Opinie

  1. Peter Greenaway ★★★★★

    Polecam, przyjazne centrum serwisowe

  2. Maciej Milota ★☆☆☆☆

    Absolutnie odradzam, zleciłem naprawę po awarii turbosprężarki, naprawa wykonana tak że samochód musiał wrócić na lawecie, po weryfikacji wyszło na jaw że użyli niewłaściwych części takich jak uszczelki, za regenerację turbo musiałem zapłacić 1000 zł gotówką i nie dostałem żadnego paragonu, zleciłem poprawienie błędów w ramach gwarancji ale auto było tylko przytrzymywane i nic nie było robione, grali na czas żeby zabrać ten samochód i nie naprawiać.. Łącznie auto trzymali ponad 3 tygodnie, cały czas zwodzili i wprowadzali w błąd wymyślając co jeszcze trzeba zrobić.. Nie mają kompletnie wiedzy i sprzętu do naprawy.. Na koniec ukradli część którą dostarczyłem i bezczelnie sprzedali..

  3. Sofeed Ekko ★☆☆☆☆

    Zaprowadziłem samochód na wymianę olejów i filtrów w swoim aucie po poprzednim odwiedzeniu doinformowaniu się o kosztach usługi oraz czasie. Samochód miał zostać naprawiony w krótkim okresie jednak okazało się być to tylko obietnica, przez cały dzień zero kontaktu z strony warsztat, po kilkunastu telefonach łaskawie ktoś odbiera i mówi że auto jest cały czas naprawiane, w końcu z 2 godzinnej usługi zrobił się cały dzień(gdzie umawiając się zostaje zapewnieniony o czasie zakończenia prac) gdy zajeżdżam po odbiór auta okazuje się że cena jest wyższa o 200 złoty ponieważ „ktoś źle policzył” gdzie 15 minut wcześniej dzwoniąc kolejny raz pytając o stan samochodu Pani informuje mnie o cenie na którą się umawialiśmy. Nikt nie poczuwa się do błędu, nie potrafi wytłumaczyć jak nagle koszty urosły. W dodatku samochód jest uchlapany na zderzaku, pokrywie jakby ktoś strzelał w niego olejem z pistoletu na wodę. Korzystałem z usług tego warsztatu od dawna jednak ostatnie 2 wizyty okazują się być tragedia po wymianie zespołu usługi znacząco się obniżyły. Nie polecam.

  1. Mateusz Frączyk ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam tego mechanika. Oddałem samochód do naprawy z problemem dotyczącym czujników parkowania i chłodnicy, a po 3 tygodniach jedyne, co udało mu się naprawić, to turbina. Całkowity brak profesjonalizmu i kompetencji – przez cały ten czas samochód nie został właściwie naprawiony, a komunikacja była tragiczna. Straciłem czas, pieniądze i cierpliwość. Zdecydowanie nie polecam tego warsztatu.

  2. Robert O ★★★★★

    Fachowa obsługa, szybka naprawa, niskie ceny. Szkoda, że często wcześnie zamykają.

  3. Michał ad ★☆☆☆☆

    Uwaga to nie mechanicy tylko wymieniacze!!! Wymieniają wszystko po kolei zamiast porządnie zdiagnozować usterkę ! Kwoty już ponad 3tys a auto dalej nie jest sprawne. Paparuchy omijać z daleka !!!

  1. Krzysztof Dukat ★★★★★

    Badanie techniczne pojazdu na wysokim poziomie, tak jak i mechanika. Polecam

  2. Lilla Kowalczyk ★★★★★

    Jest ok, jak mam problem z autem mogę liczyć na pomoc, zawsze.

  3. Lolek ★★★★★

    Polecam ! Byłem na wymianie rozrządu w Alfa Romeo giulietta 1.4 TB W innych warsztatach mi odmówiono wymiany i kierowali mnie na serwis lub do warsztatów które robią tylko włoskie auta. Ku mojemu zaskoczeniu warsztat ELCAR podjął się wymiany. Miła Pani na biurze obsługi znalazła szybki termin. Autko śmiga i jestem mega zadowolony ! Cenowo bardzo przystępnie;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ELCAR Auto Centrum?

ELCAR Auto Centrum znajduje się przy Narutowicza 59, 97-500 Radomsko, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ELCAR Auto Centrum?

Można skontaktować się z ELCAR Auto Centrum pod numerem +48 733 386 904

Jak można dotrzeć do ELCAR Auto Centrum?

Do ELCAR Auto Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements