Opinie

  1. Agnieszka Kasztelan ★★★★★

    Może trzeba mieć cierpliwość jak u lekarza ale ja chodzę od lat tam i nie narzekam zawsze otrzymałam pomoc

  2. Anna Sz ★☆☆☆☆

    To co się dzieje w tej przychodni to istny cyrk. Chodzę tam z dzieckiem ale tylko i wyłącznie dlatego że zawsze jest jakiś lekarz rano bądź po południu. Ale idąc trzeba mieć anielska cierpliwość. Lekarze wiecznie mają czas. Przyjmą pacjent wyślą na test i podczas gdy pacjent czeka na wyniki to lekarz zamiast przyjmować następnego to siedzi 15 min i czeka żeby po wyniki testu wypisać receptę.Dramat po prostu bo dzieci chore z gorączką siedzą i się niecierpliwią. A już totalną porażka jest to że gabinet zabiegowy jest jeden wspólny dla dzieci i dorosłych gdzie siedzi kolejka starszych osób które przyszły na szczepionkę i pośród nich dzieci które muszą czekać bo w gabinecie lekarskim dostały skierowane na wymaz i czekają na badania żeby wrócić do gabinetu lekarskiego. Najlepiej to jechać w dwie osoby żeby miał kto stanąć w kolejce

  3. Nikita “Paranoia” ★☆☆☆☆

    Zadzwoniłem o 7:59, byłem pierwszy w kolejce przez 40 sekund, a potem nikt nie odbierał przez 38 minut, Ja potrzebuję pomocy lekarskiej rano tu i teraz, a nie o 17:30, nie jestem bogatym człowiekiem żeby codziennie chodzić na prywatne, to co? Zwykły lud ma umierać?

  1. Agnieszka F ★☆☆☆☆

    Cały dzień próbowałam się dodzwonić do rejestracji aby zapiaać się do poradni ale nikt nie odbierał telefonu. Pomyslałam, że Panie rejestratorki na pewno mają dużo pracy, mieszkam nie daleko to pójdę osobiście zobaczyć. Na miejscu okazało się, że przychodnia jest pusta, nie ma nikogo przy okienku, telefon cichutko było słychac jak dzwoni a dwie Panie, które siedziały za okienkiem po prostu nie odbierają... Ogólnie nie miła obsługa. Nikomu nie polecam. Jest dużo innych przychodni gdzie jest lepsza obsługa pacjenta.

  2. Maciej Orzechowski ★☆☆☆☆

    Czasami trzeba ostrzegać bo chodzi o nasze zdrowie. Do rzeczy: potrzebowałem pilnie wykonać badanie usg. Zapisałem się PRYWATNIE (miałem skierowanie), na skierowaniu pani obsługująca zapisała mi datę i godzinę oraz poprosiła aby przyjść wcześniej (co uczyniłem). Ku mojemu zdziwieniu w dniu w którym miałem mieć wykonane badanie okazało się że: - nie ma lekarza (nie było nawet planowane), i tutaj hit - nie ma mnie na liście zapisanych na badanie (na żadnej). Na pytanie co teraz ... zostałem pouczony że powinienem w kolejnym dniu zadzwonić i się dowiadywać (a były 2 panie na recepcji). Zostawiłem telefon ale nikt nigdy nie zadzwonił. Zaznaczam, że to była prywatna wizyta, więc dodatkowa kasa dla placówki. Straciłem czas oraz możliwość kontunaowania leczenia do którego pilnie potrzebowałem to badanie. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Ale po komentarzach to chyba nie tylko ja.

  3. Zuzia ★☆☆☆☆

    Skandaliczne zachowanie rejestracji telefonicznej do przychodni słyszę w słuchawce "jesteś pierwszy w kolejce"..... przez 35 minut i nikt nie raczył odebrać połączenia z rejestracji. Podejście do pacjenta lekceważące.

  1. Julson ★☆☆☆☆

    Ta przychodnia to JEDEN WIELKI ŻART! Wiszę od 7:58 na telefonie, po godzinie czasu jestem 1 w kolejce po czym zostaję rozłączony. To już nie pierwsza taka sytuacja kiedy nie można się dodzwonić. ,,Paniusie" w rejestracji siedzą i popijają kakao mając wszystko w d.... 1 gwiazdka to za mało dla tej żenującej korporacji..

  2. Magda Wachowicz ★☆☆☆☆

    Jeśli chodzi o opiekę medyczną to jest super, ale nie wiem co tam robią panie w rejestracji. Od 8 do 12 nie idzie się dodzwonić. A jak już chcesz najbliższy wolny termin to nie ma i musisz się wyklucic o niego. Nie idę do lekarza jak mnie d... boli, ale jak tego potrzebuje. A składki są odprowadzane i liczę na szybką reakcję.

  3. Monika Monika ★★★★★

    Chirurgia krótkoterminowa na najwyższym poziomie. Opieka przed w trakcie i po zabiegu profesjonalna i bardzo zaangażowana , czuwanie nad pacjentem , cały czas pielęgniarki i lekarze doglądają pacjentów. Jestem bardzo zadowolona z pracy całego zespołu i Pani doktor Adamkiewicz . Polecam z pełną odpowiedzialnością.

  1. Karolina Kmiecik ★☆☆☆☆

    Ta przychodnia to jedna wielka żenada... 1. Panie w rejestracji nie odbierają telefonu, ciężko się dodzwonić, minimum 40 min na telefonie, a i tak mogą rozłączyć... 2. Jesteś chory? Potrzebujesz lekarza? Jest poniedziałek więc najwcześniejszy wolny termin zaproponujemy na czwartek albo piątek... 3. Wspominałam już o tym, że Panie w przychodni nie odbierają telefonu i najlepiej czekać od 7:00 rano przed przychodnia aby się zarejestrowac " Kto pierwszy ten lepszy ". Spoko opcja dla babć i dziadków, którzy mają wolne przedpolidnia, ale jak pracujesz człowieku to Twój problem. 4. Jak już znajdziesz się w przychodni i potrzebujesz pomocy " na już" to należy iść i błagać lekarza żeby Cię przyjął dzisiaj, a co usłyszysz? " Ta wizyta musi być dzisiaj? " Nie kur.... Za 2 tygodnie. Skoro proszę o pomoc to znaczy, że coś się dzieje 5. Lekarze notorycznie się spóźniają, rzadko się zdarza aby byli punktualnie. Godzina 13:45 Pani doktor, która wygląda jakby ja z krzyża ściągnęli łaskawie przychodzi do pracy, a miała być na 13:00. 6. Panie w rejestracji niemiłe ( oprócz jednej takiej starszej, w okularach i krótkich ciemnych włosach co siedzie na specjalistycznej) Generalnie nie polecam!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NZOZ Combi-Med?

NZOZ Combi-Med znajduje się przy Dekabrystów 17, Tysiąclecie, 42-218 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NZOZ Combi-Med?

Można skontaktować się z NZOZ Combi-Med pod numerem +48 343 227 171

Jak można dotrzeć do NZOZ Combi-Med?

Do NZOZ Combi-Med można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements