Jeden z gorszych fryzjerów u jakiego byłam. Nie dość, że źle dobrany kolor farby, to jeszcze długo spłukiwała się w domu w czasie mycia. Po rozczesaniu włosów, miałam "siano" na szczotce ( jak się okazało, miałam spalone włosy). Strzyżenie: zamiast cieniowania- schody. Na koniec Pani zrobiła loki, chyba dla niepoznaki, że źle wszystko zrobiła.
Zdjęcia
Opinie
-
Marta Machuta ★☆☆☆☆
-
imagined ★☆☆☆☆
jedna gwiazdka zamiast żadnej ze względu na sentyment. chodziłam do pani Agnieszki lata temu, za każdym razem byłam bardzo zadowolona i szczęśliwa, że znalazłam tak cudowną fryzjerkę. Za to moja najnowsza wizyta pozostanie ostatnią - pani bardzo niemiło rozmawiała ze mną, za to z pozostałymi osobami non stop kurwiła i żartowała, po uzgodnieniu fryzury i długości obcięła bez mojej wiedzy i zgody 10 cm więcej, nie chciała zobaczyć tego jaki kolor chcę uzyskać. koniec końców nałożyła mi toner nawet nie mówiąc jaki to kolor. umówiłam się przez booksy na rozjaśnianie, dodałam komentarz, że włosy z rocznym odrostem. po przyjściu pani Agnieszka spojrzała na mnie i odrost z obrzydzeniem. w trakcie jak miałam rozjaśniacz na włosach dzwoniła do następnej klientki o zmianę terminu bo "farbowanie okazało się baleyagem". za to o jej ponad półgodzinnym spóźnieniu już nie powiedziała. za taką tragedię jeszcze płaciłam jak za zboże.
-
A B ★☆☆☆☆
Nawet 1 gwiazdka to zbyt dużo dla pani Agnieszki.Prosilam o obcięcie włosów na krótko, pokazałam fryzurę.Obciela po swojemu zupełnie inaczej mówiąc będzie co obcinać na następnej wizycie.Bardzo wyniosła,nie słucha oczekiwań klientek, robi z włosami to co sama chce.Nigdy więcej nie pójdę.Ceny wysokie nieadekwatne do jakości i obsługi. Opinia moja jest na podstawie kilku moich wizyt. Cały czas dawałam jej szansę,ale ile mozna. Poza tym też widać jaka w tym salonie jest rotacja fryzjerek/ow. Nigdy więcej tam nie pójdę. Osoby z takim podejściem jak pani Agnieszka do świadczonych usług nie powinny mieć prawa do wykonywania zawodu.
-
Ania K ★☆☆☆☆
Odwiedziłam salon z pytaniem o konkretną stylizację, którą miałam wykonaną na koniec zeszłego roku w innym salonie. Od razu usłyszałam, że nie da się jej wykonać i Pani nie ma czasu mi teraz tłumaczyć. Dodam, że wcześniej była wykonana w mniej fancy salonie z bliskiego sąsiedztwa. Dopytując o cenę otrzymałam informację 400-1000 zł (trochę duży rozstrzał cenowy) i znów dodam, że Pani widziała moje włosy i stylizację jakiej oczekuję. Podziękuję... przerost formy nad treścią.
-
Wiktoria ★☆☆☆☆
Umówiłam się do salonu telefonicznie, sprawdzając cennik na stronie salonu. Na stronie cena za podcięcie długich włosów wynosi 100 zł, ja musiałam zapłacić 150 zł (od razu nie zakwestionowałam ceny, bo nie byłam pewna czy dobrze ją zapamiętałam umawiając się na wizytę). Kiedy później przyszłam do salonu wyjaśnić sytuację, okazuje się, że strona nie jest zaktualizowana. Pan wyjaśnił mi, że klienci zazwyczaj umawiają się przez booksy i tam są prawidłowe ceny i nie ma co patrzeć na stronę salonu. Jest to wprowadzanie w błąd i nie wiem po co istnieje cennik na stronie, który nie jest aktualny. Różnica w cenie nie została mi zwrócona. Jeżeli chodzi o obsługę i jakość ścięcia nie mam zastrzeżeń, ale takie oszustwo cenowe jest niedopuszczalne!
-
Marianna Głodź ★★★★★
Polecam, zawsze miła obsługa a stylizacja warta ceny :)
-
Urszula Kowalska ★★★★★
Chciałam dać 4 gwiazdki, aby ocena była ostrożna, gdyż byłam tu pierwszy raz, ale jestem zadowolona i na pewno wrócę - nie mam się do czego przyczepić. Bardzo ładne strzyżenie, dużo wiedzy, rad dotyczących suplementacji i pielęgnacji. Fryzura dopasowana do potrzeb klienta i kondycji włosów. Bardzo miła obsługa. Polecam
-
Sonia Dunajko - Klimek ★★★★★
Mistrzynie ! Wiedza, podejście do klienta, doradztwo, ceny, uprzejmosc . Naprawdę pełen profesjonalizm, polecam !
-
Rosa S. ★★★★★
Pani Agnieszka to prawdziwa specjalistka. Z okropnej koloryzacji, którą sobie zrobiłam wyczarowała przepiękny, chłodny, jasny i opalizujący blond o którym długo marzyłam. Serdecznie polecam ❤️
-
Majkel Majkel ★☆☆☆☆
Trwała popaliła włosy co zostało stwierdzone przez kolejny profesjonalny zakład fryzjerski. Cena 200zl a efektu trwałej brak. Cytuję słowa właścicielki ,, taki rodzaj włosa, który nie przyjmuje trwałej ,, po zgłoszeniu braku efektu. Nie polecam. Opinie wystawiam na podstawie jednej wizyty - być może inni trafia na lepszy efekt.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stylizacja Włosa Agnieszka Dziewulska?
Stylizacja Włosa Agnieszka Dziewulska znajduje się przy Wittekówny 2/6, Oksywie, 81-177 Gdynia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stylizacja Włosa Agnieszka Dziewulska?
Można skontaktować się z Stylizacja Włosa Agnieszka Dziewulska pod numerem +48 586 209 207
Jak można dotrzeć do Stylizacja Włosa Agnieszka Dziewulska?
Do Stylizacja Włosa Agnieszka Dziewulska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku