Bardzo nie przyjemna Pani obslugujaca rzuca sie do klientow robi laske ze ma chleb pokroic.Bardzo brudno w sklepie
Zdjęcia
Opinie
-
B F ★☆☆☆☆
-
Magda ★☆☆☆☆
Kobieta pracuje tam chyba za karę, mruczy coś pod nosem, że nie można jej zrozumieć... Na półce cena chleba 7 zł, przy płatności okazuje się, że 12 zł. Nie dostałam też paragonu, Pani od razu wyrzuciła go do kosza. Niestety dopiero po wyjściu ze sklepu zorientowałam się, że cena chleba nie pasuje. Więcej nie zrobię tam zakupów. To nie jest ten sam sklep co kiedyś.
-
Kamila S. ★☆☆☆☆
Od miesiąca ten sklep to porażka. Obsługa na najniższym poziomie. Dziewczyna w kapturze wygląda jakby momentami zasypiała podczas wydawania pieczywa. Kromki chleba wylatują z torebki na podłogę przy podaniu - brak prawidłowego zabezpieczenia. Produkty zdarzają się niestety nieświeże. Nie polecam
-
Mar Sz ★☆☆☆☆
Uwaga: w lipcu 2025 po cichutku zmienił się właściciel. Po całkiem ok sklepie pozostały już tylko zgliszcza. Nie warto nawet zatrzymywać się obok, nie mówiąc o wchodzeniu do środka.
-
Wojtek Kamiński ★★★★★
Wszystko świeże, nietypowe produkty dla osiedlowych sklepów, jeżeli ktoś szuka zdrowego pysznego jedzenia, to dobrze trafił, obsługa miła, pomocna, zawsze służy pomocą. Z czystym sumieniem polecam ten sklep
-
marco661 dz ★★★★★
Produkty bardzo dobrej jakości. Sklep czysty i zadbany. Szeroki wybór produktów. Witać mnóstwo pracy włożony w asortyment. No i nie prawdą jest, że ta Pani się nie uśmiecha bo do mnie uśmiecha się bardzo ładnie;)
-
Dick Dickenson ★★★★☆
Smaczne swojskie wędlinki, dobre pieczywko a nawet więcej. Z minusów Pani na kasie się nie uśmiecha do mnie i brak muzyki w tle.
-
Marcin Siurkiewicz ★☆☆☆☆
Garmażeryjne produkty z Lecha tylko cena 3 razy taka.. generalnie drożej niż w żabce ..totalne nieporozumienie
-
muminiusz ★★★★★
Naprawdę dobrze zaopatrzony sklep spożywczy na naszym osiedlu. Wystarczy wyjść z domu aby zrobić prawie wszystkie potrzebne zakupy. Pieczywo jest dobre, spory wybór wędlin które są bardzo smaczne, wyroby gotowe regionalne też spoko. Jako mieszkaniec osiedla i stały klient z czystym sumieniem polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Regionalne Przysmaki u Andzi?
Regionalne Przysmaki u Andzi znajduje się przy 42 Pułku Piechoty 72H, Wygoda, 15-181 Białystok, Podlaskie, Polska
Jak można dotrzeć do Regionalne Przysmaki u Andzi?
Do Regionalne Przysmaki u Andzi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku