Opinie

  1. Jarek T ★★★★★

    Salon fryzjerski bez zarzutu. Mieści się na parterze budynku mieszkalnego. Strzyżenie męskie na dzień dzisiejszy 55zł ( z myciem 60zł ) . Zalecana wcześniejsza rezerwacja na boksy. W dzień wizyty jeśli nagle zwolni się miejsce, dostaje się powiadomienie w aplikacji i na maila z zapytaniem potwierdzenia zgody na przesunięcie godziny.

  2. Szymon Frybezowski ★☆☆☆☆

    Odradzam wszystkim a Paniom sugeruje zmienić zawód. Byłem kilka lat temu, ale do dzisiaj wspominam to doświadczenie jako najgorsze z możliwych. "Salon" jeszcze w starej lokalizacji. Prośba o korektę linii zarostu bez zmiany długości. Efekt- ogolony prawie na gładko. Po kontakcie z właścicielką przez FB usłyszałem, że jestem przecież zadowolony.

  3. Anna Zazula ★☆☆☆☆

    Wizyta 20 sierpnia `24. Dzisiaj jest 31 marca '25. Wizyta u pani Patrycji. Rozjaśnianie- pamiętam jak zaczęła palić mnie skóra. Dopiero po tym jak wpadłam w panikę, że jest coś nie tak została podjęta jakakolwiek czynność. ( Z wielkim grymasem na twarzy poproszono inne klientki o zwolnienie myjki- przejęła mnie jakaś inna pani, nie widziałam co się dzieje ale jestem świadoma, że już tam wypadała masa włosów). Miałam spalone włosy. Nie skomentowałam wizyty na booksy, nie wiem dlaczego. Nie chciałam robić problemów... Po tak długim czasie czuję ogromny żal, że można do swojej pracy podejść tak nieprofesjonalnie. Nadal próbuje je odratować. Już raz je skróciłam ale one kruszą się nadal ( cały blond). Potencjalne klientki! Szanujcie się, poczekajcie kilka dni dłużej na wolny termin w innym salonie. Bardzo mi przykro ale szczerze nie polecam salonu.

  1. Hanna Barwicka ★★★★★

    Jestem zadowolona z usługi, koloryzacja wyszła bardzo fajnie, pani fryzjerka bardzo miła (p. Amelia). Ogólnie salon sprawił na mnie dobre wrażenie, wnętrze ładne i czyste.

  2. [ Kasia Kasiunia ] ★★☆☆☆

    Dziwią mnie te dobre opinie, kiedyś to był naprawdę w porządku salon ale spada na dno powoli a ceny do góry gorzej niż za whisky (chociaż whisky jest dobre w porównaniu…) Moja matka była na wizycie jak dobrze kojarzę u Pani "Pati" na szczęście tylko ścięcie włosów, aż boję się co byłoby gdyby było coś więcej, jak zobaczyłam co moja mama ma na głowie to się przeraziłam, tak krzywo ścięte jak w tanim salonie. Nic dziwnego że często jest wolny termin do niejakiej Pani "Pati"… jedynie pamiętam z 2-3 lata temu że (chyba) szefowa bardzo dobrze pocieniowała włosy mimo że mam bardzo gęste włosy, ale co z tego salonu jeżeli tylko jedna osoba coś potrafi? nie pierwszy raz widzę/słyszę takie coś o Si belli…

  3. N. Sz. ★★★★★

    Super! Najwyższa jakość usług fryzjerskich. Wszystkie panie u których byłam doskonale wiedzą co robią, to szczególnie ważne jeśli chodzi o koloryzację :)

  1. Paula Miotk ★☆☆☆☆

    Piękne zdjęcia na Facebooku ale niestety, wyszłam niezadowolona ponieważ Pani poświęciła mi 2 minuty na wysłuchanie co chciałabym zmienić, nie zrozumiała mnie, nie informowała mnie co robi na włosach, więc nie mogłam zareagować. Uważam że nie liczy się zadowolenie klientki a czas… + Plotkowanie o klientkach przy myjce nie było zbyt profesjonalne

  2. Wiktoria Bujak ★★★★★

    Bardzo polecam ten salon fryzjerski! Długo szukałam salonu, który wykona metamorfozę moich włosów i Si Bella to był strzał w dziesiątkę! Pani Amelia z naprawdę dużą starannością opiekuje się włosami jak i klientem. Serdecznie polecam! ❤️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Si-Bella Hair Barbara Kucharska?

Si-Bella Hair Barbara Kucharska znajduje się przy Jana Brzechwy 1E, 84-240 Reda, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Si-Bella Hair Barbara Kucharska?

Można skontaktować się z Si-Bella Hair Barbara Kucharska pod numerem +48 536 003 534

Jak można dotrzeć do Si-Bella Hair Barbara Kucharska?

Do Si-Bella Hair Barbara Kucharska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements