Obsługa nie miła, zwłaszcza dziewczyna , przeklina ,zawsze zła. Nie ukrywa złego nastroju ,a wręcz wyżywa się na klientach .
Zdjęcia
Opinie
-
Inka Lejman ★☆☆☆☆
-
Magdalena Górska ★★★★★
Bardzo miła obsługa, wszystko na miejscu, gorąca kawa z czystego ekspresu. Nic więcej nie trzeba.
-
Amadeusz Amadeusz ★☆☆☆☆
Sklep niby jak sklep,ale ceny się nie zgadzają z towarem,syf na półkach,nie miła obsługa chodzi o "pania" w czarnych włosach oraz to że są rzeczy po terminie i trzeba uważać na daty przy kupnie niestety ja zobaczyłem dopiero w domu że kupiłem czekoladę 2 tygodnie po terminie.
-
Anna Choroszucha ★☆☆☆☆
Sprzedawcy oszukują kradną uważajcie nie polecam
-
Pablo Pablo ★★★★★
Wszystko fajnie. Właściciel zaproponował mi świetna promocję "zapłać za 3 - zabierz 2". Polecam z rodziną że słonecznego Radomia.
-
Mateusz Pychyński ★☆☆☆☆
Ceny przy towarze nie zgadzają się z tą na paragonie. Po zwroceniu uwagi obsługa nie widzi problemu i każe dzwonić do szefa zamiast zwrócić różnice.
-
Elżbieta Skoczeń ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Czyściutko i fajnie.
-
Paul ★★★★★
uprzejmie zawsze , sympatyczni ludzie pracują zawsze mam w rażenie jak by chcieli porozmawiać i tak jest mile to jest , co unas rzadko sie zdarza taki naród oczywiście polecam!!!!,zawsze tam jeżdżę a mam w okuł ze 4 żabki
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Nowowarszawska 132, Dojlidy, 15-206 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku