Sprzedawca krzyczy na klienta, jest arogancki i bezczelny. Tacy ludzie nie powinni mieć kontaktu z klientami. Towar najniższej jakości jaka jest tylko możliwa. Jeżeli szukasz wrażeń lub potrzebujesz podwyższyć ciśnienie - polecam gorąco.
Zdjęcia
Opinie
-
Damian Kotra ★☆☆☆☆
-
Piotr Bobik XVII ★★★★★
Rewelacja ! Mnóstwo różnego rodzaju sprzętu, na stosunkowo niewielkiej powierzchni zgromadzony spory asortyment przydatnych narzędzi. Obsługa bardzo miła, w każdej chwili gotowa służyć praktycznymi radami.
-
Ewa Pio ★☆☆☆☆
Nie polecam.Wysyłają mniejszą ilość towaru niż jest zamówiona i zapłacona ( 10 sztuk mniej )Po telefonicznym zgłoszeniu mówią że sprawdzą na kamerach i od tego czasu głucha cisza .
-
Jacek Krowicki ★☆☆☆☆
Nie kupujcie u tego sprzedawcy, sprowadza z Chin najtańszy szajs, a sprzedaje jako super towar. Zakupiłem u niego przedłużacz 30 m oczywiście 30 m nie było machnąłem na to oszustwo ręką. Przedłużacz miał być lepszy grubszy 2,5m2 nie da się sprawdzić, kupiłem we wrześniu 2024 roku i użyłem go raz albo dwa razy do podkaszarki i w tym roku użyłem go pierwszy raz do podkaszania i co przestał działać. Najpierw nie chciał odebrać przedłużacza do reklamacji, potem wysłał kuriera bez etykiety. W końcu wysłałem na własny rachunek. Ekspert z serwisu po 6 klasach stwierdził, że przedłużacz się przetarł (użyłem go 3 razy na trawie) i przesłał mi jako dowód zdjęcia pobrudzonego przedłużacza (przedłużacz był jak nowy jedynie trochę pobrudzony od trawy). Patrzcie na zdjęcia jakie mi wysłał. Sprzedawca godny pożałowania, a EKSPERT z serwisu to oszust.
-
S33bek ★☆☆☆☆
Porażka… Omijać jak najdalej się da, zakup przez allegro problem z reklamacja naciąganie na koszt wysyłki. Dopiero po interwencji allegro nagle całkiem przypadkowo okazało się że to ich obowiązkiem jest przysłać kuriera po uszkodzony towar i wysłać nowy na swoj koszt.. Wmawianie że to może być moja wina że towar uszkodzony i ogólnie problematyczni z reklamacją. Mam nadzieję że reklamacja chociaż się uda. - Reklamacja się nie udała wysłali znowu uszkodzony wmawiając że to wina klienta… pieniądze zwracają już tydzień czasu. Omijać jak tylko się da te coś udające sklep. Takim zachowaniem powinno się UOKiK zainteresować.
-
Max Ciszek ★★★★★
super obsługa i bardzo duży wybor
-
Patryk Betlejewski ★☆☆☆☆
Sprzedawca nie uznaję reklamacji/ rękojmi zgłoszonej 1,5 miesiąca od daty zakupu i nie poczuwa się do zwrotu środków mimo odesłania uszkodzonego towaru, a także unika kontaktu. Towar bardzo złej jakości, nie polecam nikomu!
-
Eliza ★★★★★
Duży wybór i miła obsługa
-
Pele ★★★★★
Bardzo solidna firma, potrzebowałem części do wiertarko wkrętarki Ubertool nigdzie nie mogłem dostać. (Łożysko i wrzeciono). Pojechałem i doradzili, dostałem łożysko i przekładnie planetarną gratis. Serdecznie polecam. Panowie nawet pomogli mi na miejscu zdjąć stare łożysko mimo że już zamykali. Serdecznie polecam raz jeszcze.
-
Czesław Maciążek ★☆☆☆☆
Kupiła mi żona wiertarkę stołową. Przyszła zgodnie z planem, niestety z uszkodzoną kolumną i osłoną wirnika chłodzącego silnik. Ustaliliśmy z panią "szefową“ że zostaną mi zwrócone poniesione koszty naprawy. W/g tej pani koszt to 15 zł. Radzę niezawieać takich umów, i odesłać uszkodzony towar. Nie polecam tej firmy jako firmę rzetelną i szanującą klienta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Romek Elektro Sp. Z O.O.?
Romek Elektro Sp. Z O.O. znajduje się przy Ostrowiecka 25, Abisynia, 27-200 Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Romek Elektro Sp. Z O.O.?
Można skontaktować się z Romek Elektro Sp. Z O.O. pod numerem +48 412 611 740
Jak można dotrzeć do Romek Elektro Sp. Z O.O.?
Do Romek Elektro Sp. Z O.O. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku