Przyjemnością bym tego nie nazwał :)
Zdjęcia
Opinie
-
Szymon Sposób ★☆☆☆☆
-
Юрий Кузьмов ★★★★★
Współpraca z Panem Rafałem to przyjemność. Prawdziwy profesjonalista. Dziekuje za dobrze wykonana prace.
-
A P ★☆☆☆☆
Niestety musze zmienic opinie... Pan dużo ładnie opowiada ile to nie daje gwarancji na impregnacje... Coz po jednym sezonie cala impregnacja zeszla i mozna warstę paznokciem zdrapywać... Przy próbie podjechania zeby sprawdzić byl nie miły i w żadnym wypadku nie chciał wziąć auta na podnośnik zajrzał tylko i mowi ze wszystko ok tymczasem juz po jednym sezonie po jego dzialaniu zaczyna wychodzić korozja, nie tyle nie polecam co ostrzegam przed tym gościem
-
Andrzej P ★☆☆☆☆
Niestety musze zmienic opinie... Pan dużo ładnie opowiada ile to nie daje gwarancji na impregnacje... Coz po jednym sezonie cala impregnacja zeszla i mozna warstę paznokciem zdrapywać... Przy próbie podjechania zeby sprawdzić byl nie miły i w żadnym wypadku nie chciał wziąć auta na podnośnik zajrzał tylko i mowi ze wszystko ok tymczasem juz po jednym sezonie po jego dzialaniu zaczyna wychodzić korozja, nie tyle nie polecam co ostrzegam przed tym gościem
-
Bartosz Dratwa ★★★★★
Wymienione zostały wszystkie cztery poduszki silnika w mojej 22 letniej Primerze. Oczywiście jak to w starym japońcu nie obyło się bez niespodzianek. Nakrętki trzymające śruby schowane w profilu postanowiły się zdezintegrować, jednak i z tym p. Rafał sobie poradził. Wszystko zostało szczegółowo uwiecznione na zdjęciach także wiadomo za co się płaci. Polecam serdecznie.
-
Jarek Jaskóła ★★★★★
Polecam, robiłem tu konserwacje i hamulce. Dobra cena (byłem w kilku warsztatach). Facet wyjaśnił mi wszystko po kolei co będzie robił. Tarcze i klocki zakupił sam, mnie w sumie nic nie interesowało. Jestem zadowolony i myślę, że znalazłem swój warsztat.
-
Piotrek Gawędowski ★★★★★
Rewelacyjnie zrobiona konserwacja, widać, że robota jest bardzo dokładna, żadne z przewodów nie zamalowane, felgi czyściutkie, nie wierzyłem do końca, ale jednak fachowiec. Konserwacja poliuretanowa... na prawdę bardzo odporna. Jestem zadowolony z roboty i z ceny. Zdecydowanie polecam Garaż Klasyczne Auto.
-
Sylwia Małolepsza ★★★★★
Jestem zadowolona z naprawy mojego polo. Mechanik Rafał kupił części i naprawił zawieszenie. Nie musiałam nigdzie jeździć. Konkretnie powiedział co zrobił i cena za naprawę byłe mniejsza niż w innym warsztacie. Jestem umówiona już na konserwację podwozia. Polecam pana Rafała.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Garaż Klasyczne Auto?
Garaż Klasyczne Auto znajduje się przy Równoległa 63, Ostatni Grosz, 42-200 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Garaż Klasyczne Auto?
Można skontaktować się z Garaż Klasyczne Auto pod numerem +48 570 939 646
Jak można dotrzeć do Garaż Klasyczne Auto?
Do Garaż Klasyczne Auto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku