Opinie

  1. A M ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Szerokiem łukiem omijać! Wizyta tam kosztowała mnie dużo nerwów i sporo pieniędzy. Nigdy więcej przypadkowego mechanika.

  2. Ada Margo ★★★★★

    Szybko, sprawnie, kompetentnie, empatycznie, cena oszacowana z góry, więc bez zaskoczenia i na dodatek obiecano mi tyle ile realnie można było w stosunku do ceny i nietypowej usługi serwisowej a otrzymałam więcej, niż oczekiwałam, więcej zatem niż obiecano. Jakość i uczciwość. Polecam serdecznie. Bardzo dziękuję.

  3. Hanna Lampadava ★★★★★

    Nie po raz pierwszy korzystam z usług tego serwisu i ponownie jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Cały proces przebiegał bardzo sprawnie: od umówienia wizyty, przez samą naprawę, aż po odbiór pojazdu. Wszystko zostało wykonane szybko i bez jakichkolwiek problemów. Problemy, które wystąpiły wcześniej, zostały rozwiązane skutecznie i bez opóźnień. Wiem, że można tu przyjechać po solidną i niezawodną obsługę. Polecam ten serwis każdemu, kto ceni wysoką jakość i dbałość o szczegóły.

  1. Paweł Wypych ★☆☆☆☆

    Uważajcie na tego Pana! Na początku wszystko ładnie pięknie będzie tanio i zrobione, sam się zaoferował, gdyż ja potrzebowałem lawety i niestety dałem się namówić na naprawę u tego pana. po miesiącu walki i bajerowania mnie okazuje się że jest zrobione do bramy i się nie znamy, chociaż chciałem już odebrać wóz. Kasa zapłacona a auto dalej nie jeździ. W pewnym momencie wulgarny, nie można się dogadać. Masakra.

  2. Kornelia Stankowska ★☆☆☆☆

    Radzę omijać szerokim łukiem. Miesiąc czekania na naprawę auta i zwodzenia przez Pana Mechanika. Gdy stwierdziliśmy że zabieramy od niego auto, nagle w kilka godzin udało się je naprawić, szkoda tylko że nie ma długo. Auto po kilku godzinach od odbioru niestety znowu się zepsuło. Ten sam błąd, te same objawy. Zdecydowanie nie polecam.

  3. Mateusz Jankowski ★★★★★

    Będąc w trasie zespuł mi się silniczek wycieraczek, kupiłem nowy ale okazało się że nie mogę ściągnąć wycieraczki, ponieważ trzeba mieć specjalny ściągacz. Pan w 2 min rozwiązał problem oraz zamontował mi nowy silniczek. Obsługa bardzo miła i ceny atrakcyjne. Polecam serdecznie.

  1. Sławomir Łęgowski ★☆☆☆☆

    Po prostu dno i wodorosty termin przyjęcia samochodu po tygodniu na konkretny dzień i godzinę. Otwarcie od dziesiątej ktoś pojawia się dopiero 10.30 z pieskiem który atakuje ludzi. Samochód zostawiony do założenia elektryki pod koguta na dachu taxi czyli drobna praca. Telefon wykonany około 13-stej jeszcze nie zacząłem ale zaraz wstawiam i robię będzie około 18-stej. Około 18-stej podjechałem pracownika który przyjmował i miał robić nie było praca nawet nie zaczęta bo miał inne sprawy niż pracować jak odbierał telefon o 13-stej już dawno nie pracował. Na miejscu jakiś obcy starszy człowiek który nic nie wie. Żadnej kontroli nad tym co jest i się dzieje na placu więc jak chcesz mieć Bardzo Duże problemy lub brak jakiejkolwiek odpowiedzialności to tylko w tej firmie. Telefon wykonywany około 18-stej był odrzucany po prostu przyjął samochód i olał sytuację starszy człowiek nic nie wiedział gdzie kluczyki trzeba było samemu szukać bo telefon nie był odbierany i nic nie można było się dowiedzieć.

  2. Macarek ★★★★★

    Polecam bardzo! Awaria hamulców przy powrocie z wakacji w południe w sobotę. Szybko załatwione części, tarcze i klocki. Profesjonalne podejście i empatia dla sytuacji klienta, wypiaskowane elementy styku zacisków z klockami, gdzie poprzednie zanieczyszczenie było przyczyną awarii (skrzywienie i starcie klocka).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres STATOM?

STATOM znajduje się przy Józefa Łęgowskiego 28, 84-200 Wejherowo, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do STATOM?

Można skontaktować się z STATOM pod numerem +48 514 565 323

Jak można dotrzeć do STATOM?

Do STATOM można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements