Opinie

  1. Darek Galkowski ★★★★☆

    Od wielu lat prowadzi moją pszczółkę wzorowo polecam

  2. Selenik ★★★★★

    Genialny lekarz samochodów. Wszystko zawsze wykonane wzorowo i według sztuki. Panowie mają ode mnie zgodę na wszelkie naprawy, które mogą wyniknąć w czasie serwisu. Bardzo przyjazne ceny, zawsze pochylą się nad problemem, duuuużo dobrej woli i pozytywnej energii, mimo że moje auto nie należy do tych nieskomplikowanych. Panowie, wielki szacunek dla Was za Waszą pracę. jestem stałym klientem i tak już zostanie. Pozdrawiam i dziękuję.

  3. Beata Kaczmarek ★★★★★

    Ma Renault Espace auto stało przez cztery miesiące u różnych mechaników żaden nie miał pomysłu jak go naprawić pojechałam do warsztatu panów Matyja w ciągu dwóch tygodni znaleźli usterkę naprawili nadplanowo inne usterki . Gorąco polecam jeżeli naprawa to tylko u tych mechaników.

  1. Marcin Kowalski ★★★★★

    Wymieniałem tylko olej i filtry kilka razy oraz Pan pomógł mi z drobną usterką, ale uciążliwą, jak przyjechałem bez umówienia z tzw. ulicy i było ok. Kumpel serwisuje tam auto i mówi, że jest wszystko ok.

  2. Janusz Ostrowski ★☆☆☆☆

    Pan Matyja nie informuje, po wymianie sworznia wahacza o konieczności sprawdzenia zbieżności.Tym bardziej bo rozkręcany był drążek kierowniczy.Dowiedziałem się dopiero po kolejnej wizycie.Jedz Pan na ustawienie zbieżności!,krzyczał Pan Matyja.Nie polecam tego mechanika.

  3. Andrzej Łyczykowski ★★☆☆☆

    Niestety kiepska obsługa i zajmują się mało profesjonalnie i wybiórczo to co łatwe do wykonania natomiast błędne stawiają diagnozę niestety . Ja osobiście nie polecam.

  1. Grzegorz Grzegorzewski ★★★★★

    Mam bardzo dobre zdanie na temat tego warsztatu od lat korzystam a teraz też mój syn .

  2. daniel zibi ★★★★★

    Jestem zadowolony z tego mechanika.Ceny przystępne zazwyczaj samochód do odbioru tego samego dnia. Jeżdżę od kilku lat tylko tam bo mam pewność że będzie zrobione jak się należy.

  3. Wojciech Rybka ★★★★★

    Korzystam z usług Pana Matyji już od ponad 2 lat zawsze jestem zadowolony , auta zawsze szybko a przede wszystkim dobrze zrobione i najważniejsze ze w przystępnych cenach. Polecam tego mechanika

  1. Marek Łużak ★☆☆☆☆

    Jeździłem do tego pana myślałem że ma wszystko pod kontrolą.Swojego czasu robiłem głowicę i rozrząd.Tudzien czasu czekałem zapłaciłem też nie mało. Co się okazało ktoś z panów robi fuszerke nie założyli nowej uszczelki tylko starą jeszcze na silikon ją wziął. Temu panu już dziękuję mojego auta nie dotknie więcej.Jak pojechałem i powiedziałem to konkrety chciał o co chodzi? i że jak przychodzi do płacenia to klient nażeka taki argument ten pan miał.Sprawdzajcie czy Wam wszystko wymieniają.Druga sprawa poleciłem mamę tamtego mechanika prosta sprawa wymienić dwa łączniki .Mama jak była w serwisie we Fiacie to kazała sprawdzić czy jest to wymienione podobno jeden a drugi nie .A kupiła dwa.Tak że nie wiem akurat ile w tym prawdy ale mama też już tam nie pojedzie i tak.Tak zachwalałem Matyje i lipa wszystko co miałem do powiedzenia bo bardzo leżało mi to na sercu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Matyja Auto Service?

Matyja Auto Service znajduje się przy Bohaterów Katynia 4, Wrzosowiak, 42-208 Częstochowa, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Matyja Auto Service?

Można skontaktować się z Matyja Auto Service pod numerem +48 343 632 517

Jak można dotrzeć do Matyja Auto Service?

Do Matyja Auto Service można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements