Opinie

  1. Agnieszka Studnicka ★★★★★

    Bardzo dziękuje Pani Joannie za uratowanie mojej fryzury. Bardzo długo poszukiwałam odpowiedniej osoby, która wysłucha czego oczekuje. Wszystko wskazuje na to, ze właśnie taka osobę znalazłam :) Włosy w końcu się układają a ja nie muszę spędzać godziny w łazience nad układaniem ich. Jestem nowa i bardzo zadowolona klientka :)

  2. MICHAŁ FRĄCKOWIAK ★☆☆☆☆

    Fatalna obsługa! Lekceważenie klienta! Fryzjerki pracują kiedy im się podoba, a kiedy nie mają ochoty nie pracują. Na 5 prób tylko 1 raz udało mi się skorzystać z usługi. Pozostałe razy zostałem odesłany z kwitkiem... nawet jak salon był pusty i wszystkie stanowiska wolne... powód: Pani Fryzjerka zazwyczaj ma nadzwyczaj pilne rozmowy telefoniczne które uniemożliwiają jej obsługę klientów ;) Lub porostu nie ma ochoty pracować i odsyła na inne terminy... I zazwyczaj fryzjer zamyka 2 godziny wcześniej niż wynika z godzin otwarcia. Próbowałem o 18.00, 18.30, 20.00 - i za każdym razem było za późno... gdzie fryzjer jest niby czynny do 21.00 .... Nie polecam... Szkoda nerwów...

  3. Elutka Z ★☆☆☆☆

    Wybrałam ten salon, po czytaniu opinii w internecie, farbowałam włosy na własny ślub, z salonu wyszłam w nawet zadowolona, ale po pierwszym już umyciu dramat, farba zaczęła się spłukiwać a ja mam na głowie pełną gamę rudości miodów i ciepłych odcieni, choć wyraźnie zaznaczyłam że przyszłam po chłodny blond i tylko takie włosy mnie interesują. Salon nic nie zaproponował... Oni czują się że zrobili wszystko co mogli.... Jest mi bardzo przykro że im zaufałam :(

  1. kasiek12322 ★★☆☆☆

    Salon ładnie wygląda i pracują tam miłe panie. Ale na tym kończą się plusy. Pani, która miała podciąć mi grzywkę (myślałam, że tego nie można zrobić źle), nie dość, że zrobiła to krzywo, to w ogóle nie przyjrzała się, jak grzywka ścinana była dotychczas. Wygląda jak krzywe schody, do tego po ścięciu w ogóle nie chce się układać (a nigdy nie miałam z nią problemu, przez dobre 8 lat). Z jednej strony odsłonięty kawał brwi. Nie ma delikatnego spadu, ścięcie jak odrysowane od ekierki. Fryzjerka albo nie zna się na tym, co robi, albo nie potrafi słuchać klienta. Dałam sobie kilka dni na ochłonięcie, bo myślałam, że może przesadzam, ale nie... Dalej nie mogę patrzyć na siebie w lustrze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Alchemia Włosów?

Alchemia Włosów znajduje się przy Śródmieście, 81-300 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Alchemia Włosów?

Można skontaktować się z Alchemia Włosów pod numerem +48 798 213 388

Jak można dotrzeć do Alchemia Włosów?

Do Alchemia Włosów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements