Opinie

  1. Mordowe Roote ★★★★★

    Bardzo przyjemne miejsce na spędzenie czasu wraz ze swoją pociechą. Najbardziej polecam samą fabrykę misia i Panią Gosię. Profesjonalne podejście i wspaniały charakter do pracy z dzieckiem. Jeszcze raz dziękujemy i gorąco polecam.

  2. Ewelina Skibicka ★★★★★

    Wczoraj odbyły się urodziny naszej córki w Sali Ksiezniczkowej. Pani Sylwia oraz Pani Jagoda stworzyly jej wspaniala impreze. Zarówno dzieci jak rodzice byli pod ogromnym wrażeniem organizacji i zaangażowaniem Pan animatorek. Córka przeszczęśliwa :) to były urodziny które na długo zostaną w naszej pamięci. Polecamy z całego serca ♥️

  3. Maciej Widacki ★☆☆☆☆

    Przestrzeń ogromna na plus. Minusy: Ogólne wrażenie niezbyt estetyczne i niezbyt czyste. Obsługa bez uśmiechu. Dużo twardych betonowych podłóg. Brak porządnego miejsca dla opiekunów, Stare kanapy i fotele. Brak stolików np. na laptopa. Zakaz wnoszenia picia... z własną np. kawą w termokubku nie mozna? A woda do picia? (nie każdy chce pić mikroplastik z kupionej na miejscu butelki) I to nie jest troska o bezpieczeństwo, czy cokolwiek..bo na miejscu można kupić, odpowiednio drogo, napoje. Toalety daleeeko za szatnią... czyli w razie potrzeby zaiwaniaj do toalety w skarpetkach na bosaka? Doprawdy świetny pomysł. No i płatne automaty wewnątrz. Płacisz za wejście sporo imprez potem wrzucaj monety! No i komunikat: rodzicu pamiętaj, że jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo swoich dzieci... a na większość instalacji zakaz wstępu dorosłym. Absurd.

  1. Kiyoko Kaname ★★☆☆☆

    Samo miejsce fajne. Dużo miejsc do zabawy do wyboru. W środku dodatkowe płatne automaty. Niestety rodzice nie mogą wchodzić na konstrukcje dla dzieci co jest moim zdaniem złym rozwiązaniem, bo mając bardziej problematyczne dzieci czasem interwencja jest konieczna. Inne miejsca tego typu często nie mają z tym problemu. Wszędzie wiszą tabliczki, że za wejście dorosłego płaci się 150 zł. Dodatkowo mieliśmy bardzo nieprzyjemną sytuację z innymi gośćmi, którzy bezczelnie nakrzyczeli na mojego siostrzeńca, bo w wirze zabawy popchnął inne dziecko (wytłumaczyliśmy mu, że nigdy nie powinien tak robić). Po tym zajściu dziecko nie chciało się bawić, bo było przestraszone. Natomiast dziecko tych ludzi nawet nie było w wieku dozwolonym na daną atrakcje. Rozumiem, że miejsce nie odpowiada za gości, ale niesmak pozostał. Raczej nie wrócimy przez zakaz wchodzenia opiekunów na atrakcje.

  2. Rafal Pucha ★★★★★

    Miejsce wyjątkowo interesujące zwłaszcza dla tych najmłodszych. Mają całkiem sporo atrakcji. Raz się przyjdzie i już chce się tu wracać. Ceny za wstęp całkiem przyzwoite. Miejsce zadbane i czyste. Kącik gastronomiczny (kawiarnia) także z dość bogatym menu

  3. Franc Ferdinand ★★★★★

    Miejsce warte odwiedzenia, znajdą tu coś dla siebie niemowlaki i dzieci do myślę max 11 r.ż..Rodzice mają do dyspozycji siedziska do kontroli dzieci rozmieszczone równomiernie po sali. Można zjeść, wypić i odpocząć. Nieprzyjemnie robi się w godzinach szczytu -jest gorąco, głośno, tłoczno i „pachnąco” z uwagi na ograniczone możliwości pomieszczenia. Jednak polecam! Dzieci bawiły się świetnie i nie chciały wracać do domu. #fabrykamisia #salazabaw

  1. Justyna Mielech ★★★★★

    Rodzinny weekend! Bardzo miło spędziliśmy niedzielę. Wesoło, energicznie, choć bardzo głośno, ale to zupełnie normalne w takim miejscu! Dzieci przeszczęśliwe! Ciężko było je wyciągnąć! Tu dziękuje obsłudze za pomoc w uspokojeniu płaczącego dziecka… balonik- piesek okazał się zbawienny! :) Obsługa naprawdę daje radę pomimo ilości ludzi- dziewczyny są życzliwe, uśmiechnięte i opiekuńcze! Najlepsza sala zabaw w Białymstoku! Parking jest bardzo duży i wygodny! Jedna uwaga do rodziców! Miło by było gdybyście nie pozwalali własnym dzieciom niszczyć zabawek… mamusia wpatrzona w telefon, a dziecko wali zabawkami i podłogę… ludzie! Ogarnijcie się!

  2. Paweł Żebrowski ★★★★★

    Świetne miejsce. Po pierwszej wizycie z córką jesteśmy zachwyceni. Bardzo dużo atrakcji, fantastyczna obsługa, każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Świetnym motywem są ciągle animacje i zabawy prowadzone przez obsługę. Więc dziecko na prawdę ma co robić. Porównując z innymi salami zabaw cena wejściówki jest dość wysoka, jednakże biorąc pod uwagę ilość atrakcji to jest ona do zaakceptowania. Gorąco polecam, na pewno wrócimy tu jeszcze nie raz.

  3. Elżbieta Czaczyńska ★★★★★

    Miejsce warte odwiedzenia z amatorami aktywnej zabawy i nietuzinkowych wnętrz. Miśki są przeurocze! Jest słodko i z pomysłem. Bardzo przestronne miejsce. Bezpieczne. Jest odrębna strefa dla mniejszych dzieci z mnóstwem zabawek (zabawki są całe, kompletne i czyste). Obsługa stoi na wysokości zadania i jest stale zainteresowana tak małymi jak i dużymi gośćmi, jednocześnie dbając o czystość. W czasie urodzin angażują dzieci w animacje. Polecam tak na organizację imprezy dla małych jubilatów, jak i na wizytę bez okazji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fabryka Misia?

Fabryka Misia znajduje się przy Zwycięstwa 8, Antoniuk, 15-703 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fabryka Misia?

Można skontaktować się z Fabryka Misia pod numerem +48 734 734 700

Jak można dotrzeć do Fabryka Misia?

Do Fabryka Misia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements