EDIT: 14 grudnia Kolejna wizyta w Stomatologia Dydyńscy przebiegła z podobnymi odczuciami jak i pierwsza. Sprawne ręce dr Martyny rozprawiły się z moimi kolejnymi problemami i ewentualnym dalszym tokiem leczenia. Do domu wróciłam z podobnym długim znieczuleniem jak poprzednio. Placówka już w świątecznej atmosferze, co dodatkowo uspokoiło umysł przed strachem na fotelu ;) :) POLECAM
Zdjęcia
Opinie
-
Małgorzata Porada ★★★★★
-
Yuliia Salatskaya ★★★★★
Z całego serca polecam tę stomatologię! Trafiłam tu z polecenia i już od pierwszej wizyty wiedziałam, że to miejsce, w którym naprawdę dba się o pacjenta. Panie na recepcji są bardzo miłe i uśmiechnięte, zawsze gotowe pomóc i wszystko wyjaśnić. Pani doktor Anna Kot to niezwykle kompetentna i empatyczna osoba — wszystko dokładnie tłumaczy, jest delikatna i zawsze uśmiechnięta. Wizyty u niej przebiegają bez stresu, a efekty leczenia są świetne. Szczególne słowa uznania należą się również chirurgowi dr. Michałowi Dydyńskiemu. Pan doktor wykazał się niesamowitą precyzją, spokojem i empatią. Zabiegi zostały przeprowadzone szybko, bezboleśnie i w bardzo profesjonalnych warunkach. Dbałość o pacjenta — zarówno przed, jak i po zabiegu — zasługuje na najwyższą ocenę.
-
anna walusiak ★★★★★
Gabinet najlepszy,pełen profesjonalizm od samego wejścia:) Na rejestracji pacjent czuje się zaopiekowany od samego wejścia.Sprzęt nowoczesny .Gabinet czysty i estetyczny,co dodatkowo podnosi komfort. Dziewczyny na rejestracji miłe uprzejme uśmiechnięte .Atmosfera pozwala zminimalizować stres związany z leczeniem .Gorąco polecam . Leczenie bezbolesne.
-
Martini Cosmetics ★★★★★
Wspaniała atmosfera, Pan dr rzeczowy i konkretny. Polecam z czystym sumieniem:)
-
Małgorzata Simkiewicz ★★★★★
W marcu miałam usuwaną dolną ósemkę w Stomatologia Dydyńscy, moja ósemka rosła nieprawidłowo, dodatkowo była bardzo blisko nerwu porażającego twarz, żaden stomatolog nie chciał podjąć się jej usunięcia. Doktor Michał Dydyński poradził sobie z usunięciem mojej ósemki bez żadnej komplikacji. Od Doktora Michała otrzymałam kompletną opiekę, pełen profesjonalizm i cudowne podejście do pacjenta, ktorego zdecydowanie brakuje innym lekarzom. Polecam bardzo stomatologię Dydyńscy . Z całego serca jeszcze raz dziękuję Panu Doktorowi Michałowi za cudowne podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm.
-
Jakub Zasada ★★★★★
Do gabinetu trafilem po nieudolnej probie wyrywania dolnej osemki przez innego "chirurga" (meczyl sie z nia bidula prawie godzine, a i tak nic z tego nie wyszlo poza pozniejszym bolem zeba). Nie musze dodawac, ze po takiej przygodzie nie bylem pozytywnie nastawiony do drugiego podejscia, zakladajac oczywiscie najczarniejsze scenariusze. I tutaj wchodzi na scene doktor Dydynski (caly na czarno ;)) i jego zespol - osemka wyrwana (pomijajac czas oczekiwania na znieczulenie) w ciagu moze 3-4 minut. Bez bolu, bez komplikacji, bez stresu, a wszystko w milej atmosferze. Od razu umowilem sie na wyrywanie gornej osemki, z ktora doktor poradzil sobie jeszcze szybciej. Po moich doswiadczeniach uwazam, ze idac teraz do jakiegokolwiek innego gabinetu bede dzialal z premedytacja na szkode moich zebow. Podsumowujac - goraco polecam! :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stomatologia Dydyńscy s.c.?
Stomatologia Dydyńscy s.c. znajduje się przy Batalionów Chłopskich 134, Wyczerpy - Aniołów, 42-209 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Dydyńscy s.c.?
Można skontaktować się z Stomatologia Dydyńscy s.c. pod numerem +48 600 342 273
Jak można dotrzeć do Stomatologia Dydyńscy s.c.?
Do Stomatologia Dydyńscy s.c. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku