Czytając opinie nie dowierzam! Trafiłam do NZOZ Kadent przypadkiem i zostałam stałym pacjentem Pani Dr.Weroniki bardzo profesjonalna,delikatna, o wszystkim informuje a co dla mnie bardzo ważne,zero bólu,zero dyskomfortu! Mam bardzo silna dentofobię,byłam u wielu dentystów żaden mi nie pomógł. A teraz dojeżdżam z Gdańska do Kartuz ! Panie z rejestracji bardzo miłe i zawsze pomocne !!!!!!!!! Polecam z całego serca ! Zawdzięczam piękny uśmiech ❤️
Opinie
-
Anna Kerczuk ★★★★★
-
Rob Ert ★☆☆☆☆
Chodziłem tam razem z dziećmi od paru lat jednakże to co się tam zaczyna dziać w ostatnim roku to już przesada więc poszukałem innego dentystę. Mam wrażenie że ceny rosną w KADENcie szybciej niż stopy procentowe w Polsce. Ta drożyzna jest nie do wytrzymania. Dodatkowo widzą kamień u dzieci choć nie wiem gdzie on jest ale pomimo tego kolejna usługa zapłacona. Przykro mi ale nie polecam tego dentysty. Niech zobaczą jak to jest kiedy ceny są jak z kosmosu.
-
Łukasz Modrzewski ★☆☆☆☆
Witam Byłem na leczeniu kanałowym , lekarstwo podawano 2 razy tzn po 200zł. Pojechałem na urlop i jeszcze raz ale w zach. pomorskim tylko 100. No i po 2 miesiącach wracam na kanałowe leczenie. Super. 20 min i 3 kanały wyleczone... Rachunek 1380zł Pozdrawiam
-
Maciej Kubicki ★☆☆☆☆
Wszystko ok póki jest standardowe leczenie. No może poza wiecznie zapchanym parkingiem. Ale jak wyjdzie że trzeba leczyć kanałowo to lepiej szukać gdzie indziej głównie ze względu ja terminy rzędu 3 miesięcy. Historia mojej siódemki: czerwiec założone lekarstwo bo może nie będzie trzeba leczyć kanałowo, we wrześniu jednak okazuje się że trzeba kanałowo, kolejne w lekarstwo i tymczasowe wypełnienie, termin na grudzień, jak tylko zeszło znieczulenie ból nieziemski, kilka nieprzespanych nocy, Ketonal nie pomagał, kolejna wizyta, kolejne lekarstwo i opatrunek, ma już nie boleć, po tygodniu znów boli, na początku Ketonal pomaga, w ostatnich dniach objawy jak przy grupie, podwyższona temperatura, bóle mięśni, kolejna wizyta, znów lekarstwo i opatrunek, termin dalej na grudzień... Dobrze że poszedłem gdzie indziej do Novadent gdzie udroznili kanały bo zaczęła się zbierać ropa i zrobił się przewlekły stan zapalny, w trybie pilnym od razu przystąpili do leczenia kanałowego, ząb do uratowania. Gdybym czekał do grudnia powikłania mogłyby być gorsze niż tylko usunięcie zęba.
-
Iwona Płotka ★☆☆☆☆
Bardzo drogo, obsługa nie miła
-
Justyna Myszk ★★☆☆☆
Bardzoo drogo tam jest.
-
Mati Krol ★☆☆☆☆
Odchodzę leczyć się gdzieś gdzie będą mieli lepsze podejście do klienta. Wypadła mi plomba nagły przypadek wystarczy wkleić nową w 5-10min a tu termin 1.5 miesiąca czekania z bólem zęba. Życzę powodzenia
-
Patryk N ★★★★★
Wszystko dobrze
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres NZOZ Kadent?
NZOZ Kadent znajduje się przy 11 Listopada 6, 83-300 Kartuzy, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do NZOZ Kadent?
Można skontaktować się z NZOZ Kadent pod numerem +48 586 853 265
Jak można dotrzeć do NZOZ Kadent?
Do NZOZ Kadent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku