doktor ma fantastyczne podejście dla małych i troche większych pacjentów. Obala mity i strachy na temat stomatologii :) służy radą. Ma ogromne doświadczenie.

  3. Natalia Aleksy ★★★★★

    Pani Beata ze Stomed to najlepsza dentystka, jaką można sobie wymarzyć! Trafiłam do niej jako dziecko po bardzo złych doświadczeniach u innego dentysty i od tamtej pory nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny dbał o moje zęby. Zawsze podchodzi do pacjenta z ogromną cierpliwością i profesjonalizmem, a jej gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu leczenie jest skuteczne i komfortowe. Ufam jej w 100% i wiem, że jestem w najlepszych rękach. Każda wizyta to gwarancja najwyższej jakości i pełnego zadowolenia. Jestem jej stałą pacjentką od lat i nie zamierzam tego zmieniać! Bardzo polecam Panią Doktor! Jeszcze chciałam wspomnieć, że Pani Doktor podcięła mi wędzidełko laserowo – zabieg był szybki, bezbolesny, a wszystko genialnie się zagoiło. Teraz nie ma nawet śladu po cięciu! Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za tak fachową opiekę. Polecam każdemu, kto szuka dentysty z prawdziwą pasją i ogromnym doświadczeniem.

  1. Zuzanna Kusz ★★★★★

    Gabinet STOM-MED to miejsce, które wyróżnia się nie tylko najwyższą jakością zabiegów, ale także zachwycającą obsługą i profesjonalizmem. Od pierwszego kontaktu czułam, że jestem w dobrych rękach. Szczególne podziękowania należą się dr Beaty Grześkiewicz-Błachut, która wykazała się niezwykłą precyzją, wiedzą i empatią. Konsultacja była bardzo dokładna – pani doktor dokładnie wyjaśniła każdy etap zabiegu, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i rozwiała wszelkie wątpliwości. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu czułam się pewnie i spokojnie. Sam zabieg przeprowadzono w przyjemnej atmosferze, z dbałością o każdy detal. Efekt? Po prostu rewelacyjny – naturalny, subtelny, ale jednocześnie widoczny. Poza tym cały personel gabinetu dba o komfort pacjenta, a miła atmosfera sprawia, że chce się tu wracać. Z pełnym przekonaniem polecam dr Grześkiewicz-Błachut oraz cały zespół gabinetu STOM-MED każdemu, kto szuka miejsca, gdzie liczy się zarówno piękno, jak i bezpieczeństwo. Ja na pewno wrócę na kolejne zabiegi!

  2. Paulina K ★☆☆☆☆

    Pierwsze kilka wizyt - wrażenie bardzo pozytywne. Panie asystentki naprawdę super miłe, profesjonalne i o nich nie mogę powiedzieć niczego złego. Problemy zaczęły się, kiedy pani doktor nalegała na wykonanie leczenia kanałowego. Odczuwałam ból w całej lewej stronie szczęki, powodem miała być piątka, którą rzekomo trzeba było potraktować kanałowym leczeniem. Po pierwszej sesji przez wiele dni bolał mnie leczony ząb. Umówienie się do Grześkiewicz-Błachut na wizytę z bólem okazało się praktycznie niemożliwe. Dentystka kazała mi czekać na wcześniej ustaloną wizytę, czyli jeszcze 15 dni, plus wzięcie leków przeciwbólowych. Nie widziałam możliwości funkcjonowania z takimi dolegliwościami i braniu leków przeciwbólowych tyle czasu. Poszłam do innego dentysty i stwierdził, że kanałowe było zupełnie niepotrzebne, a ból szczęki był skutkiem nacisku ósemki. Tym sposobem wydałam 500 zł (pierwsza z trzech "rata" za kanałowe) u Grześkiewicz-Błachut za niepotrzebne leczenie, a u nowego lekarza musiałam je po niej poprawiać i skończyć, czyli ponownie wydać sporo pieniędzy. Najbardziej żal mi, że rozwaliła mi zdrowy ząb, bo nie doszła do prawdziwej przyczyny bólu. Wiadomo, że lepiej zrobić kanałowe za 1500 zł, niż poszukać prawdziwej przyczyny dolegliwości... Nie polecam.

  3. Kinga ★★★★★

    Szkoda ze Panią Beatkę i Panią Kasię nie poznałam pare lat wcześniej. Są wspaniałymi osobami, bardzo sympatyczne, wyrozumiałe, najlepsze w swojej dziedzinie. Strach przy tych Paniach odchodzi na drugi plan. Podejście do pacjenta za równo małego jak i dorosłego rewelacyjnie. Każdy traktowany indywidualnie. Sprzet jaki posiadają jest rewelacyjny... prześwietlenie na miejscu, od razu podejmowane kroki co do leczenia, kolejny przyrząd to laser, który działa cuda miałam okazję sama doświadczyć, znieczulenie.. naprawde dobrze podawane. Pani Beatka i Pani Kasia są czarodziejkami. Mogę je polecić z całego serca.

  1. Maciej Mączko ★★★★★

    10/10, najlepsza dentystka jaką spotkałem w życiu. Od lat leczy mnie i całą moją rodzinę, zawsze jesteśmy zadowoleni. Idealne miejsce dla dzieci i dorosłych. Chyba jedyny gabinet gdzie dostajemy znieczulenie przed właściwym znieczuleniem, można bez problemu zasnąć na fotelu w trakcie zabiegu, polecam.

  2. Urszula P. ★★★★★

    Tak delikatnego dentysty nigdy gdy w życiu nie spotkałam. To jedyny gabinet w którym czuje się tak bezpiecznie. Strach minął już po pierwszej wizycie. Pani doktor zaplanowała leczenie myśląc o każdym detalu by leczenie przebiegło pomyślnie bez komplikacji. Polecam tym którzy szukają profesjonalnej opieki stomatologicznej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres STOM-MED Beata Grześkiewicz-Błachut?

STOM-MED Beata Grześkiewicz-Błachut znajduje się przy Powstańców Śląskich 1A, 42-600 Tarnowskie Góry, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do STOM-MED Beata Grześkiewicz-Błachut?

Można skontaktować się z STOM-MED Beata Grześkiewicz-Błachut pod numerem +48 692 279 401

Jak można dotrzeć do STOM-MED Beata Grześkiewicz-Błachut?

Do STOM-MED Beata Grześkiewicz-Błachut można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements