Nie polecam robienia paznokci w tym salonie, tak jak wspomniane w innych komentarzach dbałość o klienta, który przychodzi po raz pierwszy potem już jest coraz gorzej. Szczególnie irytujący jest fakt zmiany ceny za usługę ustaloną telefonicznie jeszcze przy rezerwacji. Nagle w salonie okazuje się, że została wykonana dodatkowa usługa, która polegała na wklepaniu kremu, dodaniu jakiegoś pyłku i wyszło na to że ściągnięcie hybryd, gdzie odrost był na pół paznokcia i wygładzenie skórek kosztowało tyle co zrobienie frencha od zera, nawet przy obecnej inflacji jest to drogo i dużo za dużo. Salon nie oferuje wzorków na paznokciach, swiadczy to o niechęci Pań wykonujących paznokcie do samodoskonalenia się i mocno ogranicza dostępną oferte.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Sumara ★★☆☆☆
-
Emilia Romaniuk ★★★★★
Jestem zachwycona efektami po serii 3 zabiegów. Pani Dominika zmotywowała mnie do regularnej pracy nad kondycją mojej skóry. Zabieg radiofrekwencja mikroigłowa to mój faworyt. Polecam gorąco Panią kosmetolog.
-
Agata Kankowska ★★★★★
Polecam salon kosmetyczny Glam z całego serca! Pani Dominika wita klienta z uśmiechem na twarzy, jest pełna profesjonalizmu i zaangażowania oraz zawsze służy dobrą radą. Termin wizyty można bez problemu dostosować do swoich potrzeb, co jest ogromnym plusem. Każda wizyta to przyjemność i gwarancja zadowolenia! :)
-
Karolina ★★★★★
Jestem stało klientką od lat panie zawsze ptofesjonalne , zabieg zawsze starannie wykonany nigdy nie wychodzę bez uśmiechu na ustach patrząc na rezultat. Przy paznokcich zawsze potrafią moja wizję zrealizować , podpowiedzieć gdy nie jest się pewnym wyboru . Pani. Dominika super wykonuje hennę czy zabiegi twarzy . W tym salonie wiem że w 100% mogę poddać się każdemu zabiegowi nawet z zamkniętymi oczami a rezultat jest nawet lepszych niż moje oczekiwania.
-
Sandra Tobiaska ★☆☆☆☆
Salon nie dba o to by klient do nich wracał. Pierwsze wizyty pierwsza klasa, po paru wizytach jakość wykonywanej usługi zaczęła coraz bardziej spadać. Paznokcie były krzywe, skórki zalane, paznokcie niedosuszone. Nie polecam.
-
Janina Matyjsik ★☆☆☆☆
Nie polecam. Salon jak zdobędzie już klienta, w ogóle nie przykłada się do wykonywanej usługi. Niedopracowane, paznokcie pod pierwszą warstwą są mokre, skórki wszystkie zalane, po jednym dniu lakier zaczął się już rozwarstwiać. W tym salonie liczy się tylko ilość, a nie jakość.
-
Magdalena Góra ★★★★★
Jest to najlepsze studio kosmetyczne w Wejherowie. Mimo, iż nie jestem już mieszkanką , to nie wyobrażam sobie zamiany Pani Dominiki na inną kosmetyczkę. Wpływ na to ma wiele czynników, m.in. profesjonalizm w każdym calu, nienaganna czystość gabinetu i sterylność narzędzi, bogaty wachlarz zabiegów…można by wymieniać bez końca. Ciągłe doskonalenie się i chęć zdobywania wiedzy przez Panią Dominikę powoduje, iż klientka może czuć się całkowicie bezpieczna. Fakt, iż zabiegi wykonywane są perfekcyjnie oraz wspaniała atmosfera powodują, że po prostu chce się do salonu wracać. Od Pani Dominiki wychodzi się nie tylko zadowolonym z wykonanej pracy, ale przede wszystkim zrelaksowanym, wyciszonym, w dobrym nastroju i z uśmiechem na ustach….a to w dzisiejszych czasach jest bezcenne. Szczerze polecam.
-
Justyna Poduch ★★★★★
Polecam salon u Pani Dominiki. Pani Dominika jest cudowna kobieta, posiadająca ogromna wiedzę z dziedziny kosmetologii, zawsze dobrze doradzi, wybierze odpowiedni do potrzeb skory zabieg i profesjonalnie go wykona. Korzystam z usług od lat. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym paniom. Dziekuje :-)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres GLAM Hair&Beauty Salon?
GLAM Hair&Beauty Salon znajduje się przy Franciszka Stefczyka 28d, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do GLAM Hair&Beauty Salon?
Można skontaktować się z GLAM Hair&Beauty Salon pod numerem +48 690 480 727
Jak można dotrzeć do GLAM Hair&Beauty Salon?
Do GLAM Hair&Beauty Salon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku