Polecam. Za każdym razem wychodzę z salonu zadowolona. Profesjonalna obsługa i miła atmosfera.
Zdjęcia
Opinie
-
Kasia Ppp ★★★★★
-
Aleksandra Łomnicka ★★★★★
Najlepszy salon ever! Do Salonu Kosmyk chodzimy z mężem od lat i nie wyobrażamy sobie zmiany! To miejsce to coś więcej niż tylko fryzjer – to totalna magia nożyczek i cudownej atmosfery. Każde cięcie to majstersztyk – dokładność, precyzja i wyczucie stylu na najwyższym poziomie. Zawsze wychodzimy stamtąd zadowoleni, odświeżeni i z uśmiechem od ucha do ucha. Fryzjerka nie tylko świetnie strzyże, ale też doskonale doradza, zna się na rzeczy i widać, że robi to z pasją. Do tego atmosfera – luźna, ciepła, bardzo miła. Jeśli szukasz miejsca, gdzie ktoś naprawdę dba o Ciebie i Twoje włosy – to jest to. Z całego serca polecamy Salon Kosmyk!
-
Wiktoria Wiktoria ★★★★★
Zdecydowanie polecam z całego serca! Moje włosy były spalone przez poprzednia fryzjerkę i niestety straciły mocno na długości ale dzięki Pani Bernadecie udało się je doprowadzić do zdrowego stanu i wreszcie moje włosy odzyskały zdrowy wygląd pomimo rozjaśniania! Cieszę sie ze moje włosy wylądowały u Pani Beni!!! Przez profesjonalny wywiad dowiedziałam się czego powinnam używać aby włosy utrzymały się w dobrym stanie na dłuższy czas!
-
definition of sadness ★☆☆☆☆
Tragedia. Przyszłam lekko podciąć boki, tył i ładnie je wystopniować (mam bardzo krótkie włosy) a wyszłam z fryzurą, która wygląda jakbym dosłownie założyła sobie na głowie garnek i to odcięła. Fryzjerka bardzo miła i sympatyczna, ale strzyżenie było bardzo nieprzemyślane.
-
D R ★☆☆☆☆
Niestety ale muszę tą ocenę wystawić. Pani fryzjerka bardzo miła. Natomiast moje włosy zostały doszczętnie zniszczone. Byłam zapewniana, że przy rozjaśnianiu jest używany bardzo delikatny rozjaśniacz. Przy jednej koloryzacji pokruszyła się cześć włosów. Kolejne rozjaśnianie włosów spowodowało, że włosy stały się gumowate. W rezultacie straciłam około 60% włosów. Wszystko się pokruszyło w bardzo krótkim czasie ( w niektórych miejscach prawie do zera) Przez kilka miesięcy musiałam włosy zapuścić na tyle abym mogła wogóle je przedłużyć, nie pozostało mi nic innego. Chodząc na zabiegi ratujące kondycję tego co zostało z moich włosów, usłyszałam wielokrotnie, że nie powinnam tego tak zostawić i wymagać zadośćuczynienia za to co zrobiono. Dlatego zdecydowałam, że wystawię tą opinię. Naprawdę proszę zrobić kursy jeśli chodzi o rozjaśnianie. Dodatkowo jeśli klientka siedzi z dość silnie działającym kosmetykiem na włosach, proszę nie obsługiwać pomiędzy kilku innych klientów. Z tego co usłyszałam przy zabiegach pielęgnujących to najprawdopodobniej był to zbyt silny rozjaśniacz bądź za długo trzymany na moich włosach. Jest mi bardzo przykro. Tym bardziej, że sytuacja w dalszym ciągu jest fatalna i nie mam pojęcia jak długo potrwa proces aby moje włosy wróciły do normy. Nikt również nie zwróci mi zdrowia które utraciłam przez stres związany z tą sytuacją, niestety nie jestem w stanie cofnąć czasu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Fryzjerski?
Salon Fryzjerski znajduje się przy 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Fryzjerski?
Można skontaktować się z Salon Fryzjerski pod numerem +48 781 472 280
Jak można dotrzeć do Salon Fryzjerski?
Do Salon Fryzjerski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku