Opinie

  1. Inka Lejman ★☆☆☆☆

    Obsługa nie miła, zwłaszcza dziewczyna , przeklina ,zawsze zła. Nie ukrywa złego nastroju ,a wręcz wyżywa się na klientach .

  2. Magdalena Górska ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, wszystko na miejscu, gorąca kawa z czystego ekspresu. Nic więcej nie trzeba.

  3. Amadeusz Amadeusz ★☆☆☆☆

    Sklep niby jak sklep,ale ceny się nie zgadzają z towarem,syf na półkach,nie miła obsługa chodzi o "pania" w czarnych włosach oraz to że są rzeczy po terminie i trzeba uważać na daty przy kupnie niestety ja zobaczyłem dopiero w domu że kupiłem czekoladę 2 tygodnie po terminie.

  1. Anna Choroszucha ★☆☆☆☆

    Sprzedawcy oszukują kradną uważajcie nie polecam

  2. Pablo Pablo ★★★★★

    Wszystko fajnie. Właściciel zaproponował mi świetna promocję "zapłać za 3 - zabierz 2". Polecam z rodziną że słonecznego Radomia.

  3. Mateusz Pychyński ★☆☆☆☆

    Ceny przy towarze nie zgadzają się z tą na paragonie. Po zwroceniu uwagi obsługa nie widzi problemu i każe dzwonić do szefa zamiast zwrócić różnice.

  1. Elżbieta Skoczeń ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Czyściutko i fajnie.

  2. Paul ★★★★★

    uprzejmie zawsze , sympatyczni ludzie pracują zawsze mam w rażenie jak by chcieli porozmawiać i tak jest mile to jest , co unas rzadko sie zdarza taki naród oczywiście polecam!!!!,zawsze tam jeżdżę a mam w okuł ze 4 żabki

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Nowowarszawska 132, Dojlidy, 15-206 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements