Jestem zachwycona zakupem tej kanapy! Wygląda jeszcze piękniej na żywo niż na zdjęciach – elegancki, głęboki zielony kolor i aksamitna tkanina nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru. Kanapa jest nie tylko designerska, ale też niesamowicie wygodna – idealna do codziennego odpoczynku i spotkań z rodziną. Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie, widać dbałość o każdy detal. Obsługa w sklepie była bardzo pomocna i profesjonalna, dzięki czemu cały proces zakupu przebiegł bezproblemowo. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka stylowego i komfortowego mebla!
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Jasińska ★★★★★
-
AT ★★★☆☆
Dokładnie 5-6 lat temu kupiliśmy łóżko. Łóżko od początku szybko nam się przecierało (materiał ala welur) po jakimś czasie pękło nam wezgłowie. Ogólnie łóżka wyglądają naprawdę ładnie. Ale ich trwałość pozostawia wiele do życzenia. Specjalnie dopłacaliśmy do materiału który i tak się nam przetarł w miejscu w którym go się nawet nie dotyka. Obsługa była średnio zaangażowana szczególnie jak już kupiło się łóżko i dochodziło do finalizacji ratalnej, wręcz było widać że pani się po prostu nie chce uzupełniać tego wniosku. Łóżko które myśleliśmy będzie na lata już dawno jest na śmietniku. Kupiliśmy nowe w sieciówce i materiał już rok jak użytkujemy się nie przeciera.
-
Angelika ★★★★★
Serdecznie polecam. Super obsługa. Można zaprojektować swoje wymarzone łóżko indywidualnie. Jestem bardzo zadowolona, łóżko sie pięknie prezentuje. Polecam !
-
Ewelina ★☆☆☆☆
Jak najdalej od takiej firmy! Otrzymałam brudne i tragicznie wykonane łóżko, po wymianie przywieźli niewiele lepsze. W odpowiedzi na reklamację napisali, że zabrudzenie zostało dokonane podczas montażu łóżka (usługa wykonana odpłatnie przez ich personel) a folie podczas transportu (też opłaconego) mają prawo się ubrudzić!!! Uprzejmie zaproponowali wyczyszczenie zabrudzonego miejsca odpowiednim środkiem chemicznym... W sumie łóżko ma też prawo rozpaść się w transporcie i co? To też wina klienta? Zapłaciłam za nowe łóżko, czy tak ciężko dostarczyć je czyste? Widocznie tak.. Nieudolność tej firmy mnie przeraża:(
-
Radosław Konopka ★★★★★
Duży wybór i możliwość przetestowania materaców różnego rodzaju w celu dobrania tego najbardziej odpowiedniego dla siebie. Dodatkowo pomocna i kompetentna obsługa. W rezultacie mamy materac, który zapewnia nam dobry sen! Polecam!
-
Bogusław Kotowicz ★★★★★
Serdeczne podziękowanie za doradztwo i pomoc w wyborze łóżka i materaca. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Niby na wcześniejszym łóżku wysypialismy się, ale teraz wiem że również sen jest wypoczynkiem. Panie Przemku Twoja wiedza, fachowość i podejście do klienta zasługują na ogromne uznanie. Zdecydowanie polecamy niezdecydowanym klientom!
-
Krzysztof Dziemiańczuk ★★★★★
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu materaca. W sklepie jest bardzo duży wybór różnych modeli i co najważniejsze, można przetestować na miejscu każdy z nich. Na szczególne uznanie zasługuje fachowa i pomocna obsługa, a zwłaszcza pan Przemek, który jest prawdziwym ekspertem w swoim fachu!
-
Krzysztof Hryniewicz ★★★★★
Sklepów jest wiele ,a towarów na rynku mnóstwo, ale.... W Mani Spania spotkałem jednak kompetentnych ludzi, dzięki którym teraz lepiej śpię :-) Materac po kilku tygodniach użytkowania działa dokładnie tak jak mi powiedziano przy zakupie! Jestem mega zadowolony. Pozdrawiam i polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mania Spania?
Mania Spania znajduje się przy Przędzalniana 60, Zawady, 15-688 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mania Spania?
Można skontaktować się z Mania Spania pod numerem +48 660 635 889
Jak można dotrzeć do Mania Spania?
Do Mania Spania można dotrzeć, korzystając z poniższego linku