Miałam wykonywany bonding i efekt przeszedł moje oczekiwania – zęby prezentują się pięknie i bardzo naturalnie. Cały zabieg przebiegł sprawnie, w miłej atmosferze. Lekarz z dużym wyczuciem estetyki i profesjonalizmem. Zdecydowanie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Pogletka ★★★★★
-
Natalia Iwaszko ★★★★★
Najlepszy dentysta, któremu ufam od lat. Damian ma nie tylko profesjonalne podejście, ale także zawsze dba komfort pacjenta i bezbolesną opiekę.
-
Agnieszka Drozd ★☆☆☆☆
Jedna wielka porazka:-( na moje nieszczescie podjęłam się leczenia ortodontycznego u doktora Damiana Laskowskiego Po ściągnięciu aparatu ortodontycznego ( prawie razem z zebami) borykam się z bardzo, bardzo złym stanem zdrowia. Ceniona Periodontolog u której byłam ( dr Antkiewicz) stwierdziła że doszlo do błędu w sztuce lekarskiej, po obejrzeniu zdjęcia panoramicznego powiedziala że doktor nie miał prawa podejmować się leczenia ortodontycznego a mimo tego nałożył aparat:-( Nie wspominam już o tym że nie była mi w stanie pomóc i wysylala do implantologa. W tym momencie jest jeden wielki dramat: usuwanie zębów, odbudowa kosci i proteza. Nikt mojego zdrowia tak nie skrzywdził jak dr Damian Laskowski:-( mój przykład pokazuje że w dzisiejszych czasach nawet ludziom , którzy powinni mieć powołanie do niesienia pomocy - lekarzom nie można ufać. Jedna wielka porażka i trauma zostanie juz na całe zycie:-( już nie wspominam o przeszywającym bolu po pseudo " leczeniu"
-
Mikołaj Bialkowski ★☆☆☆☆
Lekarz dał dwie opcję leczenia, ale tylko jedna opcja była racjonalna ale jej akurat nie wykonuje (opcja którą zaproponował lekarz i powiedział że może wykonać miała tylko zakryć wadę ale nie wyleczyłaby jej), stwierdził że nie ma sensu pobierać wycisków ortodontycznych ponieważ i tak leczenie nie odbędzie się w jego gabinecie, nie polecił innego lekarza który mógłby zająć się moim przypadkiem, wizyta trwała około 5 minut (nie wliczam czasu oczekiwania na wizytę w której należało wypełnić ankietę, zajmowała ona więcej czasu niż sama wizyta). To co dowiedziałem się na wizycie jest ogólnodostępne na internecie. W skrócie lekarz poniekąd stwierdził że nie jest w stanie wyleczyć mojej wady zgryzu ale 150zł za 5 minutową wizytę pobrał. Nie otrzymałem paragonu za usługę.
-
Lidia Gawron ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z efektu po ściągnięciu aparatu ortodontycznego oraz wybielania zębów. Wizyty obywały się zgodnie z harmonogramem, dr Damian chętnie tłumaczył wszystkie niejasności, a co najważniejsze podjął się zadania, które w oczach innych lekarzy mogło zakończyć się niepowodzeniem. Polecam z całego serca i pozdrawiam cały zespół.
-
Monika ★★★★★
Pełen profesjonalizm,sterylnie,bezpiecznie. A moj usmiech jest taki jaki sobie wymarzyłam! Z pięknymi , równymi zębami. Polecam!
-
Agnieszka Klebba ★★★★★
Miałam wywiercone płowę zęba (jedynki) u dentystki z NFZ, gdy jedynka zaczęła nie ustanie boleć dentystka zrezygnowała z leczenia. Po jakimś czasie skontaktowałam się z doktorem, który już po pierwszej wizycie zrobił wypełnienie mojego zęba, wszystko bez bolesne i sterylnie. :). Polecam
-
Tyndzioll Ig ★☆☆☆☆
Pan Doktor podjął się zdjęcia aparatu po innym specjaliście oraz założeniu retainera w postacią druciku za zębami, pomimo tego iż poprzednie leczenie ortodontyczne nie było zakończone prawidłowo. Zaproponował licówki w postaci kompozytu tzw bonding, zgodziłam się lecz nie wiedziałam co mnie czeka... po zrobieniu jedynek, dwójek oraz trójek Doktor chciał zabierać się za czwórki lecz odmówiłam, ponieważ zeby te nie były widoczne podczas uśmiechania się. Po zdjęciu aparatu oraz wypełnieniu przednich zębów trzeba było zająć się szóstka wyleczalna zle kanałowo, Doktor zatruwał zęba trzy razy mimo tego, ze był martwy, ale stwierdziłam ze Specjalista wie lepiej. Po zatruciu i wyleczeniu zęba, zwróciłam uwagę na dwie dziury o których Pan wcześniej nie wspominał. Wyleczona została piątka została jeszcze szóstka, w między czasie pytałam się o plamki na zębach Lekarz mówił ze to przebarwienia . W między czasie umówiłam się na kolejna wizytę lecz pani z recepcji zadzwoniła do mnie ze wizyta niestety nie może się odbyć, dodam jeszcze ze zdażyło się to już trzeci raz, nie byłam zła zrozumiałam, lecz nie miałam czasu i umówiłam się do innego gabinetu. Dowiedziałam się ze przebarwienia na moich zębach to tak naprawdę próchnica a licówki które są wykonane na przednim odcinku zębów odstają od góry przez co porobiły się tzw kieszonki, przez które podczas jedzenia dostają się tam resztki i mogą tworzyć ubytki w moich zębach, już nie wspomnę o zapaleniu dziąseł. Razem z Panią Doktor stwierdziliśmy ze robimy na nowo protetyka tak aby uzyskać w końcu mój wymarzony uśmiech,zaczęliśmy od leczenia zębów i wtedy się zaczęło, oczywiście po noszeniu aparatu ortodontycznego wiedziałam ze zęby będą posiadały próchnicę która trzeba wyleczyć, a wiec zaczęłyśmy jeden ząb, drugi ząb, aż tu nagle pani mówi ze szóstka próchnica... zatkało mnie ząb był robiony miesiąc temu i został zawleczony tylko od jednej strony ścianki zęba a wiec trzeba było wydać kolejne pieniądze.Po wszystkim skontaktowałam się z gabinetem revedent pAni z recepcji wysłuchała mnie powiedziała ze mam podać numer i dodzwonią. Do tej pory nie dostałam zwrotnego telefonu oraz nie odbierają ode mnie. Wiec podsumowanie jest proste zdecydowanie nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres REVEDENT ortodoncja & stomatologia?
REVEDENT ortodoncja & stomatologia znajduje się przy Marszałka Józefa Piłsudskiego 52, 84-230 Rumia, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do REVEDENT ortodoncja & stomatologia?
Można skontaktować się z REVEDENT ortodoncja & stomatologia pod numerem +48 505 175 323
Jak można dotrzeć do REVEDENT ortodoncja & stomatologia?
Do REVEDENT ortodoncja & stomatologia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku